Buffalo – Washington | 1:4 (koniec) | | | Detroit – Columbus | 1:4 (koniec) | | | New Jersey – St. Louis | 1:4 (koniec) |
Minnesota – Edmonton | 3:2 (3:2 po rz. karnych) | | | Chicago – NY Rangers | 0:1 (po dogrywce) | | | Anaheim – San Jose | 3:2 (koniec) |
Philadelphia – Dallas | 4:2 (koniec) | | | Los Angeles – Ottawa | 4:1 (koniec) |
Czelabińsk – Władywostok | 4:1 (koniec) | | | Saławat – Chabarowsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Czerepowiec – Podolsk | 3:4 (po dogrywce) |
Niżny Nowogród – Bars | 2:0 (koniec) | | | Soczi – Niżniekamsk | 0:5 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Toljatti | 2:3 (po dogrywce) |
Dyn. Moskwa – Jarosław | 6:3 (koniec) | | | Din. Ryga – HC Slovan | 3:2 (koniec) |
koniec po dogrywce
Severstal Czerepowiec
3:4
(0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
Witiaź Podolsk
44:15
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, trzymanie).
|
|
42:04
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Arťom Černov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
35:08
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Denis Ježov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:56
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ilja Chochlov – 2 min., zahaczanie).
|
|
10:45
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ruslan Karlin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
09:30
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:15
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
39. Truňov (Vovčenko), 48. Karlin (Mons), 50. Karlin (Mons, Kagarlickij) – 38. Abdullin (Golovkov, Vyglazov), 41. A. Nikulin (Afinogenov, A. Semjonov), 49. Vyglazov (A. Černov), 65. A. Nikulin (A. Semjonov)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Sizov, Masuhr, Jevsejenkov, Stasenko, Wilson, D. Ježov, Chochlov – Kagarlickij, Karlin, Mons – Trubačjov, Truňov, Vovčenko – Monachov, Magogin, Avcin – Kazakovcev, Kodola, Lapin – A. Vorobjov.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, S. Romanov, Gimajev, P. Lukin – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – M. Aaltonen, Kempe, Kopejkin – A. Černov, Horák, Soloduchin – Abdullin, Al. Stěpanov, Vyglazov – Švec-Rogovoj.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, S. Romanov, Gimajev, P. Lukin – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – M. Aaltonen, Kempe, Kopejkin – A. Černov, Horák, Soloduchin – Abdullin, Al. Stěpanov, Vyglazov – Švec-Rogovoj.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: