Górnik Ł. – Arka | 0:0 (koniec) | | | Piast – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Lechia | 1:2 (koniec) |
MKS Kluczbork – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | Sandecja – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Stal M. – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) |
GKS T. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Wigry | 1:1 (koniec) |
Błękitni – Odra O. | 0:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Olimpia E. | 1:1 (koniec) |
Rozwój – Polonia W. | 1:1 (koniec) | | | Siarka T. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal S. W. | 1:0 (koniec) |
Kotwica – Raków | 2:2 (koniec) | | | Radomiak – Warta | 3:2 (koniec) |
Legia II – Huragan W. | 5:0 (koniec) | | | Sokół – KS Drwęca | 1:0 (koniec) | | | Concordia – Jagiellonia II | 1:1 (koniec) |
Pogoń II – Pogoń Lęb. | 3:1 (koniec) | | | Toruń – Świt Skolwin | 1:3 (koniec) | | | Jarota – Kleczew | 1:1 (koniec) |
BKS Stal – Stal B. | 2:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Ruch Z. | 0:4 (koniec) |
Stal Rz. – Jarosław | 0:0 (koniec) | | | Unia T. – Soła | 0:2 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Leicester | 3:0 (koniec) | | | Bournemouth – Hull | 6:1 (koniec) | | | Arsenal – Swansea | 3:2 (koniec) |
Man City – Everton | 1:1 (koniec) | | | Stoke – Sunderland | 2:0 (koniec) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Crystal Palace – West Ham | 0:1 (koniec) |
Napoli – AS Roma | 1:3 (koniec) | | | Pescara – Sampdoria | 1:1 (koniec) | | | Juventus – Udinese | 2:1 (koniec) |
Leganés – Sevilla | 2:3 (koniec) | | | FC Barcelona – Deportivo | 4:0 (koniec) | | | Atletico – Granada | 7:1 (koniec) |
Real Betis – Real Madryt | 1:6 (koniec) |
Borussia M. – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | FC Koln – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Augsburg – Schalke 04 | 1:1 (koniec) |
Hoffenheim – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Bayern | 2:2 (koniec) | | | Werder – Bayer | 2:1 (koniec) |
AS Nancy – PSG | 1:2 (koniec) | | | Lorient – Nantes | 1:2 (koniec) | | | Montpellier – Caen | 3:2 (koniec) |
Bastia – Angers | 1:2 (koniec) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (koniec) |
Hradec Kralove – Slavia | 0:3 (koniec) | | | Karvina – Příbram | 2:0 (koniec) | | | Dukla – Slovan | 0:0 (koniec) |
Jablonec – Brno | 1:2 (koniec) | | | Teplice – Zlín | 2:0 (koniec) | | | Slovacko – Vik. Pilzno | 1:1 (koniec) |
Spartak Myj. – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) | | | Prešov – Rużomberok | 2:1 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Spartak T. – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Dunajska – MSK Żilina | 0:6 (koniec) |
finał
Unia Tarnów
0:2
(0:1)
Soła Oświęcim
77
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Artur Biały, na boisku pojawia się Adrian Chłoń.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Soła Oświęcim: z boiska schodzi Przemysław Knapik, na boisku pojawia się Arkadiusz Czapla.
|
|
71
|
Zmęczonego Dawida Sojdę na boisku zastępuje napastnik, Piotr Drozdowicz.
|
|
66
|
Zmiana w drużynie Soła Oświęcim: z boiska schodzi Sebastian Janik, na boisku pojawia się Mateusz Wawoczny.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Sebastian Zawrzykraj, na boisku pojawia się Marcel Tyl.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Krzysztof Wrzosek, na boisku pojawia się Łukasz Jamróg.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Soła Oświęcim: z boiska schodzi Krzysztof Hałgas, na boisku pojawia się Mateusz Stankiewicz.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
28. Cygnar, 85. Kasolik
Sędziowie: Mateusz Nowak – Sylwester Rolek, Igor Samołyk (Stalowa Wola)
Widownia:
Kartki: 17. Hebda (TAR), 38. Popiela (TAR) – 16. Szewczyk (SOŁ), 25. Dynarek (SOŁ), 74. Stankiewicz (SOŁ), 86. ? (SOŁ) 21. Hebda (TAR)
Spudłowany karny!:
Unia Tarnów:
1. Lisak Łukasz – 14. Witek Robert (kpt.), 15. Bartkowski Łukasz, 8. Kazik Łukasz, 4. Węgrzyn Paweł, 23. Wrzosek Krzysztof (63' 3. Jamróg Łukasz), 21. Hebda Artur (mł.), 98. Zawrzykraj Sebastian (mł.) (63' 6. Tyl Marcel (mł.), 10. Popiela Łukasz, 17. Sojda Dawid (71' 32. Drozdowicz Piotr), 12. Biały Artur (77' 9. Chłoń Adrian)
Zmiany: 99. Banek Bartłomiej (mł.), 33. Lubera Damian, 6. Tyl Marcel (mł.), 32. Drozdowicz Piotr, 5. Nytko Kacper (mł.), 19. Chłoń Adrian, 3. Jamróg Łukasz
Trener:
Soła Oświęcim: 96. Koper Marcin (mł.) – 11. Drzymont Marcin, 16. Jamróz Wojciech, 9. Gleń Mateusz, 6. Szewczyk Kamil, 23. Dynarek Dawid, 27. Hałgas Krzysztof (63' 19. Stankiewicz Mateusz (mł.), 10. Cygnar Paweł, 17. Knapik Przemysław (75' 26. Czapla Arkadiusz (mł.), 8. Janik Sebastian (66' 21. Wawoczny Mateusz), 4. Kasolik Konrad (mł.)
Zmiany: 12. Gargasz Dawid (mł.), 25. Furtak Konrad, 26. Czapla Arkadiusz (mł.), 21. Wawoczny Mateusz, 19. Stankiewicz Mateusz (mł.), 24. Ryś Arkadiusz (mł.), 2. Wadas Dawid
Trener:
Zmiany: 99. Banek Bartłomiej (mł.), 33. Lubera Damian, 6. Tyl Marcel (mł.), 32. Drozdowicz Piotr, 5. Nytko Kacper (mł.), 19. Chłoń Adrian, 3. Jamróg Łukasz
Trener:
Soła Oświęcim: 96. Koper Marcin (mł.) – 11. Drzymont Marcin, 16. Jamróz Wojciech, 9. Gleń Mateusz, 6. Szewczyk Kamil, 23. Dynarek Dawid, 27. Hałgas Krzysztof (63' 19. Stankiewicz Mateusz (mł.), 10. Cygnar Paweł, 17. Knapik Przemysław (75' 26. Czapla Arkadiusz (mł.), 8. Janik Sebastian (66' 21. Wawoczny Mateusz), 4. Kasolik Konrad (mł.)
Zmiany: 12. Gargasz Dawid (mł.), 25. Furtak Konrad, 26. Czapla Arkadiusz (mł.), 21. Wawoczny Mateusz, 19. Stankiewicz Mateusz (mł.), 24. Ryś Arkadiusz (mł.), 2. Wadas Dawid
Trener:
Sędziowie: Mateusz Nowak – Sylwester Rolek, Igor Samołyk (Stalowa Wola)
Widownia:
Rafal Nosal