Florida – Winnipeg | 1:4 (koniec) | | | Philadelphia – NY Rangers | 2:5 (koniec) | | | Dallas – Montreal | 3:4 (po dogrywce) |
Calgary – Colorado | 4:1 (koniec) | | | Vancouver – Arizona | 3:0 (koniec) | | | Anaheim – Detroit | 2:0 (koniec) |
Nowokuźnieck – Jarosław | 1:2 (koniec) | | | Novosibirsk – Dyn. Moskwa | 2:5 (koniec) | | | Omsk – Podolsk | 3:2 (koniec) |
Toljatti – Czelabińsk | 0:3 (koniec) | | | Bars – Saławat | 1:2 (0:1 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Magnitogorsk | 0:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Czerepowiec | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Helsinki – Sankt Petersburg | 3:2 (koniec) | | | Din. Ryga – CSKA Moskwa | 0:2 (koniec) |
Zagrzeb – Chabarowsk | 3:1 (koniec) |
Szwecja – Kanada | 2:5 (koniec) | | | Szwecja – Rosja | 1:2 (po dogrywce) |
finał
Metallurg Nowokuźnieck
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
Lokomotiw Jarosław
50:11
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Ivan Jemec – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
45:31
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Nikita Ljamkin – 2 min., trzymanie + 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
33:00
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Mark Skutar – 2 min., trzymanie).
|
|
27:33
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Andrej Taratuchin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:39
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Dmitrij Lugin – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
15:05
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Andrej Loktionov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
09:33
|
Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Nikita Ljamkin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
04:02
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Vladislav Gavrikov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
44. Lebeděv – 34. Kontiola (Kozun, Kronwall), 52. Kontiola (Nakládal, Kronwall)
Sędziowie: Birin, Fatajev – Otmakov, Sysujev
Widownia:
Spudłowany karny!:
Metallurg Nowokuźnieck:
Chakimov (Podjapolskij) – Kalašnikov, Ljamkin, Skutar, Fatkullin, Michajlov, Davidov, Titov, Kuklev – Lebeděv, Taratuchin, Komaristyj – K. Semjonov, Skorochodov, Vicharev – Razumov, Jazkov, A. Michejev – Ionin, Jemec, Poliščuk.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin, Koledov – Talbot, Kozun, Kontiola – Mosaljov, Apalkov, Kraskovskij – E. Galimov, Iljenko, Kartajev – Loktionov, Kajumov, Lugin – Averin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin, Koledov – Talbot, Kozun, Kontiola – Mosaljov, Apalkov, Kraskovskij – E. Galimov, Iljenko, Kartajev – Loktionov, Kajumov, Lugin – Averin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Fatajev – Otmakov, Sysujev
Widownia: