Man Utd – Reading 4:0 (koniec) | Everton – Leicester 1:2 (koniec) | Hull – Swansea 2:0 (koniec)
Sunderland – Burnley 0:0 (koniec) | Preston North End – Arsenal 1:2 (koniec)
Preston North End F.C.
1:2 (1:0)
Arsenal F.C.
Sobota 07.01.2017, 18:30 • Deepdale, Preston • Puchar Anglii • 3. runda
    Preston postawiło dziś ciężkie warunki Kanonierom! Zasłużona owacja na stojąco żegna gospodarzy!

Fantastyczne zawody na Deepdale dobiegają końca! Działo się głównie w pierwszych 45 minutach, kiedy to Preston grało wręcz fenomenalnie, co potwierdziło prowadzeniem 1:0! Po przerwie bardziej zmobilizowany wyszedł Arsenal, który doprowadził do wyrównania w pierwszym ataku! Końcówka meczu należała również do londyńczyków, kiedy to Giroud wyjaśnił sprawę awansu!
    Takich meczów chcemy jak najwięcej! (20:35:49)
    A jednak! Arsenal awansuje do IV rundy FA Cup!

90+5

90+4
    Piłka meczowa Welbecka, który decyduje się na uderzenie zza pola karnego! Kapitalny strzał wyciąga czubkami palców Maxwell! Będzie jeszcze rzut rożny dla Arsenalu!

90+3
    Gospodarze za wszelką cenę chcą wyrównać, ale sporo niedokładności wdziera się w ich poczynania ofensywne! Arsenal jest pewny swego, ale poczekajmy do ostatniego sygnału arbitra!

90+2
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Lucas Perez, na boisku pojawia się Reine-Adelaide.

90+1
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Maitland-Niles, na boisku pojawia się Holding.

90
    4 minuty dłużej potrwa to spotkanie! Czy zawodnicy Preston wyrównają?
    89. Olivier Giroud (ARS) - 1:2

89
    Gol dla Arsenalu!

Nie będzie niespodzianki w tej parze Pucharu Anglii! Kapitalne zachowanie Lucasa Pereza przy linii końcowej, który odegrał piętą do OLIVIERA GIROUD! Francuz uderzał na bliższy słupek i ma upragnionego gola w tym spotkaniu!

88
    W ostatnich minutach próbują atakować gospodarze! Oj, gdyby strzelili bramkę w tych ostatnich minutach. Trybuny Deepdale chyba by oszalały!
    Frekwencja dzisiejszych zawodów!

87
    Pearson narzeka na pierwsze skurcze i będzie miał bardzo ciężką końcówkę tego meczu. Gospodarze wykorzystali już wszystkie roszady, muszą grać do ostatniego gwizdka!

86
    Fenomenalny rajd Iwobiego, który minął chyba trzech obrońców! W końcu miał trochę wolnego pola i postanowił uderzyć na bramkę Maxwella! Leciutki strzał Nigeryjczyka, to nie mogło zagrozić!
    Nadzieja londyńczyków!

84
    Czy któraś z drużyn strzeli jeszcze jednego gola, który prawdopodobnie zakończy rywalizację w tej parze III rundy Pucharu Anglii? Przy piłce przebywa Arsenal!

83
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Oxlade-Chamberlain, na boisku pojawia się Welbeck.

82
    Oxlade-Chamberlain popędził z kolejnym atakiem Kanonierów, ale wszystko zatrzymało się w środku pola! Do wejścia na boisko szykuje się już Welbeck, czy on przesądzi o losach spotkania?