Jagiellonia II – ŁKS 0:0 (koniec) | Legia II – Sokół 2:1 (koniec) | Huragan W. – MKS Ełk 0:1 (koniec)
Concordia – Mot. Lubawa 5:1 (koniec) | Łowicz – Widzew 0:1 (koniec)
Huragan Wołomin
0:1 (0:1)
MKS Ełk
Sobota 20.08.2016, 15:00 • Stadion WKS Huragan Wołomin • 3 liga, grupa I

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji. (17:01:12)

MKS na początku spotkania miał problemy w obronie, ale z każdą minutą zespół z Ełku grał coraz lepiej. Druga połowa w wykonaniu obrony drużyny z Ełku to majstersztyk. Huragan przeważał tylko na początku spotkania. W drugiej połowie gospodarze nie mieli pomysłu na rozegranie skutecznej akcji. MKS po raz drugi zwycięża w tym sezonie i idzie w góre tabeli.

90+7

90+6
    Zawodnicy MKS-u atakowali. Strzał Rosolińskiego przyblokowany. Łapie piłkę Derejko. Uderzał zaraz potem Adamiec, obok bramki.

90+4
    Berezowski atakował prawą stroną, ale nie utrzymał piłki w boisku.

90+3
    ŁAWCEWICZ ukarany kartką za faul na prawej stronie boiska.

90+2
    Huragan górnymi piłkami stara się zaatakować MKS. Woda na młyn dla obrońców gości.

90+1
    Spotkanie jest przedłużone o 6. minut.

89
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Atanackovic, na boisku pojawia się Adamiec.

88
    Huragan ma rzut rożny z lewej strony. Obrońcy MKS-u wybijają na rzut rożny.

86
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Jasiński.

85
    KOZA ukarany za zagranie ręką.

84
    Huragan podchodzi wyżej. Ndakiza wprowadził ożywienie w ofensywnych poczynaniach gospodarzy.

83
    Bardzo dobra okazja dopiero co wprowadzonego Ndakizy. Atakował lewą stroną, był w polu karnym, ale uderzył obok bramki Muzyka.

80
    Zawodnicy z Wołomina próbują dostać się pod bramkę gości. Dużo ruchu, ale niedokładne podania. Z tego powodu nie ma za dużo sytuacji.

77
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Ndakiza.

77
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Furman, na boisku pojawia się Rosoliński.

76
    Na murawie leży jeden z zawodników MKS-u i jest to świetna okazja do napojenia się. Zawodnicy Huraganu motywują się na ostatnie minuty spotkania.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.