Korona – Rad Belgrad 1:5 (koniec) | Legia – Daejeon Citizen 1:0 (koniec) | Legia – Nordsjælland 1:1 (koniec)
Legia Warszawa
1:0 (1:0)
Daejeon Citizen
Piątek 03.02.2017, 15:00 • La Manga, Hiszpania • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:50:39)
    Legia wygrała z Koreańczykami!

Strzały na bramkę: 3:5.
    Strzały niecelne: 4:7.
    Rzuty rożne: 6:3.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 14:8.

Legia Warszawa wygrała po raz pierwszy w okresie przygotowań. Zwycięstwo 1:0 z Daejeon Citizen zapewnił mistrzom Polski Michał Kucharczyk, który zdobył gola w 11. minucie. Druga połowa bez dramaturgii, prawie bez sytuacji podbramkowych. Przez 80 procent czasu atakowali Koreańczycy, którzy zdominowali młodych Legionistów w środku pola. Ich akcje były jednak jałowe i Cierzniak mógł spokojnie pracować na swoją notę. Nieźle spisali się również Czerwiński oraz Dąbrowski i eksperymentalna jedenastka dowiozła przewagę gola do końca.

90

88
    Czerwiński otrzymał cios łokciem w twarz. Nie doznał jednak poważnej kontuzji i gra została dość szybko wznowiona.

86
    Dwóch Legionistów pobiegło za Danalachem i ograniczyli mu pole manewru. Po chwili sędzia przyznał stołecznej drużynie rzut wolny.

84
    Każde dośrodkowanie Koreańczyków prosto w rękawice Cierzniaka. Niewiele brakuje golkiperowi Legii Warszawa, by zachować czyste konto.

83
    Kilka minut temu Kazaiszwili nie podał Kulenoviciowi, więc tym razem Kulenović nie podał nikomu. Po akcji młodego napastnika Legia Warszawa miała korner.

81
    Cierzniak wyszedł wysoko w powietrze i zatrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

79
    Pierwsze, niebezpieczne uderzenie Legii Warszawa po przerwie. Przypomniał o sobie Kazaiszwili, którego próbę odbił Hyun!

78
    Ambitni i dynamiczni zawodnicy Daejeon Citizen próbują wyrównać. Efekt tych starań taki jak wynik, ale mają jeszcze kilkanaście minut.

76
    Na kwadrans przed końcem sparingu zmiany w zespole z Azji. Na boisko wbiegł między innymi Pedro.

75
    Z lewego skrzydła przed pole karne zbiegł Eun. Dynamiczna szarża zmiennika zakończona uderzeniem z 18. metra prosto w Cierzniaka.

73
    Strzelił z rzutu wolnego zmiennik Kyu. Futbolówka ugrzęzła w gąszczu nóg zawodników i kolejna szansa na wyrównanie została zmarnowana.

72
    Przewinienie Małachowskiego przed własnym polem karnym i Daejeon Citizen ma szansę na wyrównanie z rzutu wolnego. Żółta kartka.

71
    Dośrodkowanie Kucharczyka w kierunku Kulenovicia. We wszystko wmieszał się Hyun i zatrzymał szybującą futbolówkę.

70
    Legia Warszawa praktycznie bez składnego ataku po przerwie. Ma jeszcze 20 minut, ale ruchliwi rywale nie ułatwiają zadania.

Gole: 11. Kucharczyk

Kartki:   65. Kulenović (LEG), 72. Małachowski (LEG)

Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 0:1. Foule: 14:8.
    Legia Warszawa: Cierzniak – Nawotka, Czerwiński, Dąbrowski, Hołownia – Moulin (46. Małachowski), Urbański – Kucharczyk, Kazaiszwili, Chukwu (46. Aleksandrow) – Hamalainen (46. Kulenović).

Zmiany: Majecki – Małachowski, Aleksandrow, Kulenović.

Daejeon Citizen: Hyun – Woo (63. Bong), Joo (63. Kyu), Young (63. Yeol), Seok (67. Eun) – Yeong, Hwang (76. Bum), Danalache – Shengelia (76. Pedro), Yeop, Joo (63. Hoon).

Zmiany: Hun, Seok, Pedro, Eun, Hoon, Chan, Yong, Kyu, Sik, Jae, Chang, Bong, Yeol, Bum.

Sędziowie: Tom Harald Hagen (Norwegia)