Boston – St. Louis | 2:4 (koniec) | | | Toronto – Carolina | 1:2 (koniec) | | | Florida – Philadelphia | 1:3 (koniec) |
Montreal – Ottawa | 3:4 (koniec) | | | Anaheim – NY Islanders | 2:3 (4:5 po rz. karnych) |
Jekaterynburg – Chabarowsk | 1:2 (0:2 po rz. karnych) | | | Chanty-Mansyjsk – Władywostok | 0:1 (koniec) | | | Magnitogorsk – Jarosław | 2:1 (koniec) |
Czelabińsk – Dyn. Moskwa | 1:2 (po dogrywce) | | | Saławat – Podolsk | 1:2 (koniec) |
finał
Jugra Chanty-Mansyjsk
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
Admirał Władywostok
57:08
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Konstantin Sokolov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
52:53
|
Kara dla Admirał Władywostok (James Wright – 2 min., trzymanie).
|
|
50:18
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Konstantin Panov – 2 min., uderzanie).
|
|
48:43
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Anton Kurjanov – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
38:06
|
Kara dla Admirał Władywostok (Samvel Mnacjan – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
31:03
|
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Denis Chlystov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem + 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
29:47
|
Kara dla Admirał Władywostok (Maxim Kazakov – 2 min., zahaczanie).
|
|
18:25
|
Kara dla Admirał Władywostok (Alexandr Gorškov – 2 min., uderzanie).
|
Składy i statystyki:
53. Alexandrov
Sędziowie: Akuzovskij, Gamalej – Goljak, Dědulja
Widownia:
Spudłowany karny!:
Jugra Chanty-Mansyjsk:
Šaryčenkov (Fokin) – N. Chlystov, Želdakov, Kulik, Selezňov, Ugolnikov, Ibragimov, Orlov – D. Chlystov, Ljudučin, Lapenkov – Panov, Koroljov, P. Medveděv – Sokolov, Kurjanov, Akmaldinov – K. Majorov, Chacej, Ankudinov – Beljajev.
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Wisniewski, Mnacjan, Zemčjonok, Gavrilenko, Grigorjev, Kurašov – Sabolič, Wright, Krasnoslobodcev – Tkačjov, Mamin, Alexandrov – Lugin, Kazakov, I. Ivanov – Barbašev, Makarenko, Gorškov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Wisniewski, Mnacjan, Zemčjonok, Gavrilenko, Grigorjev, Kurašov – Sabolič, Wright, Krasnoslobodcev – Tkačjov, Mamin, Alexandrov – Lugin, Kazakov, I. Ivanov – Barbašev, Makarenko, Gorškov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Akuzovskij, Gamalej – Goljak, Dědulja
Widownia: