MKS Kluczbork – Chojniczanka 1:1 (koniec) | Sandecja – GKS K. 0:1 (koniec) | Stal M. – Wisła Pu. 0:1 (koniec)
GKS T. – Podbeskidzie 0:1 (koniec) | Bytovia – Wigry 1:1 (koniec)
MKS Kluczbork
1:1 (1:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 15.10.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • 13. kolejka

56
    Żółtą kartką ukarany Kryszak za faul na Nitkiewiczu i MKS ma rzut wolny na połowie gości.

53
    Żółtą kartką ukarany Gondek. Sędzia chyba dał się zbyt łatwo nabrać na to zagranie Markowskiego. Kolejny rzut wolny na skraju pola karnego mają goście.

47
    Żółta kartka dla Nitkiewicza za przerwanie na prawdę groźnie zapowiadającej się kontry.

45+2
    Żółtymi kartkami ukarani w drużynie MKS-u Kluczbork: Rafał Niziołek, w drużynie Chojniczanki Piotr Kieruzel.

44
    Druga żółta i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Setla. Kompletnie bezmyślna decyzja zawodnika MKS-u.. Będzie bardzo ciężko w drugiej połowie.

31
    Żółtą kartką ukarany Brodziński, który spóźnił się do piłki trafiając w nogi zawodnika gości.

26
    Bardzo ostro w nogi zawodnika gości wszedł teraz Setla i ukarany zostaje za to zagranie żółtym kartonikiem.

24
    Ależ gorąco robi się między zawodnikami. Żółtą kartką ukarany Budziłek za odepchnięcie Nitkiewicza. Doszło tu o niemal do rękoczynów. Sędzia na szczęście rozdzielił zawodników obu drużyn. Wznowi MKS.

17
    Za ten faul żółtą kartką ukarany został Lisowski.

Dawid Zywica

Gole: 22. Nitkiewicz – 66. Markowski

Kartki:   26. Setla (KLU), 31. Brodziński (KLU), 45+2. Niziołek (KLU), 47. Nitkiewicz (KLU), 53. Gondek (KLU) – 17. Lisowski (CHO), 24. Budziłek (CHO), 45+2. Kieruzel (CHO), 56. Kryszak (CHO)   44. Setla (KLU)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 4:2. Foule: 10:11.
    MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz, Brodziński, Nitkiewicz (70. Olszewski) – Deja, Niziołek (K) – Kwaśniewski, Swędrowski, Szewczyk (21. Gondek) – Setla

Zmiany: Wnuk – Brzęczek, Gierak, Gondek, Kowalczyk, Kursa, Olszewski

Chojniczanka Chojnice: Budziłek – Podgórski, Lisowski, Grzelak, Kryszak (60. Meschia) – Kieruzel, Jakóbowski (46. Biskup), Rybski (K), Kozłowski (67. Mikołajczak), Mikita – Markowski

Zmiany: Miazek – Biskup, Gierszewski, Meschia, Mikołajczak, Niedziela, Mrozik

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) – Wojciech Szczurek, Krzysztof Stępień