Miedź – Sandecja 3:1 (koniec) | Zawisza – Chrobry 4:1 (koniec) | Wigry – GKS Bełchatów 2:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Rozwój 1:0 (koniec) | GKS K. – Chojniczanka 2:2 (koniec) | Wisła Pł. – Dolcan 3:0 (poz.)
Pogoń Sdl. – Olimpia G. 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork
1:0 (0:0)
Rozwój Katowice
Środa 11.05.2016, 19:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • Runda 30

A więc MKS pokonuje 1:0 Rozwój Katowice i melduje się na 13 miejscu w tabeli opuszczając miejsce spadkowe! Szkoda Rozwoju bowiem w przeciągu całego meczu mieli nieco więcej z gry, częściej utrzymywali się przy piłce, jednak ostatnie 15 minut to napór MKS-u, i przytomne zachowanie się Nowackiego w polu karnym w ostatnich minutach meczu kiedy pociągany za koszulkę przewrócił się, a sędzia bez wahania wskazał na wapno i skutecznym katem został Niziołek podobnie jak w rundzie jesiennej w Katowicach. To tyle na dziś! Zapraszam na relację za półtora tygodnia na bardzo ciekawie zapowiadający się mecz ze Stomilem Olsztyn! (21:00:07)

90+4

90+4
    Żak nad bramką

90+4
    To może być ostatnia szansa gości. Ależ tu są emocje. Przy piłce Zak i chyba będzie bezpośredni strzał z ponad 25 metrów!

90+3
    Leży na murawie jeden z zawodników gości nie wiadomo co się stało. Chyba ręką zagrał zawodnik MKS-u i będzie jeszcze jeden rzut wolny.

90+3
    Będzie okazja do rzutu wolnego dla gości wszyscy są w polu karnym gospodarzy. Bramkarz dośrodkowuje.

90+3
    Będą emocję! Sędzia jeszcze nie kończy tego meczu! Rozwój atakuje!

90+2
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    RAFAŁ NIZIOŁEK! Zdobywcą bramki na 1:0! W lewy róg rzucił się Pawłowski, a w prawy strzelił RAFAŁ NIZIOŁEK!

90+2
    Sędzia dolicza 4 minuty. Strasznie przeciąga się to wykonanie tej jedenastki! Wszyscy stoją

90+1
    Pada w polu karnym Nowacki i sędzia wskazuje na 11 metr!