FC Barcelona – Real Betis 6:2 (koniec) | Granada – Villarreal 1:1 (koniec) | Sevilla – RCD Espanyol 6:4 (koniec)
Sevilla FC
6:4 (3:3)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 20.08.2016, 22:15 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Hiszpańska LaLiga • Runda 1

Dziękuję za wspólnie spędzony wieczór z hiszpańską piłką. Życząc dobrej nocy zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy.com. (00:15:53)
    10 bramek - to z pewnością liczbą sobotniego wieczoru

Aż 10 goli oglądali kibice w Sewilli! W drugiej części meczu gospodarze pokazali, że są drużyną lepszą i zwyciężyli w tym szalonym spotkaniu. Z pewnością nikt nie mógł się nudzić oglądać ten mecz. Piłkarze obu ekip dostarczyli nam wiele emocji tego dzisiejszego wieczoru.

90+1
    Sergio Rico wychwycił dośrodkowanie Victora Sancheza Maty. Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy.

90
    Groźna sytuacja Espanyolu. Po strzale Baptistao bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.

89
    Piękna sztuczka techniczna przy linii śordkowej w wykonaniu Franco Vazqueza, chwilę po tym Sevilla straciła piłę na połowie Espanyolu.

88
    Odważna szarża Correry , który przedarł się w pole karne Espanyolu. Udana interwencja obrońcy gości.

87
    Po rzucie wolnym Sevilli piłka opuściła plac gry. Wznowienie od autu Espanyolu.

85
    Dwukrotnie faulował Reyes w odstępie krótkiej chwili.

83
    Trzecia zmiana u gospodarzy. Pareja opuścił plac gry, za niego Gonzalez.

81
    Leo Baptistao faulował Nicolasa Pareję.

80
    Druga zmiana w Sevilli. Zszedł Vietto, za niego pojawił się Correa.
    79. Gerard Moreno (ESB) - 6:4

79
    Gol dla Espanyolu!
    Wszystko zaczęło się od błędu Kiyotake, który przy linii środkowej boiska chciał wycofać piłkę do obrońców. Piłkę przejął GERARD MORENO, minął dwóch obrońców i strzałem w prawy dolny róg bramki pokonał Rico.

77
    Dośrodkowanie Javiego Lopeza i Leo Baptistao stanął przed szansą pokonania Rico. Górą bramkarz gospodarzy.

75
    Pierwsza korekta w składzie Sevilli. Za Ben Yeddera wszedł Iborra.
    74. Hiroshi Kiyotake (SEV) - 6:3

Krystian Kocerba

Gole: 15. Sarabia, 22. Vietto, 45+1. Vietto, 54. F. Vázquez, 66. Ben Yedder, 74. Kiyotake – 8. Piatti, 26. Peréz, 44. V. Sánchez, 79. G. Moreno

Kartki:   40. Mercado (SEV), 64. Vietto (SEV) – 38. Peréz (ESB), 45+2. Álvaro González (ESB)

Strzały celne: 8:5. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 0:0. Foule: 5:5.
    Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Mercado, Pareja (C) (83. González), Vitolo – F. Vázquez, N'Zonzi, Sarabia, Kiyotake – Vietto (80. Correa), Ben Yedder (75. Iborra).
    Zmiany: Churripi – Correa, González, Ganso, Iborra, Konopljanka, Kranevitter.

RCD Espanyol Barcelona: Jiménez – Javi López (C), Álvaro González, Ó. Duarte (37. Ciani), R. Duarte (70. Fuego) – Peréz (69. J. A. Reyes), V. Sánchez, Diop, Piatti – G. Moreno, Léo Baptistão.
    Zmiany: Pau López – F. Caicedo, Ciani, Fuego, J. A. Reyes, Roca, Sevilla.

Sędziowie: Główny: Jose Luis González González, Asystenci: Ignacio Rubio Palomino, Marcos Álvarez Moreno, Techniczny: Fernando Román Román