Sainte Geneviève – Caen 0:3 (koniec) | Lorient – Nice 2:1 (koniec) | Toulouse – Olympique 1:2 (po dogrywce)
Clermont Foot – Bordeaux 0:1 (koniec) | Lens – Metz 2:0 (koniec) | Granvillaise – Angers 1:2 (koniec)
Biarritz – Rennes 0:6 (koniec) | Croix – Saint-Étienne 1:4 (koniec) | Lyon – Montpellier 5:0 (koniec)
JA Biarritz
0:6 (0:4)
Stade Rennes
Niedziela 08.01.2017, 17:00 • Parc des Sports Aguilera • Puchar Francji

To tyle z Parc des Sports Aguilera, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (18:53:04)

Arbiter zdecydował się zakończy spotkanie po upływie regulaminowego czasu gry. Kończy się przygoda JA Biarritz z Pucharem Francji. Goście pewnie zwyciężyli 6:0 i zagrają w kolejnej rundzie tego turnieju.

90

85
    Niewiele czasu do końca. Czy wynik ulegnie jeszcze zmianie?

80
    Wrzutka z prawej strony boiska w pole karne gości. Zagranie było jednak niecelne i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

74
    Gol dla Rennes!
    Goście po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu podwyższają wynik. Wrzutka w pole karne gospodarzy i głową umieścił piłkę w siatce EDSON SITOE.

71
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Diakhaby, na boisku pojawia się Hunou.

69
    Pierwsza groźna okazja gospodarzy na zdobycie bramki w tym meczu! Jeden z miejscowych znalazł się z futbolówką w polu karnym i oddał strzał, który w ostatniej chwili został zablokowany.
    67. Habib Habibou (REN) - 0:5

67
    Górna, prostopadła piłka zagrana na lewe skrzydło do Grosickiego. Ten od razu zacentrował w pole karne do MAHAMADOU HABIBOU, który pewnym strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

64
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Gourcuff, na boisku pojawia się Habibou.

60
    To już godzina gry za nami. Spotkanie w drugiej połowie nie porywa. Goście spokojnie chcą utrzymać swoje prowadzenie, które wypracowali przed przerwą i już tak nie atakują.

57
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Said, na boisku pojawia się Konzen.

55
    Nie zmienia się wynik na Parc des Sports Aguilera. Cały czas mamy pewne prowadzenie gości.

52
    Centra piłki w pole karne gospodarzy. Gnagnon wyskakuje do piłki i oddaje strzał głową, ale uderzenie okazało się niecelne.

50
    Pięć minut drugiej połowy za nami. Jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła nic groźnego.

49
    Gospodarze przechwycili piłkę na własnej połowie i próbowali wyprowadzić kontrę. Akcja została jednak zatrzymana w środku pola.

46

Kamil Kazmierczak

Gole: 29. Ugartemendia (sam.), 31. Said, 33. Diakhaby, 39. Gnagnon, 67. Habibou, 74. Sitoe

JA Biarritz: Gotte – A. Aguirre, Jauniau, Ugartemendia, Latuille, Benlloch, Beltran, M. Aguirre, Duventru, Merlou, Moutroustegliy.

Zmiany: H. Aguirre, Larroude, Lartiglie, Leroy, Cotterbrune, Jouin, Suhas.

Stade Rennes: Costil – Danze, Mexer, Gnagnon, Baal, Prcić, Andre, Grosicki, Diakhaby (71. Hunou), Gourcuff (64. Habibou), Said (57. Konzen).

Zmiany: Zeffane, Janvier, Hunou, Habibou, Konzen, Cavare, Cagnon.

Główny: Johan Hamel.
    Asystenci: Yannick Boutry, Frederic Labeyrie.
    Techniczny: Sofien Benchabane.