MKS Kluczbork – Chojniczanka 1:1 (koniec) | Sandecja – GKS K. 0:1 (koniec) | Stal M. – Wisła Pu. 0:1 (koniec)
GKS T. – Podbeskidzie 0:1 (koniec) | Bytovia – Wigry 1:1 (koniec)
MKS Kluczbork
1:1 (1:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 15.10.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • 13. kolejka

Koniec tego dramatycznego spotkania. MKS remisuje 1:1! Bardzo dobrze w drugiej połowie bronił się MKS grając o 1 zawodnika mniej. Wiele kontrowersji wniosła z pewnością jeszcze sytuacja z pierwszej połowy, gdzie zgasło oświetlenie i było na prawdę gorąco! MKS remisuje to spotkanie choć w pierwszej połowie był zespołem, który sobie stworzył na prawdę więcej sytuacji. Goście w drugiej połowie panowali nad wydarzeniami na boisku, lecz w dużej mierze dzięki osłabieniu MKS-u. To tyle na dziś zapraszam na następne relacje! (19:15:09)

90+4

90+4
    Kowalczyk faulował i będzie rzut wolny dla gości. Chyba ostatnia akcja.

89
    Gondek i nie wiele brakowało aby oddać strzał na pustą bramkę!! Świetnie interweniował na przedpolu Budziłek.

88
    Brodziński ucierpiał i będzie rzut wolny dla MKS-u Kluczbork.

88
    Orłowicz na rzut rożny.

86
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: Z boiska schodzi Swędrowski, a w jego miejsce pojawia się Kowalczyk.

85
    Ależ kocioł w polu karnym MKS-u! Pogorzelec jednak chwyta piłkę.

84
    Goście nie potrafią przedostać się przez obronę MKS-u. A MKS się dobrze odgryza lecz brakuje dokładności. Rzut rożny dla gości.

81
    Mikołajczak fatalnie pudłuje na pustą bramkę z 5 metra! Chwilę wcześniej Niziołek był faulowany bardzo brutalnie, lecz sędzia puścił grę i na trybuny zostaje odesłany trener MKS-u.

80
    Na spalonym Mikołajczak.

79
    Markowski próbował naciągnąć sędziego na faul sugerując trafienie w twarz przez Ganowicza, lecz gdy Biskup oddał niecelny strzał od razu wstał i wrócił na swoją pozycję.

78
    Biskup strzela minimalnie obok bramki!

77
    MKS dzielnie się broni, Pogorzelec przechwytuje to prostopadłe podanie.

Dawid Zywica

Gole: 22. Nitkiewicz – 66. Markowski

Kartki:   26. Setla (KLU), 31. Brodziński (KLU), 45+2. Niziołek (KLU), 47. Nitkiewicz (KLU), 53. Gondek (KLU) – 17. Lisowski (CHO), 24. Budziłek (CHO), 45+2. Kieruzel (CHO), 56. Kryszak (CHO)   44. Setla (KLU)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 4:2. Foule: 10:11.
    MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz, Brodziński, Nitkiewicz (70. Olszewski) – Deja, Niziołek (K) – Kwaśniewski, Swędrowski, Szewczyk (21. Gondek) – Setla

Zmiany: Wnuk – Brzęczek, Gierak, Gondek, Kowalczyk, Kursa, Olszewski

Chojniczanka Chojnice: Budziłek – Podgórski, Lisowski, Grzelak, Kryszak (60. Meschia) – Kieruzel, Jakóbowski (46. Biskup), Rybski (K), Kozłowski (67. Mikołajczak), Mikita – Markowski

Zmiany: Miazek – Biskup, Gierszewski, Meschia, Mikołajczak, Niedziela, Mrozik

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) – Wojciech Szczurek, Krzysztof Stępień