Nowokuźnieck – Saławat | 0:3 (koniec) | | | Novosibirsk – Czelabińsk | 2:1 (2:0 po rz. karnych) | | | Omsk – Magnitogorsk | 0:3 (koniec) |
Czerepowiec – Chabarowsk | 2:1 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Jekaterynburg | 2:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Władywostok | 3:2 (1:0 po rz. karnych) |
Soczi – Barys | 3:6 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Chanty-Mansyjsk | 2:3 (koniec) |
Toronto – Ottawa | 3:6 (koniec) | | | Boston – Columbus | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | Buffalo – Minnesota | 1:2 (koniec) |
NY Islanders – Philadelphia | 3:0 (koniec) | | | Washington – Carolina | 1:2 (po dogrywce) | | | New Jersey – Philadelphia | 2:0 (koniec) |
Montreal – New Jersey | 2:3 (koniec) | | | Dallas – St. Louis | 3:1 (koniec) | | | Calgary – Edmonton | 1:2 (koniec) |
Edmonton – Calgary | 4:2 (koniec) | | | Arizona – Los Angeles | 5:3 (koniec) | | | Los Angeles – Arizona | 4:3 (koniec) |
Florida – Nashville | 4:1 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
9. Mons, 51. Truňov – 5. Byvalcev (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)
Sędziowie: Nikolaj Akuzovskij, Andrej Rogačov – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Wilson, Stasenko, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, D. Ježov, Sizov, Chochlov – V. Polák, Kagarlickij, P. Černov – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Mons, Orlov, Magogin – Monachov, Kazakovcev, Karlin.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, T. Zohorna – Ramstedt, Kuusela, Klimenko – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Romancev, Dědunov, O. Li.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, T. Zohorna – Ramstedt, Kuusela, Klimenko – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Romancev, Dědunov, O. Li.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Nikolaj Akuzovskij, Andrej Rogačov – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov
Widownia:
Kara dla Amur Chabarowsk (Danil Romancev – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Strzelcem bramki MAXIM TRUŇOV.
Strzelcem bramki JEVGENIJ MONS.
Strzelcem bramki ALEXEJ BYVALCEV. Asysta Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.