Atalanta – Genoa 3:0 (koniec) | Crotone – Chievo 2:0 (koniec) | Empoli – AS Roma 0:0 (koniec)
Lazio – Sassuolo 2:1 (koniec) | AC Milan – Pescara 1:0 (koniec) | Sampdoria – Inter 1:0 (koniec)
AC Milan
1:0 (0:0)
Pescara Calcio
Niedziela 30.10.2016, 15:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 11
    Statystyki tego meczu

Radość po jedynej bramce w tym meczu

Ciekawe, żywe spotkanie oglądaliśmy dziś na San Siro. Milan nieco zawiódł. Po dobrej pierwszej połowie, podopieczni Vincenzo Montelli po przerwie nie wyglądali zbyt dobrze na tle nieźle prezentującej się Pescary. Ostatni kwadrans to zdecydowana przewaga beniaminka Seria A, który nie zdołał jednak doprowadzić do remisu. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. (17:01:41)

90+7

90+7
    Strzał rozpaczy w wykonaniu Biraghiego, który z dystansu nie zdołał trafić w bramkę.

90+5
    Tym razem to Caprari zagrał długą piłkę w pole karne szukając kolegów z drużyny. Żaden z nich nie zdołał przeciąć tego podania.

90+5
    Pescara wciąż w natarciu. Manaj decyduje się na dośrodkowanie, Milan wciąż nie daje się jednak zaskoczyć.

90+3
    Co za szansa dla gości! Długie podanie do Caprari. Wydawało się, że napastnik Pescary nie dojdzie do tej piłki. Zdołał ją jednak przechwycić w polu karnym i próbował strzału pod poprzeczkę. Piłkę na rzut rożny wybija Donnarumma.

90+2
    Milan miał teraz całkiem niezłą okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Gospodarze postanowili jednak szybko wznowić grę i wymieniają krótkie podania, grając na czas.

90
    Sędzia doliczył do meczu aż 7 minut! Pescara ma wciąż dużo czasu na wyrównanie.

89
    Dużo niedokładności wkradło się teraz w poczynaniach jednych i drugich. To jednak wciąż goście są na połowie Milanu.

88
    Starają się teraz długo utrzymywać przy piłce gospodarze. Tracą do jednak w łatwy sposób i znowu naciera Pescara.

86
    Fatalnie zrobił to teraz Suso. Całkiem niezła kontra w wykonaniu Milanu. Kucka zagrał do Suso, a ten z 18 metrów trafił wysoko nad poprzeczką.

85
    Caprari nie trafił w piłkę w polu karnym po całkiem niezłym dośrodkowaniu. Groźne są ataki gości, którzy szukają wyrównania.

84
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Carlos Bacca, na boisku pojawia się Luiz Adriano.

83
    Dużo strzałów oddają obie drużyny. Z 30 metrów szczęścia próbował Manaj. Piłka minęła słupek w nieznacznej odległości.

81
    Z kontrą ruszyli gracze gospodarzy. Locatelli przebiegł z piłką kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów, z którym poradził sobie Bizzarri.

79
    Beniaminek seria A coraz groźniej atakuje. Groźny strzał zza pola karnego oddaje Zampano. Odbija bramkarz Milanu, ale z dobitką pośpiesza Manaj, który trafia do siatki! Strzelec gola był jednak na pozycji spalonej.

78
    Dobra okazja dla Milanu! Krótko rozegrany rzut wolny. Suso dośrodkował na pole karne, gdzie w dobrej pozycji znalazło się kilku zawodników gospodarzy. Piłka trafiła do Pasalica, który z bliska nie zdołał skierować jej do siatki.