Hull – Man Utd 2:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
2:1 (1:0)
Manchester United
Czwartek 26.01.2017, 20:45 • KCOM Stadium, Hull • Puchar Ligi Angielskiej • Półfinał

To już wszystko z Hull. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! Dobranoc. (22:47:11)
    A zatem w finale spotkają się Manchester United oraz Southampton. Spotkanie na Wembley za równo miesiąc.

Seria Manchesteru przerwana! Zawodnicy z Old Trafford przegrywają po raz pierwszy od października ubiegłego roku.

Ostatni gwizdek pana Jonathana Mossa kończy rywalizację na KCOM Stadium. W ostatecznym rozrachunku Hull ogrywa Manchester United w stosunku 2:1, ale można powiedzieć, jest to pyrrusowe zwycięstwo, bowiem awans przypada "Czerwonym Diabłom". Piłkarze prowadzeni przez Marco Silve pokazali dziś naprawdę kawał dobrego futbolu, imponując zaangażowaniem, dzięki czemu mecz do końca trzymał nas w napięciu. Z kolei podopieczni Mourinho nie pokazali się dzisiaj ze zbyt dobrej strony, ale to mimo wszystko szczęśliwie wchodzą do finału Pucharu Ligi Angielskiej!

90+4

90+3
    Przetrzymuje piłkę w narożniku boiska Fellaini. Belg wykonuje to, co do niego należy. Wygląda na to, że Manchester awansu z rąk już nie wypuści.

90+2
    Dokonuje zmiany na czas Mourinho. Pomalutku truchta do bocznej linii Rashford. Na murawie melduje się Fellaini.

90+1
    Dobrze grają na połowie przeciwnika zawodnicy "The Special One". Długo holuje futbolówkę Carrick. Doświadczony Anglik umiejętnie kradnie trochę czasu.

90
    Trzy minuty dorzucone przez arbitra.

89
    Starają się przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika gracze Jose Mourinho. Daleka piłka w poszukiwaniu Ibrahimovicia. Szwed nie zdążył wykonać skutecznego wyskoku.

88
    Kapitalne rozrzucenie piłki od Clucasa do Niasse'a. Senegalczyk mocno centruje w pole karne, lecz wydaje się, że chciałby jak najszybciej zapomnieć o tej próbie strzelec drugiego gola.

87
    Brzydkie wejście od tyłu w nogi rywala notuje Rojo. Argentyńczyk słusznie zostaje napomniany kartką.

86
    Natychmiast ruszają do przodu miejscowi. Spora wrzawa na na stadionie, bowiem Hull na ten moment jest jedno trafienie od dogrywki.
    84. Niasse (HLL) - 2:1

84
    Gol dla Hull!

Znów podnoszą nadzieję w serach swoich fanów "Tygrysy". Kapitalny przerzut od Markovicia do Meylera, a ten z pierwszej piłki centruje w "szesnastkę". Akcję na dalszym słupku zamyka OMAR BAYE NIASSE, który bez żadnych problemów pakuje futbolówkę do pustej siatki. Jest 2:1 i czeka nas jeszcze sporo emocji!

83
    Zagranie na przeciwległą stronę przez Huddlestone'a. Bardzo niedokładnie Anglik i tylko grymas na twarzy adresata, którym był Tymon.

82
    Rewelacyjnie rozegrana akcja przez gości. Herrera prostopadłe do Pogby, a ten natychmiast na piąty metr do Rooneya. W tym momencie sędzia odgwizduje spalonego, lecz jak pokazują powtórki – nie jest to dobra decyzja!

81
    Podważa decyzję swojego asystenta Moss. Asystent pokazuje na aut, tymczasem arbiter główny odgwizduje przewinienie.

Mariusz Nyka

Gole: 35. Huddlestone (kar.), 84. Niasse – 66. Pogba

Kartki:   11. Jones (MAN), 87. Rojo (MAN)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 6:10. Spalone: 1:3. Foule: 10:16.