Stal S. W. – Radomiak 1:2 (koniec) | Puszcza – Siarka T. 3:0 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 0:2 (koniec)
Błękitni – Legionovia 1:1 (koniec) | Raków – Warta 3:1 (koniec) | Polonia B. – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Odra O. – Polonia W. 2:2 (koniec) | Kotwica – GKS Bełchatów 0:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
3:0 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 06.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • 2. runda

82
    Bardzo brzydkie przewinienie Żebrakowskiego, który bezpardonowo zaatakował nogi rywala na jego połowie. Zupełnie bezsensowny faul, jest kartka.

55
    Tym razem to Orłowski przekracza przepisy i mamy kolejne upomnienie od sędziego i wpis do notesu.

53
    Zbyt wysoko uniesiona noga jednego z gości i atak w okolice głowy powoduje rzut karny! Dodatkowo żółta kartka dla Grzesika.

45+1
    Brzydka końcówka tej połowy. Tym razem to Stępień zdecydowanie fauluje i zgarnia kartkę. To wszystko przed przerwą!

45
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Mikołajczyk zdecydowanie przekroczył przepisy zdaniem sędziego.