GKS T. – Okocimski 3:0 (poz.) | Stal S. W. – Błękitni 0:1 (koniec) | Puszcza – Legionovia 0:0 (koniec)
Olimpia Z. – Nadwiślan 1:4 (koniec) | Polonia B. – Kotwica 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 1:1 (koniec)
ROW Rybnik – Raków 3:1 (koniec) | Znicz – Gryf 2:1 (koniec) | Stal M. – Siarka T. 2:0 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
3:1 (1:1)
Raków Częstochowa
Środa 11.05.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik ul. Gliwicka 72. • 2. Liga • Runda 30

ROW w drugiej połowie zagrał bardzo mądrze i zdołał wyprowadzić 2 jak się okazało zabójcze ciosy. Miejscowi wygrywają zasłużenie i coraz bardziej przybliżają się do celu jakim jest zachowanie ligowego bytu. Raków natomiast w drugiej połowie zdecydowanie rozczarował i nie był w stanie skutecznie przeciwstawić się rybniczanom. Gracze z Częstochowy przegrywają zatem kolejny mecz w tej rundzie i zapewne chcieliby aby ten sezon dobiegł już końca. Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i zapraszam na kolejne oczywiście na Lajfy.com. (20:56:59)

90+4

90+4
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Bartosz Slisz, na boisku pojawia się Kamil Spratek.

90+3
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Sebastian Siwek, na boisku pojawia się Radosław Dzierbicki.

90+2
    Przedzierał się w polu karnym Mizgała lecz bezskutecznie.

90
    Doliczono 4 minuty.

90
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Rafał Figiel, na boisku pojawia się Jakub Piątek.

90
    Raków w samej końcówce przycisnął. Rogala ładnie wystawił piłkę na 16 metr do Figiela, lecz jego uderzenie blokują obrońcy.

88
    Udaną interwencją popisuje się teraz Kajzer odbijając futbolówkę po strzale jednego z gości.

87
    Była szansa na 4 bramkę dla ROW-u. Góra w ostatniej chwili przeciął podanie Siwka zmierzające spod linii końcowej przed bramkę Kosa.

86
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Marek Gładkowski, na boisku pojawia się Gabriel Nowak.

84
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Paweł Mandrysz, na boisku pojawia się Sebastian Musiolik.

82
    Od momentu 3 bramki dla miejscowych niewiele się dzieje na boisku. Raków stara się atakować, natomiast ROW przyczajony na swojej połowie czeka na sposobność do skontrowania.

81
    Trener Papszun próbuje ratować sytuację zmianami, jednakże wydaje się, iż jego zespół nie będzie już w stanie odwrócić losów rywalizacji.

80
    Kibice Rakowa najpierw kilka minut temu w dosadnych słowa wyrazili co sądzą o swoich piłkarzach a teraz już opuszczają stadion przy Gliwickiej.

78
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Bissi, na boisku pojawia się Mizgała.

77
    Rybniczanie bardzo solidnie prezentują się w drugiej połowie i zasłużenie prowadzą.

75
    Częstochowianom chyba będzie się już ciężko podnieść po dwóch ciosach zadanych przez ROW w drugiej połowie.

72
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki MAREK GŁADKOWSKI.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, jeden z rybniczan oddaje strzał głową, który Kos paruje na poprzeczkę, ale już wobec dobitki Gładkowskiego jest bezradny.

Marcin Szymczyk

Gole: 31. Mandrysz, 64. Siwek, 72. Gładkowski – 32. Radler

Kartki:   62. Janik (ROW) – 29. Rogala (RAK), 42. Warchoł (RAK), 60. Figiel (RAK), 63. Góra (RAK)

ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Janik, Grolik (C), Slisz (90+4. Spratek), Krotofil, Płonka, Muszalik, Siwek (90+3. Dzierbicki), Gojny, Gładkowski (86. Nowak), Mandrysz (84. Musiolik).
    Zmiany: Procek, Grabiec, Spratek, Musiolik, Dzierbicki, Broniewicz, Nowak.

Raków Częstochowa: Kos – Góra, Mesjasz, Radler (C), Rogala, Bissi (78. Mizgała), Figiel (90. Piątek), Kamiński, Malinowski (66. Sabiłło), Warchoł (71. Carlinhos), Okińczyc.
    Zmiany: Prus, Cyfert, Carlinhos, Piątek, Hoferica, Mizgała, Sabiłło.

Sędziowie: Konrad Aluszyk – główny (Gorzów Wielkopolski), Marcin Czerwiński, Piotr Karpiak – asystenci.