Zduńska Wola – FC Toruń 5:3 (koniec) | Szczecin – Red Devils 9:2 (koniec) | AZS Gdańsk – Red Dragons 1:2 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
9:2 (5:2)
Red Devils Futsal Club
Sobota 15.10.2016, 18:00 • Hala Miejska ul. Twardowskiego 12b Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 4

Sobota pod hasłem Derbów Pomorza! Pogoń '04 Szczecin podejmie na swoim boisku drużynę Red Devils Chojnice. IV kolejka Futsal Ekstraklasy odbędzie się na hali przy ul. Twardowskiego 12b, w miejscu w którym wicemistrzowie sezonu 2015/2016 trenują i czują się najlepiej.

Trzecia kolejka nie była łaskawa ani dla drużyny granatowo-bordowych ani dla chojniczan. Oba zespoły przegrały. Pogoń przegrała na wyjeździe z Red Dragons Pniewy 1:3. Red Devils Chojnice podejmowali na swoim boisku Rekord Bielsko-Biała, jednak to przyjezdni okazali się lepsi i mecz zakończył się wynikiem 1:8.

Rzut oka na aktualną tabelę rozgrywek: '04 z trzema punktami na 8. pozycji, Czerwone Diabły zdobyły jeden punkt i zajmują 11. lokatę.

Serdecznie zapraszam Państwa na to spotkanie, emocji na pewno nie zabraknie! Jak potoczą się losy pojedynku Derbowego? Czy dla szczecinian będzie to dobry wieczór? Czy uniosą ręce w geście zwycięstwa? Dowiedzą się Państwo wszystkiego z relacji na Lajfach, zaczynamy na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem!

Witam serdecznie z hali miejskiej w Szczecinie. Już po prezentacji obu zespołów, za chwilę rozpoczęcie meczu i pierwszy gwizdek.

1

1
    Rozpoczyna drużyna granatowo-bordowych.

1
    Nieudane podania w drużynie miejscowych. Pierwsze przewinienie przyjezdnych.

1
    Laskowski do lewoskrzydłowego i była wyśmienita okazja do zamienienia szansy na gola dla Red Devils.

Od bramki chojniczanie, Kubik odbiera piłkę i niestety chęci zostały tylko chęciami, brak zdobytej bramki.

2
    Dobry początek Portowców, stwarzają sobie szanse pod bramką chojniczan.

3
    Z autu chojniczanie i stwarzają sobie tak na prawdę pierwszą szansę na gola. Jednak piłka przelatuje obok bramki.

4
    Poprzeczne podania na środku boiska Czerwonych Diabłów.

5
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki JOŃCZAK.

6
    Od bramki Portowcy.

6
    Ajajja, piękne rozegranie ze środka boiska pod bramkę przyjezdnych i niewykorzystana szansa Pogoni.

6
    Chojniczanie stwarzają sobie akcję podbramkową, jednak obijają spojenie bramki.

7
    Rzut rożny i Kubik bardzo blisko zdobycia gola dla swojej drużyny.

8

Piękne podanie Jończyka do Maćkiewicza, który zdobywa gola wymijając obrońców.

8
    Timeout dla przyjezdnych.

8
    Wznawiają chojniczanie, jednak to na nic...

8

Piękny przechwyt reprezentanta Polski i zdobywa trzecią bramkę dla Pogoni '04.

8
    Gepert próbował z daleka. Ale niestety goalkiper Czerwonych Diabłów miał swoje 5 minut.

9
    Sobański stwarza szansę na pierwszego gola ale piłka przetacza się koło prawego słupka.

10
    Z linii bocznej Sobański. Piłkę przechwytują wicemistrzowie Polski i... nieudana akcja.

11

Gepert wyśrodkowuje i Jurczak dobrze przyłożył, piłka trafia nad rękoma bramkarza.

11
    Przewinienie po stronie Pogoni '04.

12
    Solecki od linii bocznej, ferwor akcji i Jończyk poszkodowany.

12
    Niewykorzystana okazja pod bramą przyjezdnych, byłby to 5 gol, gdyby tylko wpadł...

12
    Solecki zdobywa przewinienie na środku boiska.

13
    Z rzutu rożnego Portowcy, piłkę przejmują chojniczanie. Laskowski obok bramki!

13
    Maćkiewicz źle przymierzył i obeszło się tylko smaczkiem na kolejną bramkę.

13

Kubik gra jak szalony i pokazuje dlaczego jest w reprezentacji kraju.

14
    Jończyk obija nogi obrońców i od rzutu rożnego granatowo-bordowi.

14
    Kubik pręży się i wciąż próbuje.

15
    Przyjezdni...w boczną siatkę bramki gospodarzy.

15
    Przewinienie Portowców.

15
    Nieporozumienie wśród gospodarzy.

16
    Jurczak z daleka i broni bramkarz chojniczan.

16
    Wardowski broni swoją drużynę przed stratą piłki.

17
    Goście wycofują bramkarza.

17
    Gol dla Red Devils!

W końcu wyczekany gol przyjezdnych. Przydało się zdjęcie bramkarza!

17
    Timeout dla gospodarzy i wznawiają Portowcy.

18
    Złe przyłożenie Geperta bo powyżej bramki.

18
    Solecki wyśrodkowuje i Jończyk nie wykorzystuje takiej szansy.

18
    Kubik daje szansę na trochę oddechu i wybija piłkę pod pustą bramkę przyjezdnych.

19

53 sekundy przed końcem pierwszej połowy Red Devils zaczynają stwarzać sobie więcej okazji do zdobycia gola.

20
    Z końca boiska, wyśrodkowanie pod bramkę Portowców i Kazimierczak mógł zdziwić drużynę swoją i gospodarzy.

20

Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść Portowców. Choć pod koniec połowy to przyjezdni stwarzali sobie więcej okazji do zdobycia gola. Jak będzie w drugiej połowie? Czy granatowo-bordowi zdobędą upragnione zwycięstwo? Wszystko zależy od dobrej obrony i dobrej skuteczności. Zapraszam po przerwie na dalszą część spotkania.

21

20
    Rozpoczyna drużyna Red Devils Chojnice.

21
    Od początku drugiej połowy przyjezdni grają z wycofanym bramkarzem.

21
    Kubik po rękach Wernera!

21
    Główką piłkę zdobywa Laskowski, na niewiele się to jednak zdało bo Kubik odbiera mu piłkę jak przedszkolakowi.

22
    Wardowski atakuje bramkę i nawet w światło bramki nie trafił.

22
    Skuteczna defensywa Soleckiego.

23
    Kubik obija boczną siatkę bramki.

23
    Maćkiewicz z szansą na zdobycie bramki, niestety się nie udało.

23
    Żółty kartonik ogląda Solecki.

24
    Zawodnicy gości po raz kolejny wycofują bramkarza.

24
    Nieporozumienie i Koszmider traci szansę na zdobycie gola nie wychodząc z bramki.

24
    Stały fragment gry dla Portowców.

25
    Wardowski musnął piłką po poprzeczce bramki Portowców.

25
    Werner z poświęceniem w swojej bramce.

25

Szybkie rozegranie Portowców i w dobrej sytuacji znajduje się Gepert. Zdobywa swoją pierwszą bramkę w meczu.

26
    Cymański nie wykorzystuje szansy. Gospodarze z 3 przewinieniem.

27
    Kto wie czy Ivanov nie zdobyłby bramki kolejki.

27

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Portowców. W pięknym stylu bramkę zdobywa Jurczak!

28
    Mackiewicz odbiera piłkę Laskowskiemu.

29
    Co to było za rozegranie! Kubik był wszędzie i na koniec on strzelał na bramkę. Obok bramki.

29
    Ósma bramka wisi w powietrzu, kolejna sytuacja Portowców.

30
    Odłożony rzut wolny. Faule 3:1 dla gospodarzy.

30
    Shamotti obija piszczele Wernera.

31
    Długie rozegranie przyjezdnych i wciąż nie mogą zdobyć się na kolejną bramkę.

32
    Dobrze w obronie Portowcy.

32

Co to był za goooool! Cymański ze środka boiska, prosto w pustą bramkę!

33
    Gepert z szansą ale piłka przetacza się wzdłuż bramki.

33
    Jurczak do Bugańskiego i podanie prosto pod nogi chojniczanina, później pojawił się bramkarz i przyjął w ręce piłkę.

34
    Jurczak wybija piłkę w trybuny!

34
    Timeout dla Zozouli.

34
    Niespełna 6 minut do końca meczu i nieustający doping Portowców.

34
    Wznawiają przyjezdni i Ivanov próbuje zdobyć bramkę, jednak piłka nad bramką.

34
    Przewinienie i żółta kartka dla Sobańskiego.

35
    Obijają ściany zawodnicy obu zespołów.

35

Cymański wyśrodkowuje do pilnowanego Jończyka, kiwka obrońców i bramkarz nie ma nic do powiedzenia.

36
    Kolejne wycofanie bramkarza w Red Devils Chojnice.

36
    W bramce Portowców pojawia się Koszmider.

36
    Dobra interwencja bramkarza gospodarzy.

37
    Gepert w sytuacji podbramkowej, gra główką i Werner łapie piłkę w obie ręce.

38
    O szczęściu muszą teraz mówić Portowcy, nie stracą już chyba dzisiaj bramki.

38
    Po konsultacji sędziów, jednak rzut karny dla gości.

38
    Koszmider broni rzut karny niczym wyjadacz!