Lech P. – Újpest FC 1:1 (koniec) | Piast – Rheindorf 3:1 (koniec) | Zagłębie L. – Dinamo Z. 1:3 (koniec)
Lech Poznań
1:1 (1:1)
Újpest FC
Czwartek 26.01.2017, 14:00 • Larnaka, Cypr • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:56:02)

Lech Poznań zremisował 1:1 z Ujpestem w ramach podsumowania zgrupowania na Cyprze. Najlepiej prezentował się do 30. minuty spotkania i po tym fragmencie prowadził 1:0. Kwadrans przed przerwą to okres dominacji Węgrów, a cała druga połowa to wyrównana gra z sytuacjami podbramkowymi po obu stronach. Wynik nie krzywdzi więc żadnej ze stron. Ujpest nie okazał się słabym przeciwnikiem i zmusił półfinalistę Pucharu Polski do wysiłku.

90

90
    Najpewniej ostatnia sytuacja podbramkowa w tym sparingu. Burić nie pozwolił, by piłka wpadła do siatki po uderzeniu Hazarda!

89
    Kovacs wybiegł przed linię bramkową i uniemożliwił Kownackiemu oddanie strzału. Intuicyjna obrona golkipera Ujpestu.

87
    Szymon Pawłowski dobiegł do linii bramkowej i miękko dośrodkował w kierunku Puchacza, który wbiegł w pole karne Ujpestu! Piłka meczowa na stopie młodego zawodnika Lecha Poznań i chybił.

86
    Ostatnie pięć minut, w których Lech Poznań może zdobyć zwycięskiego gola. Partnerzy próbują uruchomić Kownackiego, ale ten ma problem z obrońcami Ujpestu.

84
    Podanie na prawe skrzydło. Piłkarz Lecha dobrze zgasił piłkę na bucie, ale nie zdecydował się na bieg pod pole karne, a wycofanie.

82
    Nemeth za Cseke. Coraz mniej podstawowych zawodników Ujpestu pozostaje na murawie.

81
    Ujpest jeszcze próbuje. Tetteh i Makuszewski uniemożliwili przeciwnikowi rajd na prawym skrzydle.

80
    Ciekawie! Węgrzy pokazali małą grę na linii pola karnego. Piłka została wycofana do zmiennika Sankovicia, którego strzał z 20. metra poszybował nieznacznie nad poprzeczką bramki Lecha.

79
    Rozegranie na lewym skrzydle Wasielewskiego oraz Puchacza zostało przerwane przez obrońcę Ujpestu.

77
    Po dośrodkowaniu obrona Ujpestu wyekspediowała piłkę. Przed polem karnym był jeszcze Wasielewski, którego wstrzelenie było daremne.

75
    Delikatnie zagotowali się piłkarze obu drużyn po faulu na połowie Ujpestu. Sędzia ostudził temperaturę i od rzutu wolnego Lech.

73
    Do rozegrania przystąpił obecnie Ujpest. Tetteh przerwał zbyt indywidualną akcję skrzydłowego. Dobra interwencja pomocnika Lecha.

72
    W kilka minut obie jedenastki miały wyborną szansę, by zdobyć – być może – zwycięskiego gola. Pomylili się Andrić oraz Pawłowski.

71
    Pawłowski ruszył na bramkę Ujpestu, urwał się obrońcom i odbił się dopiero od ostatniej instancji rywali – bramkarza Kovacsa!