Lechia – Korona | 3:2 (koniec) | | | Lech P. – Cracovia | 2:1 (koniec) |
Znicz – Chrobry | 0:0 (koniec) | | | Miedź – Olimpia G. | 0:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Wigry | 1:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Raków | 1:2 (koniec) | | | ROW Rybnik – Błękitni | 1:2 (koniec) |
Świt NDM – Concordia | 2:0 (koniec) |
Bastia – PSG | 0:1 (koniec) | | | Monaco – Guingamp | 2:2 (koniec) |
Příbram – Vik. Pilzno | 0:3 (koniec) |
USA – Szwecja | 1:1 (3:4 po rz. karnych) | | | Chiny – Niemcy | 0:1 (koniec) |
finał
Znicz Pruszków
0:0
(0:0)
Chrobry Głogów
74
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Szczepaniak, na boisku pojawia się Kowalczyk.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Niewulis, na boisku pojawia się Długołęcki.
|
|
65
|
Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Gąsior, na boisku pojawia się Kona.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Danielak, na boisku pojawia się Bonecki.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Stryjewski.
|
Gole:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:0. Foule: 13:22.
Sędziowie: Karol Rudziński – Piotr Kurt, Adam Kupsik
Widownia: 570
Kartki: 28. Kita (ZNI), 57. Stryjewski (ZNI) – 18. Gąsior (CHR1), 69. Wojciechowski (CHR1), 85. Szubertowski (CHR1)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:0. Foule: 13:22.
Znicz Pruszków:
Misztal – Basiuk, Banaszewski (46. Stryjewski), Jagiełło, Bartoszewicz – Kita, Kucharski, Niewulis (68. Długołęcki), Mysiak – Zembrowski, Zaborowski
Zmiany: Bigajski, Długołęcki, Kopciński, Rackiewicz, Machalski, Stryjewski, Paluchowski
Trener:
Chrobry Głogów: Szymański – Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski – Danielak (58. Bonecki), Machaj, Gąsior (65. Kona), Sędziak – Szczepaniak (74. Kowalczyk), Wojciechowski
Zmiany: Janicki, Boniecki, Hodowany, Kona, Kowalczyk, Machaj, Murawski
Trener:
Zmiany: Bigajski, Długołęcki, Kopciński, Rackiewicz, Machalski, Stryjewski, Paluchowski
Trener:
Chrobry Głogów: Szymański – Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski – Danielak (58. Bonecki), Machaj, Gąsior (65. Kona), Sędziak – Szczepaniak (74. Kowalczyk), Wojciechowski
Zmiany: Janicki, Boniecki, Hodowany, Kona, Kowalczyk, Machaj, Murawski
Trener:
Sędziowie: Karol Rudziński – Piotr Kurt, Adam Kupsik
Widownia: 570
Michał Rawa