SPR Pogoń – KPR G.K. 32:13 (koniec) | Olimpia-Beskid – MKS Perła 23:28 (koniec) | Młyny Stoisław – KPR J.G. 34:30 (koniec)
AZS Łączpol – UKS PCM 27:24 (koniec)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27:24 (13:7)
UKS PCM Kościerzyna
Sobota 03.09.2016, 18:00PGNiG Superliga kobiet • 1. runda

Po zmianie stron bardziej wyrównana stała się gra obu zespołów. Zawodniczki gości starały się odrobić straty, ale nie potrafiły zbliżyć się do gospodyń na mniej niż dwie bramki. W 50. minucie po trzecim wykluczeniu czerwoną kartkę obejrzała Skonieczna. W ostatnich minutach mecz stał się nerwowy. Tylko dwie bramki straty miały zawodniczki UKSu do rywalek na trzy minuty przed końcem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 27:24. Świetnie od zwycięstwa sezon rozpoczynają szczypiornistki Łączpolu! (19:30:46)

Koniec meczu. (27:24)