Borussia D. – Borussia M. 4:1 (koniec) | Bayer – Freiburg 1:1 (koniec) | Wolfsburg – Hertha 2:3 (koniec)
Werder – Ingolstadt 2:1 (koniec) | Hoffenheim – FC Koln 4:0 (koniec) | RB Lipsk – Schalke 04 2:1 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
4:0 (2:0)
1. FC Koln
Sobota 03.12.2016, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga • Runda 13

Spotkanie w Sinsheim właśnie dobiegło końca! Gospodarze po bardzo dobrym spotkaniu w swoim wykonaniu zwyciężają z FC Koln 3:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:19:58)

90
    89. Mark Uth (HOF) - 4:0

89
    Gol dla Hoffenheim!

Bezlitośni są gospodarze! Po świetnym zgraniu ze skrzydła od Toljana z najbliższej odległości piłkę do bramki pakuje MARK UTH!

87
    Więcej fauli, niż gry oglądamy w ostatnich minutach spotkania. Obie drużyny czekają już chyba tylko na końcowy gwizdek arbitra.

86
    Rudnevs popychał jednego z defensorów Hoffenheim. Chwila oddechu dla defensorów drużyny gospodarzy.

84
    Mavraj faulował rozpędzonego rywala i arbiter pokazuje mu żółty kartonik.

83
    Z dystansu uderzał jeden z zawodników Koln, ale na posterunku był Baumann.

82
    Rausch zaatakowany nakładką na własnej połowie boiska i arbiter odgwizduje przewinienie.

81
    Zmiana w drużynie TSG 1899 Hoffenheim: z boiska schodzi Sandro Wagner, na boisku pojawia się Philipp Ochs.

79
    Z dystansu uderzał Amiri, ale fatalnie spudłował. Z piątego metra grę wznowi Kessler.

78
    Modeste znakomicie złożył się do strzału głową, ale przeniósł piłkę minimalnie ponad poprzeczką!

76
    Bardzo spokojnie wymieniają się podaniami defensorzy Koln. Przyjezdni grają jakby bez wiary w zdobycie choćby honorowego gola.

75
    Pojedyncze akcje wyprowadzają miejscowi, jednak generalnie Hoffenheim ogranicza się już tylko i wyłącznie do gry z kontrataku.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Jeremy Toljan (TSG 1899 Hoffenheim).

72
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Koln, ale i tym razem nie udało się zagrozić bramce strzeżonej przez Baumanna.

71

70
    Mavraj próbował uderzać z linii pola karnego, lecz nie trafił w piłkę, a po chwili sfaulował jednego z defensorów.

69
    W bardzo trudnym położeniu są obecnie goście. Koln przegrywa trzema bramkami, a do końca spotkania pozostało nieco ponad dwadzieścia minut.

Gole: 8. Wagner, 39. Toljan, 67. Wagner, 89. Uth

Kartki:   71. Toljan (HOF), 74. Toljan (HOF) – 84. Mavraj (KLN)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, Hübner – Kadeřábek, Rudy, Polanski (60. Atik), Amiri, Toljan – Kramarić (61. Uth), Wagner (81. Ochs).
    Zmiany: Stolz – Bičakčić, Zuber, Szalai, Uth, Ochs, Atik.

1. FC Koln: Kessler – F. Sørensen, Mavraj, Heintz, Rausch – Risse (24. Hartel), S. Özcan (62. Guirassy), Hector, Zoller (62. Rudņevs) – Ōsako, Modeste.
    Zmiany: Müller – Jojic, Rudņevs, Olkowski, Guirassy, Mladenović, Hartel.

Sędzia główny: Gunter Perl
    Asystenci: Thomas Stein, Michael Emmer