Wisła Pł. – Zagłębie L. | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Cracovia | 4:2 (koniec) | | | Wisła K. – Jagiellonia | 3:1 (koniec) |
Miedź – MKS Kluczbork | 2:0 (koniec) |
Chelsea – Swansea | 3:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Middlesbrough | 1:0 (koniec) | | | Everton – Sunderland | 2:0 (koniec) |
Hull – Burnley | 1:1 (koniec) | | | West Bromwich – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | Watford – West Ham | 1:1 (koniec) |
Napoli – Atalanta | 0:2 (koniec) | | | Juventus – Empoli | 2:0 (koniec) |
Alaves – Valencia | 2:1 (koniec) | | | Real Betis – Sevilla | 1:2 (koniec) | | | Leganés – Deportivo | 4:0 (koniec) |
Eibar – Malaga | 3:0 (koniec) |
Bayern – Hamburg | 8:0 (koniec) | | | Bayer – Mainz | 0:2 (koniec) | | | Darmstadt – Augsburg | 1:2 (koniec) |
Freiburg – Borussia D. | 0:3 (koniec) | | | RB Lipsk – FC Koln | 3:1 (koniec) | | | Hertha – Eintracht | 2:0 (koniec) |
Guingamp – Monaco | 1:2 (koniec) | | | AS Nancy – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Lille – Bordeaux | 2:3 (koniec) |
Angers – Bastia | 3:0 (koniec) | | | Rennes – Lorient | 1:0 (koniec) |
Dukla – Karvina | 0:0 (koniec) | | | Brno – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Bohemians – Slovacko | 0:0 (koniec) |
Zlín – Vik. Pilzno | 0:0 (koniec) | | | Příbram – Slavia | 1:8 (koniec) |
Dunajska – Prešov | 5:0 (koniec) | | | Spartak Myj. – Michalovce | 0:0 (anuluj) | | | Slovan – AS Trencin | 4:3 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 0:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Olimpia G. | 2:2 (koniec) | | | Bytovia – Gryf | 0:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Legia II | 4:1 (koniec) |
Toruń – Widzew | 0:2 (koniec) |
finał
Elana Toruń
0:2
(0:2)
Widzew Łódź
73
|
Kolejnych dwóch roszad dokonuje opiekun toruńskiej drużyny.
|
|
64
|
Zmiana bramkarza w ekipie gospodarzy. Piotrowskiego zastępuje Świtalski.
|
|
60
|
Trzech zmian dokonał opiekun drużyny gospodarzy. Na razie ciężko ustalić, kto pojawił się na boisku.
|
Gole:
9. . (sam.), 25. Mąka (kar.)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Elana Toruń:
Piotrowski (64. Świtalski) – Figaszewski, Ciach, Więckowski, Tetych, Lenkiewicz, Glanowski, Tarnowski, Stefanowicz, A. Tomaszewski, K. Tomaszewski
Zmiany: Świtalski – Krawczun, Uszalewski, Grudziński, Aleksandrowicz, Zagdański, Zawierucha, Zamiatowski
Trener:
Widzew Łódź:
Wolański – Kozłowski, Nowak, Zieleniewski, Gromek, Kasperkiewicz, Olczak, Michalski, Radwański, Mąka, Kamiński
Zmiany: Humerski – Budka, Brochocki, Ogawa, Tlaga, Kazimierowicz, Rodak, Baran, zawodnik testowany
Trener:
Piotrowski (64. Świtalski) – Figaszewski, Ciach, Więckowski, Tetych, Lenkiewicz, Glanowski, Tarnowski, Stefanowicz, A. Tomaszewski, K. Tomaszewski
Zmiany: Świtalski – Krawczun, Uszalewski, Grudziński, Aleksandrowicz, Zagdański, Zawierucha, Zamiatowski
Trener:
Widzew Łódź:
Wolański – Kozłowski, Nowak, Zieleniewski, Gromek, Kasperkiewicz, Olczak, Michalski, Radwański, Mąka, Kamiński
Zmiany: Humerski – Budka, Brochocki, Ogawa, Tlaga, Kazimierowicz, Rodak, Baran, zawodnik testowany
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Jarek