Jagiellonia II – ŁKS 0:0 (koniec) | Legia II – Sokół 2:1 (koniec) | Huragan W. – MKS Ełk 0:1 (koniec)
Concordia – Mot. Lubawa 5:1 (koniec) | Łowicz – Widzew 0:1 (koniec)
Huragan Wołomin
0:1 (0:1)
MKS Ełk
Sobota 20.08.2016, 15:00 • Stadion WKS Huragan Wołomin • 3 liga, grupa I

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji. (17:01:12)

MKS na początku spotkania miał problemy w obronie, ale z każdą minutą zespół z Ełku grał coraz lepiej. Druga połowa w wykonaniu obrony drużyny z Ełku to majstersztyk. Huragan przeważał tylko na początku spotkania. W drugiej połowie gospodarze nie mieli pomysłu na rozegranie skutecznej akcji. MKS po raz drugi zwycięża w tym sezonie i idzie w góre tabeli.

90+7

90+6
    Zawodnicy MKS-u atakowali. Strzał Rosolińskiego przyblokowany. Łapie piłkę Derejko. Uderzał zaraz potem Adamiec, obok bramki.

90+4
    Berezowski atakował prawą stroną, ale nie utrzymał piłki w boisku.

90+3
    ŁAWCEWICZ ukarany kartką za faul na prawej stronie boiska.

90+2
    Huragan górnymi piłkami stara się zaatakować MKS. Woda na młyn dla obrońców gości.

90+1
    Spotkanie jest przedłużone o 6. minut.

89
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Atanackovic, na boisku pojawia się Adamiec.

88
    Huragan ma rzut rożny z lewej strony. Obrońcy MKS-u wybijają na rzut rożny.

86
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Jasiński.

85
    KOZA ukarany za zagranie ręką.

84
    Huragan podchodzi wyżej. Ndakiza wprowadził ożywienie w ofensywnych poczynaniach gospodarzy.

83
    Bardzo dobra okazja dopiero co wprowadzonego Ndakizy. Atakował lewą stroną, był w polu karnym, ale uderzył obok bramki Muzyka.

80
    Zawodnicy z Wołomina próbują dostać się pod bramkę gości. Dużo ruchu, ale niedokładne podania. Z tego powodu nie ma za dużo sytuacji.

77
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Ndakiza.

77
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Furman, na boisku pojawia się Rosoliński.

76
    Na murawie leży jeden z zawodników MKS-u i jest to świetna okazja do napojenia się. Zawodnicy Huraganu motywują się na ostatnie minuty spotkania.

73
    Piłkarze MKS-u doskonale się asekurują. Zawodnicy z Wołomina nie mają pomysłu na przejście szczelnej obrony rywala.

72
    Berezowski starał się dojść do prostopadłej piłki. Nie udała mu się ta sztuka. Derejko ma piłkę w rękach.

71
    Uderzył w głowę jednego z zawodników z Ełku.

70
    Huragan z rzutu rożnego w pole karne, ale żaden z jego zawodników nie dochodzi do piłki. Dodatkowo faul na jednym z zawodników MKS-u.

69
    Huragan ma rzut wolny na 30. metrze po faulu Furmana. Moryc nabił jednego z zawodników MKS-u. Będzie rzut rożny.

68
    Huragan ma rzut wolny z prawej strony. Dośrodkowanie Wielądka dochodzi do piłkarzy MKS-u, a nie jego kolegów z drużyny.

67
    TUTTAS ukarany żółtą kartką.

65
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Choiński, na boisku pojawia się Nowacki.

63
    Na murawie leży Sobolewski po tym jak faulował go Lewicki. Potrzebna jest mu pomoc medyczna.

61
    Furman fauluje Musialika. Huragan ma rzut wolny w środkowej strefie boiska. Akcja przenosi się na lewą stronę, ale wrzutka Kozy wychodzi za linię końcowa.

60
    Huragan szuka pomysłu na przedarcie się w pole karne zespołu z Ełku. Dukalski otrzymuje dużo podań, ale jest osamotniony z przodu i traci piłki.

58
    Huragan miał rzut wolny, ale dośrodkowaną piłkę wybijają piłkarze MKS-u.

57
    KURIATA otrzymuje żołtą kartkęza faul, który przerwał dogodną sytuację Huraganu.

55
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Chryszko, na boisku pojawia się Berezowski.

53
    Dukalski próbował minąc obrońców MKS-u, ale miał asystę trzech zawodników drużyny przeciwnej, którzy zabrali mu piłkę.

52
    Huragan ma rzut rożny. Na bramkę po dośrodkowaniu uderzał głową Koza, ale piłka poleciała nad bramką.

50
    Początek drugiej połowy należy do gospodarzy. Częściej są pod bramką przeciwnika. Nic im to co prawda nie daje.

48
    Choiński wrzucał piłkę w pole karne do Dukalskiego, ale napastnik Huragana nie dochodzi do piłki. MKS zaczyna kolejną akcję.

47
    MKS przeprowadził akcję lewą strona, ale dopiero co wprowadzony na boisko Gryko nie doszedł do wypuszczonej przez siebie piłki. Od bramki zaczyna Huragan.

46
    Zmiana w drużynie MKS Ełk: z boiska schodzi Świderski, na boisku pojawia się Gryko.

46

Huragan miał klarowniejsze sytuacje w pierwszej połowie. Wydawało się, że gospodarze strzelą pierwsi gola, tak się jednak nie stało. To piłkarze z Ełku strzelili gola na 1:0 po rzucie rożnym, których mieli już sporo w tym meczu. Goście dużo atakują skrzydłami, w szczególności prawym, gdzie szaleje Świderski. Czy piłkarzom huraganu uda się strzelić w drugiej połowie na własnym stadionie? Dowiemy się tego już za niecałe 10 minut.

45+1

45+1
    MKS przeprowadzał jeszcze jedną akcję. Świderski źle jednak przyjął piłkę i akcja straciła rozpęd.

44
    Wynik w tej połowie nie powinien się już zmienić. MKS szanuje piłkę i gra blisko swojego pola kaarnego, a zawodnicy Huraganu nie mają chyba sił żeby zaatakować.

42
    Sobolewski wrzucał z lewej strony. Niedokładnie. Od bramki zaczyna Derejko.

40
    Malinowski dostał dobre prostopadłe podanie na skraj pola karnego, ale piłka po jego dośrodkowaniu przeleciała wysoko nad obrońcami Huragana i kolegami Malinowskiego.

38
    Huragan wyżej podszedł i wywiera presję na piłkarzach MKS-u. Na niewiele się to zdaje. MKS wychodzi spod pressingu i zaczyna kolejną akcję.

36
    Gol dla MKS-u Ełk!
    Sobolewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, w środku pola karnego na piłkę wbiega PORĘBSKI i strzałem w lewy róg bramki pokonuje Derejko.

35
    MKS ma rzut rożny i...

33
    Prostopadla piłka do Dukalskiego. Szybszy był jednak Finfando i wślizgiem wybija piłkę.
    30.

29
    Choiński wysoko podniósł nogę i faulował Świderskiego. Piłkarz MKS-u podnosi się. Sędzia natomiast zarządza przerwę na wodę.

28
    Sobolewski wykonuje rzut rożny. Potem kolejny. Obie próby przed pole karne wybijają zawodnicy Huragana.

26
    Huragan rozpoczyna od tyłu kolejną akcję. Przedzierają się zawodnicy z Wołomina prawą stroną. Szkoda, że Wielądek wyszedł z piłką poza linię boczną. MKS od autu.

24
    Tuttas uderzał po dograniu Świderskiego, ale strzał poleciał w obrońce Huragana. Mamy rzut rożny, ale bardzo źle wykonany.

23
    MKS dłużej utrzymał się pod bramką Huragana, ale nic z tego nie wychodzi. To nadal Huragan miał najlepsze okazje w meczu.

22
    Wrzucona piłka z autu w rękach Derejki. Huragan chciał szybko zaatakować, ale piłka przejęta przez obrońców MKS-u.

21
    Kontratak Huragana z prawej strony. Dośrodkowanie w rękach Muzyka.

19
    Świderski rozpędzał się prawą stroną. Przepchnął się z Morycem, ale piłkę przez jego dośrodkowaną wybijają piłkarze Huragana.

17
    Tokaj dośrodkował z prawej strony, ale prosto do rąk Muzyka.

15
    Świetna akcja Huraganu! Dośrodkowanie na 16. metr do Wróblewskiego. Pierwszy strzał obronił Muzyk, drugi trafił w jednego z piłkarzy MKS-u. Huragan jak na razie ma więcej sytuacji.

13
    Choiński nie trafił w dośrodkowaną do niego piłkę. MKS przejmuje piłkę i zaczyna kolejną akcję.

12
    Huragan konstruuje kolejną akcję. Akcja prawą stroną, ale piłkarze z Ełku blokują dośrodkowanie.

10
    Mecz przeniósł się do środka pola. Ale Huragan miał okazję, po dośrodkowaniu w pole karne Wróblewski uderzał na bramkę. Dobra interwencja Muzyka.

9
    Piłkarze MKS-u pod bramką Huragana. Oblężenie bramki się zakończyło po nieudanym strzale.

7
    Strzał Furmana broni Derejko. Piłka leciala w lewy róg bramki. Rzut rożny.

4
    Wołomin miał kłopoty. Z 20. metra MKS miał rzut wolny. Strzał niecelny.

1

Mecz zapowiada się ciekawie, bo oba zespoły są jak na razie w podobnej formie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Jak dotychczas oba zespoły mają w swoim dorobku trzy punkty. Huragan mógłby mieć tych punktów więcej, ale w pierwszej kolejce zespół z Wołomina został ukarany walkowerem z powodu występu nieuprawnionych zawodników.

Zapraszamy na spotkanie 3. ligi pomiędzy Huraganem Wołomin, a MKS Ełk.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.