Vítkovice – Fribourg | 2:5 (koniec) | | | Zürich – Växjö | 0:0 (koniec) | | | Frölunda – Linköping | 4:0 (koniec) |
Boston – Florida | 4:3 (po dogrywce) | | | Pittsburgh – Ottawa | 8:5 (koniec) | | | Washington – Buffalo | 3:2 (po dogrywce) |
Columbus – Arizona | 4:1 (koniec) |
Helsinki – Zagrzeb | 4:3 (po dogrywce) | | | Niżny Nowogród – Niżniekamsk | 4:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – HC Slovan | 4:1 (koniec) |
Soczi – Toljatti | 2:1 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Bars | 1:0 (koniec) |
finał
HK Soczi
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Łada Togliatti
58:18
|
Kara dla HK Soczi (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Igor Levickij.
|
|
45:18
|
Kara dla Łada Togliatti (Semjon Valujskij – 2 min., trzymanie kija).
|
|
40:43
|
Kara dla HK Soczi (Sergej Kuzněcov – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
36:12
|
Kara dla HK Soczi (André Petersson – 2 min., zahaczanie).
|
|
28:57
|
Kara dla HK Soczi (Alexandr Mereskin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
25:58
|
Kara dla Łada Togliatti (Taylor Aronson – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:54
|
Kara dla Łada Togliatti (Alexandr Strelcov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
19:47
|
Kara dla HK Soczi (Jurij Alexandrov – 2 min., trzymanie).
|
|
14:58
|
Kara dla Łada Togliatti (Taylor Aronson – 2 min., atak kolanem).
|
Składy i statystyki:
8. Skačkov (Petersson), 52. Maxwell (Levickij, I. Zacharčuk) – 41. V. Komarov (Bočarov, Gurkin)
Sędziowie: Konc, Olenin – Maitak, Pronškij
Widownia: 3289
Spudłowany karny!:
HK Soczi:
Barulin (Šikin) – Chomickij (C), Alexandrov, Mamašev, Fantenberg, S. Kuzněcov, Mamkin – A. Kosticyn, O'Dell, Krikunov (A) – Petersson, Maxwell (A), Skačkov – Morozov, Mereskin, Grebenščikov – Levickij, Jacenko, I. Zacharčuk.
Zmiany:
Trener:
Łada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks (A), Sinicyn, Korjagin, Maleňkich, Volgin, Gurkin – Filatov, Zernov, Šenfeld – V. Komarov, Mokšancev, Bělousov (C) – Achmetov, Rybin (A), Valujskij – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Łada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks (A), Sinicyn, Korjagin, Maleňkich, Volgin, Gurkin – Filatov, Zernov, Šenfeld – V. Komarov, Mokšancev, Bělousov (C) – Achmetov, Rybin (A), Valujskij – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Konc, Olenin – Maitak, Pronškij
Widownia: 3289