Man City – Swansea 2:1 (koniec) | Leicester – Man Utd 0:3 (koniec)
Leicester City
0:3 (0:2)
Manchester United
Niedziela 05.02.2017, 17:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 24

To tyle z Old Trafford. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam jeszcze na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (18:52:04)

Pewne zwycięstwo Manchesteru United w dzisiejszym spotkaniu. Wyraźnie było widać, że w drugiej połowie goście nie chcieli stracić przewagi wypracowanej tuż przed przerwą i już tak nie forsowali tempa. Zdobyte dzisiaj punkty sprawiają, że Manchester United nie przegrał w lidze od piętnastu spotkań, co jest aktualnie najlepszym wynikiem w pięciu topowych ligach Europy.

90+1

90
    Minuta doliczona do drugiej części spotkania.

88
    Pogba zdecydował się na uderzenie po ziemi z dystansu. Pewnie jednak interweniował Schmeichel.

88
    De Gea za opóźnianie wznowienia gry otrzymał żółtą kartkę.

88
    Centrowali gospodarze w pole karne Manchesteru United. O lecącą piłkę walczyli Vardy i de Gea. Anglik faulował jednak bramkarza rywali.

87
    Nic ciekawego nie wydarzyło się po rzucie rożnym.

87
    Gospodarze centrowali piłkę z rzutu wolnego w pole karne rywali. Ibrahimović wybiciem piłki na rzut rożny oddalił zagrożenie.

86
    Valencia wysoko podniesioną nogą trafia Graya. Mamy rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska.

85
    Gospodarze wznowili grę z rzutu rożnego. Po raz kolejny zabrakło jednak strzału na bramkę rywala.

84
    Gray przedzierał się środkiem pola. Gdy był już na linii pola karnego zdołał wybić piłkę Herrera. Niewiele zabrakło, by po interwencji Hiszpana piłka wpadła do bramki, jednak ostatecznie wszystko zakończyło się dobrze i mamy rzut rożny.

83
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Marcus Rashford, na boisku pojawia się Ashley Young.

83
    Piłka na prawą stronę zagrana do Valencii. Ekwadorczyk od razu wycofał do Mkhitaryana. Ormianin oddał strzał, który okazał się niecelny.

81
    Kibice powoli zaczęli opuszczać King Power Stadium.

80
    10 minut regulaminowego czasu gry do końca. Czy wynik na King Power Stadium ulegnie jeszcze zmianie?

78
    Mkhitaryan dostał piłkę w pole karne. Gdy miał przed sobą już tylko bramkarza to został czystym wślizgiem zatrzymany przez Fuchsa!

77
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Juan Manuel Mata, na boisku pojawia się Marouane Fellaini.

75
    Kontrę wyprowadzili goście. W jej końcowej fazie futbolówka została przerzucona na prawą stronę do Ibrahimovicia. Szwed zaczął dryblować w polu karnym rywala, jednak się pogubił i stracił futbolówkę.