Błękitni – Raków 2:2 (koniec) | Rozwój – Polonia B. 2:0 (koniec) | Siarka T. – Olimpia E. 4:1 (koniec)
Gryf – Stal S. W. 0:1 (koniec) | Legionovia – GKS Bełchatów 1:0 (koniec) | Olimpia Z. – Kotwica 2:1 (koniec)
Puszcza – Odra O. 1:1 (koniec) | Radomiak – Polonia W. 1:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:0 (1:0)
Polonia Warszawa
Sobota 01.10.2016, 17:30 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com! (19:31:50)

Radomiak w następnej kolejce zagra w Elblągu z Olimpią i mecz odbędzie się w sobotę, 8 października o godz. 16:00. Za to Polonia zagra na własnym boisku z Puszczą Niepołomice, a to spotkanie zaplanowane jest na piątek, 7 października na godz. 19:00.

Po bardzo emocjonującym pod każdym względem meczu Radomiak grając przez około 70 minut w osłabieniu pokonuje na własnym boisku z Polonią Warszawa 1:0! Warszawianie mimo przewagi nie potrafili stworzyć naprawdę groźnej sytuacji i tak naprawdę bili głową w mur... W skrócie – jest to zasłużone zwycięstwo radomskiej ekipy.

90+8

90+7
    Donatas Nakrošius faulowany na własnej połowie i od rzutu wolnego zaczęli goście.

90+6
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Donatas Nakrošius (Polonia Warszawa).

90+5
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Mateusz Stąporski, na boisku pojawia się Przemysław Śliwiński.

90+3
    Na pozycji spalonej znalazł się Bartosz Wiśniewski.

90+2
    Jeszcze pięć minut nadziei dla warszawiaków, którzy nadal nie potrafią skutecznie zaatakować.

90+1
    Paweł Malec doliczył aż 7 minut do drugiej części spotkania!

90
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Dariusz Brągiel, na boisku pojawia się Karol Kucharski.

88
    Po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony Grzegorza Wojdygi uderzał z około 6 metrów Fabian Pawela, ale minimalnie obok bramki Radomiaka.

87
    Polonia w swoich atakach jest bardzo bezradna, nie potrafi przycisnąć rywala, nie potrafi stworzyć groźnej sytuacji, mimo że gra w przewadze.

86
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Daniel Choroś, na boisku pojawia się Bazyli Kokot.

84
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Fabian Pawela (Polonia Warszawa).

82
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Kamil Kościelny (Radomiak Radom).

81
    Po centrze z kornera Marczaka futbolówka odbiła się od głowy Bochenka, ale pewnie ją złapał Szady.

80
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusza Marczaka szczupakiem uderzał Worach, ale na rzut rożny wybił piłkę Świdzikowski.

79
    Mariusz Marczak zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Fabiana Paweli, który dochodził do sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale w porę świetnie interweniował poza własną szesnastką Szady.