RCD Espanyol – Deportivo 1:1 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruña
Piątek 06.01.2017, 20:45 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 17
    Espanyol remisuje z Deportivo 1:1.

Espanyol remisuje z Deportivo 1:1. Po nudnej pierwszej połowie zawodnicy zaserwowali nam bardzo udaną drugą połowę spotkania. Kilka błędów sędziego w końcówce wydaje się wypaczyło wynik tego meczu. Podkreślić należy, że bardzo dobrze zaprezentował się w bramce Przemysław Tytoń. (22:38:03)

90+2

90+2
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Florin Andone, na boisku pojawia się Borja Valle.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do tego spotkania.

90
    Będzie rzut wolny dla Espanyolu na linii pola karnego. Świetna okazja w ostatnich minutach!

90
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Juanfran (Deportivo La Coruña).

89
    Óscar Duarte zagrywa dalekie podanie, ale żaden z ofensywnych zawodników nie połapał się w jego zamiarach.

88
    Espanyol w wysokim pressingu. Sprawia to, że Deportivo szybko traci piłkę.

86
    Faul w środku pola. Powalony Luisinho. Będzie rzut wolny dla Deportivo.

85
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Bruno Gama, na boisku pojawia się Luisinho.

84
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol Barcelona: z boiska schodzi Víctor Sánchez, na boisku pojawia się Óscar Duarte.

83
    Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z graczy Espanyolu.

82
    Felipe Caicedo uderzał na bramkę Tytonia, a Polak broni nogą! Było groźnie.

80
    Juanfran włączył się w akcję ofensywną swojego zespołu, ale jego dośrodkowanie bardzo nieudane.

79
    Kolejny korner dla Deportivo. Wcześniej jeden z graczy gości odbił piłkę ręką. Sędzia jednak tego nie zauważył.

77
    Wyszaleli się nam teraz zawodnicy obu drużyn. Tempo znowu spadło. Czekamy na decydujące ukłucie,

76
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol Barcelona: z boiska schodzi Salva Sevilla, na boisku pojawia się Felipe Caicedo.

75
    Zmiana w drużynie RCD Espanyol Barcelona: z boiska schodzi Hernán Peréz, na boisku pojawia się Oscar Melendo.

73
    Uspokoili grę zawodnicy Deportivo. Spokojna wymiana podań na własnej połowie z wykorzystaniem Tytonia.

72
    Trudno powiedzieć, która ekipa ma w tym momencie przewagę. Raz jedna raz druga drużyna atakuje. Brakuje jedynie wykończenia.

70
    Szanują piłkę goście. Starannie wyprowadzają piłkę z własnej połowy.

68
    Akcja przeniosła się pod bramkę Espanyolu. Deportivo wykonywało już 7 korner w tym spotkaniu. Piłka w rękawicach Roberto Jiméneza.

67
    Dobrze rozgrywali futbolówkę gospodarze, ale wmieszali się w to wszystko obrońcy Deportivo.

65
    W odpowiedzi jesteśmy na połowie Deportivo i Espanyol rusza z atakiem pozycyjnym.

64
    Szybko Espanyol odpowiada. Co ciekawe to Deportivo ruszyło do ataku. Czeka nas wyśmienita końcówka.
    63. Gerard Moreno (ESB) - 1:1

63
    Gol dla Espanyolu!
    Fatalny błąd Sidneia. na czym korzysta GERARD MORENO. Mamy wyrównanie!

61
    Espanyol rzuca się do odrabiania strat. Pytanie tylko czy starczy czasu?
    60. Celso Borges (DEP) - 0:1

60
    Gol dla Deportivo!
    Strzelcem bramki CELSO BORGES, który zupełnie niepilnowany strzela głową obok bezradnego golkipera Espanyolu.

58
    Gra przeniosła się na połowę Espanyolu. Deportivo wymienia podania.

56
    Dobre dośrodkowanie w pole karne Deportivo, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał przejąc piłki!

54
    Kolejny raz broni Przemysław Tytoń uderzenie po murawie. Tylko rzut rożny dla Espanyolu. Kapitalne kilka minut gospodarzy. Kapitalne kilka minut Tytonia!

53
    Sam na sam wyszedł jeden z zawodników Espanyolu i znowu górą Tytoń! Ależ nabrał rumieńców ten mecz!

51
    Pojawił się Moreno i w trudnej sytuacji potrafił dostawić nogę do dośrodkowanej piłki. Znowu na posterunku Tytoń.

50
    Dużo lepiej zapowiada nam się ta druga połowa. Przez pierwsze pięć minut mięliśmy więcej emocji niż przez całą pierwszą połowę.

49
    Odpowiedź Deportivo! Celso Borges popisał się pięknym strzałem. Piłka jednak trafiła w poprzeczkę!

48
    Brawa dla Tytonia! Oko w oko z polskim bramkarzem stanął Gerard Moreno i strzelił wprost w Przemka!

47
    Drugą połowę zaczęli zawodnicy Deportivo. Obie ekipy bez zmian w przerwie tego spotkania.

46
    Do przerwy bez bramek!

Pierwsza połowa bez bramek. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie będziemy świadkami większych emocji. Zdecydowanie słabe widowisko serwują nam piłkarze!

45+1

45
    Do pierwszej połowy sędzia dolicza 60 sekund.

45
    Kolejny stały fragment gry dla Espanyolu. Będzie okazja do dośrodkowania w stronę bramki Tytonia.

43
    Emre Çolak uderzał z dystansu. Piłka leciała rogalem w stronę bramki, ale dosyć wyraźnie minęła słupek.

41
    Ostanie minuty tej pierwszej połowy. Trochę ożywiło się to spotkanie, ale nadal nie mamy sytuacji podbramkowych.

40
    Strzelał Hernán Peréz, ale bardzo niecelnie. Od bramki wznowi Przemek Tytoń.

39
    Stały fragment gry dla Espanyolu. Doping w Barcelonie nie cichnie.

38
    Co najciekawsze posiadanie piłki lekko na korzyść gości. Nie przekłada się to zupełnie na grę ofensywną.

36
    Będzie rzut wolny dla Deportivo z linii szesnastego metra, ale strzał Emre Çolaka wprost w mur.

35
    Cofnięci zawodnicy Deportivo na czterdziestu metrach, ale nie potrafią tego wykorzystać gospodarze.

34
    Aż trudno coś napisać o tym spotkaniu. Póki co naprawdę mało dobrego dzieje się na murawie.

32
    Będzie okazja ze stałego fragmentu gry dla Espanyolu. Rzut wolny z boku boiska.

30
    Pół godziny gry za nami. Nadal bez bramek. Poziom tego spotkania nie powala. Czekamy na ciekawsze widowisko.

29
    Kolejny faul. Tym razem będziemy mięli wznowienie dla Deportivo.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Salva Sevilla (RCD Espanyol Barcelona).

26
    W zasadzie pierwsza wycieczka pod bramkę Espanyolu drużyny Deportivo. Tylko rzut rożny.

25
    Pablo Piatti uciekał obrońcom, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Wydaje się jednak, że sędzia nie miał racji.

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Guilherme (Deportivo La Coruña).

24
    Ciągle gra jest przerywana, bo któryś z zawodników przekroczył przepisy. Ostre to spotkanie.

22
    Po 22 minutach nie oglądaliśmy bramek. Espanyol gra zdecydowanie lepiej, ale brakuje potwierdzenia w postaci bramki.

20
    Roberto Jiménez bliski popełnienia fatalnego błędu. Bramkarz Espanyolu minął się z piłką, na jego szczęście ta nie zmierzała w światło bramki.

19
    Dośrodkowanie w pole karne bardzo płaskie i Przemysław Tytoń wypiąstkował piłkę.

18
    Będzie okazja z rzutu wolnego dla Espanyolu po faulu Juanfrana.

17
    Żółtą kartkę otrzymuje Juanfran (Deportivo La Coruña).

16
    Espanyol ma optyczną przewagę. Mało jednak z tego wynika.

14
    Ładnie pociągnął z piłką Moreno, ale w porę zareagowali obrońcy Deportivo.

12
    Ładna wymiana podań między zawodnikami Espanyolu, ale strzał głową Aarona pozostawiał wiele do życzenia. Piłka w rękawicach Tytonia.

11
    Trzeba powiedzieć, że spotkanie jest dosyć ostre. Dużo fauli i przerw w grze.

10
    Nudniejszy fragment gry. Mało dzieje się na boisku. Piłka krąży przede wszystkim w środku pola.

7
    Znowu Piatti wbiegł w pole karne i oddał strzał. Tym razem piłka przeleciała obok słupka. Przeszkadzał tam Sidnei.

6
    Piatti pokazał się nam teraz. Zawodnik Espanyolu zatańczył na szesnastym metrze od bramki Tytonia i oddał strzał. Pewnie broni Polak.

5
    Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z graczy Deportivo. Będzie rzut wolny.

3
    Jesteśmy w środkowej części boiska. Przy piłce póki co więcej utrzymują się gracze z przedmieść Barcelony.

2
    Pierwszy atak Espanyolu. Szybka kontra zakończona dośrodkowaniem w pole karne, ale w wielkim zamieszaniu górą obrońcy Deportivo.

1
    Zaczynamy od faulu w środku pola. Z rzutu wolnego w środku pola zaczną gospodarze.
    Zaczynamy!

1

W wyjściowym składzie Deportivo zobaczymy Przemysława Tytonia!

RCD Espanyol Barcelona: Jiménez – V. Sánchez (C), David López, D. Reyes, Aarón – Jurado, Fuego – Peréz, Sevilla, Piatti – G. Moreno.
    Rezerwowi: Prieto – Ó. Duarte, V. Álvarez, J. A. Reyes, Melendo, F. Caicedo, Roca.

Deportivo La Coruña: Tytoń – Juanfran, Albentosa, Sidnei (C), F. Navarro – Gama, C. Borges, Guilherme, Çolak – Andone, Joselu.
    Rezerwowi: Lux – A. Arribas, Luisinho, Pinchi, Moreno, Valle, Mosquera..

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na miejmy nadzieję emocjonujące spotkanie. Oba zespoły mają o co walczyć. Relację zaczniemy kwadrans przed rozpoczęciem meczu. Wtedy to przedstawimy Państwu składy obu ekip.

Deportivo natomiast jest 15 i ma na swoim koncie 16 punktów. Ostatnie ligowe spotkanie to wygrana z Betisem 3:1.

Espanyol jak do tej pory zajmuje 9. pozycję w tabeli. Ich dorobek to 22 oczka Złożyło się na to 5 wygranych, 7 remisów i 4 porażki. Ostatni mecz ligowy to przegrana w wyjazdowym spotkaniu z Barceloną – 1:4.

Zapraszamy na 17. kolejkę LaLiga. W piątkowy wieczór zmierzą się ze sobą Espanyol Barcelona oraz Deportivo La Coruna. Spotkanie odbędzie się na Estadi Cornellà-El Prat w Barcelonie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.