Florida – Winnipeg | 1:4 (koniec) | | | Philadelphia – NY Rangers | 2:5 (koniec) | | | Dallas – Montreal | 3:4 (po dogrywce) |
Calgary – Colorado | 4:1 (koniec) | | | Vancouver – Arizona | 3:0 (koniec) | | | Anaheim – Detroit | 2:0 (koniec) |
Nowokuźnieck – Jarosław | 1:2 (koniec) | | | Novosibirsk – Dyn. Moskwa | 2:5 (koniec) | | | Omsk – Podolsk | 3:2 (koniec) |
Toljatti – Czelabińsk | 0:3 (koniec) | | | Bars – Saławat | 1:2 (0:1 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Magnitogorsk | 0:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Czerepowiec | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Helsinki – Sankt Petersburg | 3:2 (koniec) | | | Din. Ryga – CSKA Moskwa | 0:2 (koniec) |
Zagrzeb – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
Szwecja – Kanada | 2:5 (koniec) | | | Szwecja – Rosja | 1:2 (po dogrywce) |
finał
Łada Togliatti
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Traktor Czelabińsk
55:22
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nikolaj Bělov – 2 min., trzymanie).
|
|
55:10
|
Kara dla Łada Togliatti (Maxim Rybin – 2 min., uderzanie).
|
|
45:56
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Danil Gubarev – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
35:40
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Kirill Kolcov – 2 min., uderzanie).
|
|
30:48
|
Kara dla Łada Togliatti (Vladimir Maleňkich – 2 min., uderzanie).
|
|
29:40
|
Kara dla Łada Togliatti (Maxim Rybin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
22:15
|
Kara dla Łada Togliatti (Vladimir Maleňkich – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:41
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Šinin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
09:28
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexej Petrov – 2 min., uderzanie).
|
|
05:15
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Černikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
02:34
|
Kara dla Łada Togliatti (Nikita Filatov – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
3. Peňkovskij (Šarov), 32. Szczechura (A. Petrov), 59. Klimontov (Szczechura, Jakuceňa)
Sędziowie: Lavrentěv, Hofmann – Kuprijanov, Savenkov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Łada Togliatti:
I. Ježov (Masalskis) – Sotnieks (A), Aronson, Kostromitin, Gurkin, Maleňkich, Sinicyn, A. Bolšakov – Achmetov, Rybin (C), Zernov (A) – A. Ivanov, Filatov, V. Komarov – Bočarov, A. Strelcov, V. Strelcov – Mastrjukov, Šenfeld, Bělousov.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin (C), N. Bělov, Borodkin, Kolcov, A. Petrov (A), Petrikov, Klimontov, Mamajev – Novotný, Szczechura, Jakuceňa – Roy, Pestunov (A), Zinovjev – Šolochov, J. Petrov, Černikov – Gubarev, Šarov, Peňkovskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin (C), N. Bělov, Borodkin, Kolcov, A. Petrov (A), Petrikov, Klimontov, Mamajev – Novotný, Szczechura, Jakuceňa – Roy, Pestunov (A), Zinovjev – Šolochov, J. Petrov, Černikov – Gubarev, Šarov, Peňkovskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lavrentěv, Hofmann – Kuprijanov, Savenkov
Widownia: