Muszynianka – MKS 3:2 (koniec) | Pałac – BKS 3:1 (koniec) | Legionovia – ŁKS 0:3 (koniec)

0:0
    Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacji. Miłego wieczoru (19:21:30)

0:0
    2 pierwsze partie spotkania to niekwestionowana dominacja lokalnego zespołu. Kolejne 2 sety to jakby odwrócenie całej sytuacji i tutaj przewaga widoczna była po stronie zespoły przyjezdnych. Mecz był bardzo ekscytujący a jego wynik zaskoczył niejednego. Choć obydwa zespoły popełniały bardzo dużo błędów, zwłaszcza w przyjęciu.

15:12

15:12
    Horka zablokowana przez ręce Wójcik. Co oznacza, że w tym secie Muszyna pokonuje Dąbrowę 15:12 i w całym meczu 3:2

14:12
    Kolejna piłka meczowa dla Muszyny – zagrywa Castiglione, skuteczna gra dabrowianek