Szirak – Spartak T. 1:1 (koniec) | Kajrat – Maccabi T.A. 1:1 (koniec) | Dinamo M. – St. Patrick's 1:1 (koniec)
Levadia – Slavia 3:1 (koniec) | Neftchi – Shkendija 0:0 (koniec) | Rovaniemi – Lokomotiva 1:1 (koniec)
Debreczyn – Żodzino 1:2 (koniec) | Midtjylland – FC Vaduz 3:0 (koniec) | Admira Wacker – Käpäz 1:0 (koniec)
AIK Solna – College Europa 1:0 (koniec) | Beitar – Omonia 1:0 (koniec) | Hacken – Cork City 1:1 (koniec)
Maccabi H. – Kalju 1:1 (koniec) | SønderjyskE – Strømsgodset 2:1 (koniec) | Zimbru – Osmanlispor 2:2 (koniec)
Beroe – HJK 1:1 (koniec) | Szachtior S. – Domzale 1:1 (koniec) | Genk – Buducnost 2:0 (koniec)
Vojvodina – Connah's Quay 1:0 (koniec) | CSMS Iasi – Hajduk 2:2 (koniec) | Maribor – Lewski 0:0 (koniec)
Giannina – Odds BK 3:0 (koniec) | Partizan – Zagłębie L. 0:0 (koniec) | Slovan – FK Jelgava 0:0 (koniec)
MTK Budapest – Qabala 1:2 (koniec) | Vidi FC – Cukaricki 2:0 (koniec) | Birkirkara – Hearts 0:0 (koniec)
Aberdeen – Ventspils 3:0 (koniec) | Cliftonville – Larnaka 2:3 (koniec) | Hibernian – Brøndby 0:1 (koniec)
Piast – Göteborg 0:3 (koniec) | Austria W. – Kukësi 1:0 (koniec) | KR Reykjavík – Grasshoppers 3:3 (koniec)
Austria Wiedeń
1:0 (1:0)
FK Kukësi
Czwartek 14.07.2016, 21:05 • Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (22:57:22)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały na bramkę: 7:4.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 3:4.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 13:10.

Austria Wiedeń zawiesie na rewanż do Albanii skromną zaliczkę 1:0. Drużyna ze stolicy nie popisała się w drugiej połowie. Po zdobyciu gola w 23. minucie osiadła na małym laurze i nie parła do przodu w poszukiwaniu następnego trafienia. W doliczonym czasie FK Kukesi mógł wymierzyć karę za bierność. W przekroju całego meczu nieco lepsza optycznie była Austria, ale nie tyle, by była pewna swego przed pojedynkiem na wyjeździe. Będzie jeszcze ciekawie w tej rywalizacji.

90+3

90+2
    Ostatnia dziś zmiana: Vukojević zastąpił na placu gry Kayode.
    90+1. Fantastyczna szansa Guriego!

90+1
    Słupek! Niesamowite szczęście Austrii Wiedeń w doliczonym czasie! Izair Emini dobijał z bliska uderzenie, które zatrzymał Hadzikić. Powinien to trafić i ukarać gospodarzy za bierność! Bramka była praktycznie pusta.

90
    Sędzia postanowił doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Rozgrywają powoli Albańczycy i szukają miejsca do oddania strzału. Austria Wiedeń przesuwa się spokojnie i kontroluje wydarzenia.

87
    Shameti nie był w ogóle zainteresowany piłką w środku pola. Sędzia przywołuje go do porządku żółtym kartonikiem.

85
    Autor gola opuścił boisko, a na samą końcówkę spotkania pojawił się De Paula.

85
    5 minut plus to co doliczy arbiter. Pokażą nam jeszcze coś specjalnego aktorzy widowiska?

84
    Hadzikić przyciąga dośrodkowania jak magnes. Piłkarze ofensywni FK Kukesi mają prawo mieć dość bramkarza Austrii Wiedeń.

83
    Martschinko dał się ograć jak junior w bocznym sektorze boiska i ratował się faulem taktycznym. Żółta kartka.

81
    Jedna ciekawa akcja Japończyka przez 80 minut to za mało. W miejsce Fukuiego wbiegł Dvorneković.

80
    Nieporozumienie na połowie FK Kukesi. Drużyna z Albanii rozpoczęła grę wrzutem z autu. Za moment będzie również ostatnia zmiana u gości.

78
    Austria Wiedeń nie pokazuje wiele specjalnego w drugiej połowie. Może skromna zaliczka zaspokaja w pełni apetyt gospodarzy.

Gole: 23. Pires

Kartki:   43. Rotpuller (AUV), 83. Martschinko (AUV) – 45. Latifi (KKS), 87. Shameti (KKS)

Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 0:2. Foule: 13:10.
    Austria Wiedeń: Hadzikić – Stryger Larsen, Rotpuller, Filipović, Martschinko – Holzhauser, Serbest – Venuto, Prokop (69' Kvasina), Felipe Pires (85' De Paula) – Kayode.

Zmiany: Pentz – Windbichler, Vukojević, Tajouri-Shradi, De Paula, Salamon, Kvasina.

FK Kukësi: Koliqi – Hallaci, Shameti, Malota, Mici – Lilaj, Musolli – Fukui (81' Dvorneković), Jean Carioca (73' Emini), Latifi – Rangel (69' Guri).

Zmiany: Koci – Alla, Emini, Guri, Philippe Guimaraes, Dvorneković, Scepanović.

Sędziowie: Paolo Valeri (Włochy)