Bayern – Ingolstadt 3:1 (koniec) | Borussia D. – Darmstadt 6:0 (koniec) | Hamburg – RB Lipsk 0:4 (koniec)
Hoffenheim – Wolfsburg 0:0 (koniec) | Eintracht – Bayer 2:1 (koniec) | Borussia M. – Werder 4:1 (koniec)
Bayern Monachium
3:1 (1:1)
FC Ingolstadt 04
Sobota 17.09.2016, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 3

To wszystko na dziś, zapraszamy do kolejnych relacji na naszym portalu! (17:31:33)

A jednak, nie było niespodzianki w Monachium na start Oktoberfestu. Bayern ostatecznie zwycięża 3:1 z Ingolstadt, chociaż wynik nie obrazuje kłopotów monachijczyków w tym spotkaniu.
    Gdyby nie Manuel Neuer, to przyjezdni zapunktowaliby kilka bramek więcej! Jedno z trafień zanotował Robert Lewandowski, który samotnie obejmuje prowadzenie w klasyfikacji na najlepszego strzelca!
    3 mecze, 3 zwycięstwa Bayernu. Lider utrzymany.

90+2
    90+1. Znów świetnie broni Neuer!

90+1
    Neuer jest klasowym bramkarzem i ponownie to potwierdza! Hinterseer znalazł się za linią obrońców i oddał strzał z niewielkiej odległości! Broni to Manuel, który powinien zostać graczem tego meczu!

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry przed nami! Spokojna jest ta końcówka, chociaż po cichu liczymy jeszcze na gola Lewandowskiego.

90
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
    Rafinha długo czekał na tego gola.

88
    Monachijczycy poczuli krew i mają ochotę na kolejne trafienia! Przypomnijmy, że ich bilans bramkowy to aktualnie 11:1. Świetny start sezonu.

87
    Bayern nie może jeszcze odpuścić tego meczu! Idealna okazja dla Ingolstadt i to Lex stanął przed okazją do uderzenia! Broni Neuer, ale znów pogubiła się defensywa Bayernu!

86
    No to nie będzie emocjonującej końcówki. Bayern trzecim golem raczej przesądza trzecie zwycięstwo na początku sezonu Bundesligi.
    84. Rafinha (BAY) - 3:1

84
    Gol dla Bayernu!

Bayern chyba rozstrzyga dzisiejsze zawody! Czwórką wyszli teraz gospodarze, a podanie powędrowało do RAFINHII! Ten oddaje idealny strzał na dalszy słupek i Nyland ponownie kapituluje!

83
    Pierwsze minuty Jérôme Boatenga w tym sezonie Bundesligi! Zmienia on kontuzjowanego Costę, który zagrał dziś około 30 minut.

82
    Trzeba pochwalić postawę Ingolstadt, które bezustannie dąży do wyrównania w tym spotkaniu. Jakby się udało gościom to mielibyśmy bardzo gorącą końcówkę!

81
    Zmiana w drużynie FC Ingolstadt 04: z boiska schodzi Mathew Leckie, na boisku pojawia się Almog Cohen.