Pogoń II – Bałtyk G. 0:3 (koniec)
Pogoń II Szczecin
0:3 (0:1)
Bałtyk Gdynia
Niedziela 30.10.2016, 11:00 • Stadion im. Floriana Krygiera, Szczecin • 3 liga, grupa II

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje. (12:54:22)

Na koniec spotkania Kuzimski nie wykorzystał sytuacji sam na sam ze Słowikiem. Mimo tego Bałtyk Gdynia jest zadowolony ze swojego występu w Szczecinie. Dzięki zwycięstwu 3:0 został nowym liderem III ligi.

90+4

90+3
    I w końcu kres festiwalu zmian w Bałtyku Gdynia: Proena zamiast Sosnowskiego.

90+2
    Trzeci zmiennik to Buławski, który zastąpił autora dwóch bramek Bejuka.

90+1
    Druga zmiana minutę później: Poręba za Rzepę.

90
    W 90. minucie goście zaczynają zmieniać. Na boisko wbiegł Klecha zamiast Młynarczyka.

88
    Słowik odbił uderzenie Wesołowskiego z ostrego kąta. Bałtyk na fantazji, celebruje zwycięstwo i awans na szczyt tabeli.

86
    Gol dla Bałtyku!
    Strzelcem bramki TOMASZ BEJUK.

Wszystko jest jasne! Tomasz Bejuk dostał podanie od Kuzimskiego i wybiegł sam na sam ze Słowikiem. W pojedynku z bramkarzem zachował zimną krew, położył przeciwnika, po czym zdobył gola z ostrego kąta na 0:3!

84
    Bezpańska piłka ani do Zakrzewskiego, ani do Zwolińskiego i Pogoń II Szczecin musi zaczynać wszystko od początku.

82
    Końcówka spotkania. Trener Bałtyku nie zmienia, będzie kraść czas w ostatnich minutach.

80
    Zakrzewski biegł z piłką i zdaniem sędziego, przy okazji kopnął przeciwnika. W tej sytuacji stały fragment dla Bałtyku.

78
    Niedokładne podanie z głębi pola w kierunku Zakrzewskiego. Matysiak miał dużo czasu, by przyjąć sobie piłkę na klatkę piersiową i sprowokować rywala do pressingu.

76
    Było gorąco! Matysiak zatrzymał dwa uderzenia głową, a to mogła być bramka kontaktowa gwarantująca emocje w końcówce meczu. Za drugim razem mierzył Robert Obst.

75
    Denerwują się gospodarze, ponieważ niewiele im dziś wyszło. Może teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego?

74
    Już spokojna jest sytuacja Bałtyku Gdynia. Na dodatek Kuzimski wywalczył wrzut z autu na połowie gospodarzy.

72

Druga bramka dla zespołu z Gdyni! Bejuk był w odpowiednim miejscu oraz czasie, a ponadto miał furę szczęścia, ponieważ Kujawa kopnął piłkę prosto w jego nogi!