Lublin – Rzeszów 9:3 (koniec) | Pyskowice – Nowiny 6:1 (koniec) | Brzeg – Ruda Śląska 3:8 (koniec)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
6:1 (4:1)
UKS Ekom Futsal Nowiny
Niedziela 20.11.2016, 18:00 • Hala w Pyskowicach • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 8

34:00
    Gol dla Remedium!
    RAFAŁ GÓRNY przejął podanie Szymkiewicza i zagrał z połowy boiska do pustej bramki! Nokaut.

32:00
    MIROSŁAW MIOZGA podszedł do piłki i uderzył idealnie pod poprzeczkę! Dziwne, że nie było tutaj żadnej interwencji ze strony ani Dobrodzieja ani obrońców z Nowin.

16:40
    Gol dla Nowin!
    Paweł Markowicz świetnie przejął piłkę przy rozegraniu gospodarzy. Spadła ona pod nogi EMILA LURZYŃSKIEGO, który nawet moment się nie zastanawiał. Huknął prosto do siatki! Ta bramka daje jeszcze nadzieję przyjezdnym.

15:40
    Szymkiewicz fatalnie zagrał piłkę poprzeczną, którą przejął DARIUSZ RYMASZEWSKI i trafił do pustej bramki bez większego problemu! Pogrom w pierwszej połowie w Pyskowicach.

12:30
    Brysz zagrał wzdłuż bramki do MICHAŁA DUBIELA, który idealnie nabiegł na piłkę i trafił do siatki! Co tutaj się dzieje?! Znakomite minuty w wykonaniu Remedium.

11:10
    Ależ szczęście mieli teraz gospodarze! Uderzenie z rzutu wolnego odbił Sebastian Dobrodziej, ale na tyle niefortunnie, że piłka spadła idealnie pod nogi ANDRIJA SOVIAKA, a ten bez zastanowienia uderzył do praktycznie pustej bramki!

10:26
    DAMIAN RYBITWA świetnie przejął piłkę w środku pola, zagrał klepkę z Soviakiem i uderzył kapitalnie lewą nogą prosto w okienko! Znakomity kontratak w wykonaniu Remedium.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 11. Rybitwa, 12. Soviak, 13. Dubiel, 16. Rymaszewski, 32. Miozga, 34. Górny – 17. Lurzyński

Kartki:   32. Musiał (NOW)

FC Remedium Hybryd Pyskowice: Lubczyński, Śmieja – Miozga, Misiak, Brysz, Górny – Gawron, Rymaszewski, Dubiel, Węgrzyn, Rybitwa, Stachański, Soviak, Pawlak
    UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej, Leski – Szymkiewicz, Musiał, Paweł Markowicz, Korol – Piotr Markowicz, Emil Lurzyński, Milcarz, Łabęcki, Król

Sędziowie: Sikorski, Stoń – Bąk