Stal Rz. – Jarosław 0:0 (koniec) | Unia T. – Soła 0:2 (koniec) | Karpaty K. – Motor 1:0 (koniec)

90+4
    Z rzutu wolnego strzelał Dawid Cempa. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

90+4
    Rzut wolny dla Karpat Krosno. Do bramki Żukowskiego około 40 metrów.

90+3
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Kantor, na boisku pojawia się Jarząb.

90+2
    W końcowych minutach spotkania zawodnicy Karpat starają się nie dopuścić do piłki graczy Motoru. Grają zdecydowanie na czas.

90+1
    Rzut wolny dla Karpat Krosno.

90
    Rzut rożny dla Karpat Krosno

89
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Buszta, na boisku pojawia się Siepierski.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Stachyra (Motor Lublin).

89
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego przerywają obrońcy Karpat.

88
    Rzut rożny dla Motoru Lublin. Na boisku leży Jakub Mordec. Wymaga on pomocy medycznej,

86
    Od kilku minut piłka jest rozgrywana w środkowej części boiska. Żadna z drużyn nie może stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki,

82
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie wyłapuje Żukowski.

80

79
    Rzut rożny dla Motoru Lublin.

78
    Piłkę w pole karne Motoru dośrodkowywał Szkatuła. Obrońcy z Lublina wybijają tą piłkę na rzut rożny.

75
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie wyłapuje bramkarz Karpat.

75
    Rzut wolny dla Motoru. 30 metrów do bramki Stępnia.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Pawlak (Karpaty Krosno).

74
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka została wybita przez graczy Motoru.

74
    Rzut wolny dla Karpat.

71
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Paszek, na boisku pojawia się Krupa.

71
    Na boisku leży Daniel Paszek. Wymaga on pomocy medycznej.

70
    W pole karne Motoru dośrodkowywał Szkatuła, ale bramkarz Motoru był na posterunku,

69
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Szpak, na boisku pojawia się Zaniewski.

65
    W pole karne Karpat dośrodkowywał Piekarski. Piłka jednak opuściła boisko. Od bramki Stępień.

63
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapuje Mariusz Stępień.

62
    Rzut wolny dla Motoru około 40 metrów do bramki.

60
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Cempa.

59
    Rzut wolny dla Motoru. Piłka po dośrodkowaniu w pole karne zostałą wybita przez obrońców Karpat.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Paszek (Karpaty Krosno).

58
    Z dystansu strzelał Michał Kowalczyk. Piłka jednak przeleciała obok bramki Karpat.

55

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Gieraga (Motor Lublin).

55
    Od początku drugiej połowy przy piłce zdecydowanie częściej utrzymują się gracze Motoru.

53
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Dykyy, na boisku pojawia się Michota.
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Szysz, na boisku pojawia się Kato.

53
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę pewnie wyłapuje Mariusz Stępień.

52

50
    W pole karne Motoru dośrodkowywał Adrian Buszta, a Mateusz Gabrych uderzył nad bramką. Znakomita sytuacja do zdobycia bramki dla Karpat !

47
    Z lewej strony dośrodkowywał Szkatuła, ale obrońcy Motoru wybili piłkę na aut.

46
    Obie drużyny wyszły na drugą połowę bez zmian.

46

45+2

45+1

45
    Mamy przerwę w grze na boisku leży Mariusz Gabrych. Wymaga on pomocy medycznej.

44
    Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Od bramki Żukowski.

43
    Rzut rożny dla Karpat Krosno.

41
    Zdobyta bramka dodała skrzydeł graczom Karpat. Utrzymują się oni częściej przy piłce.

37
    Gol dla Karpat!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa SZKATUŁA..

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Tadrowski (Motor Lublin).

35
    Rzut karny dla drużyny Karpat. Po dośrodkowaniu w pole karne Motoru sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Karpat.

34
    Z rzutu wolnego strzelał Gabrych, ale poleciała ona prosto w ręce Żukowskiego.

33
    Rzut wolny dla Karpat około 25 metrów do bramki.

31
    W pole karne Motoru dośrodkowywał Szkatuła, ale obrońcy Motoru wybili tą piłkę.

30
    Rzut wolny dla Karpat Krosno. Około 25 metrów do bramki Motoru Lublin.

29
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Karpat. Od bramki Mariusz Stępień.

27
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, obrońca Karpat wybił piłkę na rzut rożny.

26
    Piotr Piekarski leży na boisku. Mamy przerwę w grze.

25
    Rzut wolny dla Motoru

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Dąbek (Karpaty Krosno).

24
    Z dystansu na bramkę Mariusza Stępnia uderzał Tomasz Tymosiak, ale piłka przeleciała nad bramką.

23
    Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ zawodnik Karpat leży na boisku. Wymaga on pomocy medycznej.

20
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową na bramkę Żukowskiego uderzał Gabrych, ale bramkarz Motoru pewnie wyłapał tą piłkę.

19
    Rzut rożny dla krośnieńskich Karpat.

16
    Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego została wybita przez obrońców Karpat.

15
    Groźną akcję przeprowadzili gracze z Lublina. Pomocnik Motoru dośrodkowywał w pole karne, ale obrońca Karpat w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

12
    Rzut rożny dla Motoru. Piłka została wybita przez obrońców Karpat.

11
    Żadna z drużyn nie jest w stanie stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Piłka cały czas jest rozgrywana w środkowej części boiska.

7
    Mamy pierwszy rzut z autu w dzisiejszym spotkaniu dla drużyny Karpat Krosno.

4
    Od początku spotkania drużyna Karpat Krosno utrzymuje się przy piłce.

2
    Z rzutu wolnego strzelał Przemysław Szkatuła, ale uderzył on w mur ustawiony przez zawodników Motoru.