Boston – Edmonton | 3:4 (koniec) | | | Washington – Columbus | 5:0 (koniec) | | | Tampa – Nashville | 1:6 (koniec) |
St. Louis – Carolina | 2:4 (koniec) | | | Chicago – Buffalo | 4:3 (po dogrywce) | | | San Jose – Minnesota | 4:5 (koniec) |
Los Angeles – Detroit | 0:4 (koniec) |
Chanty-Mansyjsk – Sp. Moskwa | 5:2 (koniec) | | | Jekaterynburg – Niżny Nowogród | 1:2 (0:2 po rz. karnych) | | | Barys – Soczi | 0:4 (koniec) |
Zagrzeb – Władywostok | 1:4 (koniec) |
Stany Zjednoczone – Kanada | 5:4 (1:0 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (0:2)
Awtomobilist Jekaterynburg
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
60:40
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Arťom Garejev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
51:32
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Dmitrij Sjomin – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
42:15
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:45
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (John Norman – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
21:50
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Alexandr Frolov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
20:29
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Ščitov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
16:47
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (John Norman – 2 min., trzymanie kija).
|
|
14:46
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Ščitov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
05:46
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Oleg Gubin – 2 min., trzymanie).
|
|
02:12
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jevgenij Mozer – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
55. Ščitov (Michnov) – 37. Butler, kar. Galuzin
Sędziowie: Bukin, Cyplakov – Gorděnko, Tomilov.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:1 Vladimir Galuzin (NNO)
0:1 Jan Buchtele (JEK)
2. stan:
0:2 Bobby Butler (NNO)
0:2 Stanislav Čistov (JEK)
Awtomobilist Jekaterynburg:
Sochatskij (Lisutin) – Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Ščitov, Žuravljov, Turbin, Ščemerov, Kivistö – Simakov, K. Volkov, Golyšev – Michnov, A. Garejev, Koukal – Torčeňuk, Monja, Ivašov – Buchtele, Gubin, Čistov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Želdakov, Aljajev, Jegoršev, Šulenin, Lofquist, Radionyčev – Rasskazov, Ashton, Žerděv – Frolov, Mozer, D. Sjomin – Kicyn, Galuzin, Gračjov – McMillan, Norman, Butler – V. Kuľomin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Želdakov, Aljajev, Jegoršev, Šulenin, Lofquist, Radionyčev – Rasskazov, Ashton, Žerděv – Frolov, Mozer, D. Sjomin – Kicyn, Galuzin, Gračjov – McMillan, Norman, Butler – V. Kuľomin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Cyplakov – Gorděnko, Tomilov.
Widownia: