Sparta - Stal G. | 29:49 (koniec) | | | Get Well - Falubaz | 50:40 (koniec) |
Stal Rz. - Wybrzeże | 30:59 (koniec) | | | Polonia P. - Orzeł | 40:50 (koniec) |
Lokomotiv - KSM | 59:31 (koniec) | | | Wanda - Polonia B. | 50:40 (koniec) |
Kolejarz - Włókniarz | 33:57 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
50:40
15
|
Upadek Chrisa Holdera powtórka w czterech.
|
|
7
|
Upadek Krystiana Pieszczeka został on wykluczony z powtórki z tego biegu.
|
|
1
|
Taśma Patryka Dudka za niego pojedzie Krystian Pieszczek.
|
Sędzia Wojciech Grodzki Komisarz toru Grzegorz Janiczak
Statystyki
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Patryk Dudek 4 (t,0,2,1,1)
2. Andriej Karpow 2+1 (0,1,1*,0)
3. Jarosław Hampel 1 (0,1,0)
4. Jason Doyle 13 (2,3,3,2,0,3)
5. Piotr Protasiewicz 13+2 (3,2,2,1*,3,2*)
6. Krystian Pieszczek 5 (2,3,w,0)
7. Alex Zgardziński 2 (1,1,0)
Get Well Toruń
9. Martin Vaculik 10 (3,3,2,2,0)
10. Kacper Gomólski 3+1 (1,1,1*)
11. Chris Holder 13 (3,3,3,3,1)
12. Adrian Miedziński 5+2 (1,2*,1,1*)
13. Greg Hancock 11 (2,d,3,3,3)
14. Paweł Przedpełski 8+2 (2,2,0,2*,2*)
15. Igor Kopeć-Spbczyński 0 (0,0,0)
Zestaw 1
Bieg po biegu:
Bieg 1
Patryk Dudek
Martin Vaculik
Andriej Karpow
Kacper Gomólski
Bieg 2
Igor Kopeć-Sobczyński
Krystian Pieszczek
Paweł Przedpełski
Alex Zgardziński
Bieg 3
Chris Holder
Jarosław Hampel
Adrian Miedziński
Jason Doyle
Bieg 4
Piotr Protasiewicz
Igor Kopeć-Sobczyński
Alex Zgardziński
Greg Hancock
Bieg 5
Adrian Miedziński
Patryk Dudek
Chris Holder
Andriej Karpow
Bieg 6
Jarosław Hampel
Greg Hancock
Jason Doyle
Paweł Przedpełski
Bieg 7
Martin Vaculik
Piotr Protasiewicz
Kacper Gomólski
Krystian Pieszczek
Bieg 8
Greg Hancock
Andriej Karpow
Igor Kopeć-Sobczyński
Patryk Dudek
Bieg 9
Jason Doyle
Kacper Gomólski
Jarosław Hampel
Martin Vaculik
Bieg 10
Alex Zgardziński
Chris Holder
Piotr Protasiewicz
Adrian Miedziński
Bieg 11
Kacper Gomólski
Andriej Karpow
Greg Hancock
Jarosław Hampel
Bieg 12
Krystian Pieszczek
Paweł Przedpełski
Patryk Dudek
Chris Holder
Bieg 13
Adrian Miedziński
Jason Doyle
Martin Vaculik
Piotr Protasiewicz
Bieg 14
Bieg 15
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
1. Patryk Dudek 4 (t,0,2,1,1)
2. Andriej Karpow 2+1 (0,1,1*,0)
3. Jarosław Hampel 1 (0,1,0)
4. Jason Doyle 13 (2,3,3,2,0,3)
5. Piotr Protasiewicz 13+2 (3,2,2,1*,3,2*)
6. Krystian Pieszczek 5 (2,3,w,0)
7. Alex Zgardziński 2 (1,1,0)
Get Well Toruń
9. Martin Vaculik 10 (3,3,2,2,0)
10. Kacper Gomólski 3+1 (1,1,1*)
11. Chris Holder 13 (3,3,3,3,1)
12. Adrian Miedziński 5+2 (1,2*,1,1*)
13. Greg Hancock 11 (2,d,3,3,3)
14. Paweł Przedpełski 8+2 (2,2,0,2*,2*)
15. Igor Kopeć-Spbczyński 0 (0,0,0)
Zestaw 1
Bieg po biegu:
Bieg 1
Patryk Dudek
Martin Vaculik
Andriej Karpow
Kacper Gomólski
Bieg 2
Igor Kopeć-Sobczyński
Krystian Pieszczek
Paweł Przedpełski
Alex Zgardziński
Bieg 3
Chris Holder
Jarosław Hampel
Adrian Miedziński
Jason Doyle
Bieg 4
Piotr Protasiewicz
Igor Kopeć-Sobczyński
Alex Zgardziński
Greg Hancock
Bieg 5
Adrian Miedziński
Patryk Dudek
Chris Holder
Andriej Karpow
Bieg 6
Jarosław Hampel
Greg Hancock
Jason Doyle
Paweł Przedpełski
Bieg 7
Martin Vaculik
Piotr Protasiewicz
Kacper Gomólski
Krystian Pieszczek
Bieg 8
Greg Hancock
Andriej Karpow
Igor Kopeć-Sobczyński
Patryk Dudek
Bieg 9
Jason Doyle
Kacper Gomólski
Jarosław Hampel
Martin Vaculik
Bieg 10
Alex Zgardziński
Chris Holder
Piotr Protasiewicz
Adrian Miedziński
Bieg 11
Kacper Gomólski
Andriej Karpow
Greg Hancock
Jarosław Hampel
Bieg 12
Krystian Pieszczek
Paweł Przedpełski
Patryk Dudek
Chris Holder
Bieg 13
Adrian Miedziński
Jason Doyle
Martin Vaculik
Piotr Protasiewicz
Bieg 14
Bieg 15
Marta Badtke