Górnik Ł. – Arka | 0:0 (koniec) | | | Piast – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Lechia | 1:2 (koniec) |
MKS Kluczbork – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | Sandecja – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Stal M. – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) |
GKS T. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Wigry | 1:1 (koniec) |
Błękitni – Odra O. | 0:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Olimpia E. | 1:1 (koniec) |
Rozwój – Polonia W. | 1:1 (koniec) | | | Siarka T. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal S. W. | 1:0 (koniec) |
Kotwica – Raków | 2:2 (koniec) | | | Radomiak – Warta | 3:2 (koniec) |
Legia II – Huragan W. | 5:0 (koniec) | | | Sokół – KS Drwęca | 1:0 (koniec) | | | Concordia – Jagiellonia II | 1:1 (koniec) |
Pogoń II – Pogoń Lęb. | 3:1 (koniec) | | | Toruń – Świt Skolwin | 1:3 (koniec) | | | Jarota – Kleczew | 1:1 (koniec) |
BKS Stal – Stal B. | 2:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Ruch Z. | 0:4 (koniec) |
Stal Rz. – Jarosław | 0:0 (koniec) | | | Unia T. – Soła | 0:2 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Leicester | 3:0 (koniec) | | | Bournemouth – Hull | 6:1 (koniec) | | | Arsenal – Swansea | 3:2 (koniec) |
Man City – Everton | 1:1 (koniec) | | | Stoke – Sunderland | 2:0 (koniec) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Crystal Palace – West Ham | 0:1 (koniec) |
Napoli – AS Roma | 1:3 (koniec) | | | Pescara – Sampdoria | 1:1 (koniec) | | | Juventus – Udinese | 2:1 (koniec) |
Leganés – Sevilla | 2:3 (koniec) | | | FC Barcelona – Deportivo | 4:0 (koniec) | | | Atletico – Granada | 7:1 (koniec) |
Real Betis – Real Madryt | 1:6 (koniec) |
Borussia M. – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | FC Koln – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Augsburg – Schalke 04 | 1:1 (koniec) |
Hoffenheim – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Bayern | 2:2 (koniec) | | | Werder – Bayer | 2:1 (koniec) |
AS Nancy – PSG | 1:2 (koniec) | | | Lorient – Nantes | 1:2 (koniec) | | | Montpellier – Caen | 3:2 (koniec) |
Bastia – Angers | 1:2 (koniec) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (koniec) |
Hradec Kralove – Slavia | 0:3 (koniec) | | | Karvina – Příbram | 2:0 (koniec) | | | Dukla – Slovan | 0:0 (koniec) |
Jablonec – Brno | 1:2 (koniec) | | | Teplice – Zlín | 2:0 (koniec) | | | Slovacko – Vik. Pilzno | 1:1 (koniec) |
Spartak Myj. – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) | | | Prešov – Rużomberok | 2:1 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Spartak T. – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Dunajska – MSK Żilina | 0:6 (koniec) |
finał
FK Teplice
2:0
(0:0)
FC Zlín
73
|
Zespół Teplice właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki DAVID VANĚČEK.
|
|
52
|
Zespół Teplice właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki ROMAN POTOČNÝ.
|
Gole:
52. Potočný, 73. Vaněček
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 7:1.
Sędziowie: R. Příhoda – Z. Arnošt, K. Hájek
Widownia: 3 062
Kartki: 70. Lüftner (TEP), 86. Vaněček (TEP) – 72. Kopečný (ZLN), 76. Matejov (ZLN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 7:1.
FK Teplice:
Grigar – Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob – Fillo (82. Vachoušek), Ljevakovič (C), Hora, Kučera, Urma (90. Kodeš) – Potočný (60. Vaněček).
Zmiany: Chudý – Vachoušek, Kukec, Hrubý, Kodeš, Ciskaridze, Vaněček.
Trener:
FC Zlín: S. Dostál – Pazdera, Jugas, Hájek (C), Matejov (78. Jordan) – Kopečný, Holík (72. V. Vukadinovič), Hnaníček, Štípek (57. Traoré) – Diop, Harba.
Zmiany: Holý – Malý, Hubáček, V. Vukadinovič, Traoré, Janíček, Jordan.
Trener:
Zmiany: Chudý – Vachoušek, Kukec, Hrubý, Kodeš, Ciskaridze, Vaněček.
Trener:
FC Zlín: S. Dostál – Pazdera, Jugas, Hájek (C), Matejov (78. Jordan) – Kopečný, Holík (72. V. Vukadinovič), Hnaníček, Štípek (57. Traoré) – Diop, Harba.
Zmiany: Holý – Malý, Hubáček, V. Vukadinovič, Traoré, Janíček, Jordan.
Trener:
Sędziowie: R. Příhoda – Z. Arnošt, K. Hájek
Widownia: 3 062