Man Utd – Bournemouth 1:1 (koniec) | Leicester – Hull 3:1 (koniec) | Stoke – Middlesbrough 2:0 (koniec)
Swansea – Burnley 3:2 (koniec) | Watford – Southampton 3:4 (koniec) | West Bromwich – Crystal Palace 0:2 (koniec)
Liverpool – Arsenal 3:1 (koniec)
Leicester City
3:1 (1:1)
Hull City A.F.C.
Sobota 04.03.2017, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 27

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zapraszamy na sobotnie spotkania w Premier League! W jednym z meczów 27. kolejki dojdzie do starcia Leicester City z Hull City! Czy to będzie "polski" pojedynek?

Przyjezdni przystępują do tego meczu z nożem na gardle. Ekipa Hull plasuje się na przedostatnim miejscu BPL, a w swoim dorobku ma zaledwie 21 punktów. W przypadku zwycięstwa jest szansa opuścić strefę spadkową, ale porażka będzie bardzo drogo kosztować.
    Świetny luty w wykonaniu golkipera Hull City:

Leicester City F.C.

Wcale nie lepsze nastroje panują w zespole mistrzów Anglii. "Lisy" wydostały się ze strefy spadkowej, ale na ten moment zajmują 15. miejsce, zdobywając dotychczas 24 "oczka". Czy gospodarze zanotują drugie zwycięstwo z rzędu?

Ostatnia kolejka

Przed tygodniem dość niespodziewanie Leicester City zwyciężyło aż 3:1 z dużo wyżej notowanym Liverpoolem! Hull City mierzyło się z Burnley i tam nastąpił podział punktów (1:1). Całe spotkanie rozegrał Kamil Grosicki!
    Ostatnie przygotowania gospodarzy!

Polskie akcenty

Raczej możemy być spokojni o występ od pierwszej minuty Kamila Grosickiego w ekipie gości. Wielką niewiadomą jest z kolei pozycja Marcina Wasilewskiego oraz Bartosza Kapustki w ekipie Leicester. Może nowy szkoleniowiec "Lisów" w końcu da szansę Polakom? Miejmy nadzieję.

Szykują się spore emocje na King Power Stadium, ponieważ sytuacja w dole tabeli jest coraz bardziej napięta! Liczymy na dobre zawody Kamila Grosickiego i być może pierwszą bramkę naszego reprezentanta!
    Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do śledzenia relacji na żywo z tego pojedynku na naszym portalu!
    Niestety Leicester zagra bez Polaków:

Grosicki zagra od pierwszej minuty! Jedziesz Kamil!

Leicester City F.C.: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez, Drinkwater, Ndidi, Albrighton – Okazaki, Vardy.

Rezerwowi: Zieler – Chilwell, A. King, Amartey, Slimani, Gray, Ulloa.

Hull City A.F.C.: Jakupović – Elmohamady, Ranocchia, Maguire, Robertson – Huddlestone (C) – Marković, N'Diaye, Clucas, Grosicki – Niasse.

Rezerwowi: Marshall – Meyler, Elabdellaoui, Maloney, A. Hernández, Diomandé, Tymon.

Sędziowie: Michael Dean.
    Idealna aura do grania!

My także liczymy na pierwszą bramkę TurboGrosika w barwach Hull!

Obie jedenastki wychodzą na murawę King Power Stadium! Przed nami przywitanie zespołów oraz losowanie stron!

1

1
    Rozpoczynają zawodnicy Hull City, którzy grają w pomarańczowo-czarnych pasiakach! Leicester w całości na niebiesko. Trzymamy kciuki za dobry występ Kamila Grosickiego!

2
    Pierwsze przewinienie na Okazakim i mistrzowie Anglii grają od rzutu wolnego. Wszystko dzieje się jednak z dala od bramki Jakupovicia.

2
    Piłkarze Leicester zaczynają grać wysokim pressingiem, ale przyjezdni sprytnie spod niego uciekają! Wrzutka w pole karne Schmeichela, ale obrońcy "Lisów" oddalają zagrożenie!

3
    Dłuższe podanie Simpsona w stronę osamotnionego Vardy'ego! Anglik nie miał szans powalczyć o futbolówkę z dwójką obrońców. Ostatecznie piłka spada pod nogi Jakupovicia.

4
    Vardy faulowany i teraz powinna być już znacznie lepsza okazja gospodarzy! Już kilku zawodników szykuje się do uderzenia. Przy piłce Mahrez i Fuchs! Co z tego wyniknie?

5
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mahreza na dalszy słupek, a całą akcję próbował zamknąć Wes Morgan! Uderzenie głową, ale tylko obok bramki Jakupovicia!

6
    Zdecydowanie rozpędzają się gospodarze, którzy są już bardzo bliscy objęcia prowadzenia! Podanie wzdłuż 5. metra, ale w ostatniej chwili zagrożenie oddalił jeden ze stoperów! Tylko korner!

6
    Kolejna, jeszcze lepsza okazja Leicester! Do piłki już dobiegał Vardy, ale ofiarnym wślizgiem powstrzymuje go Maguire! Ależ problemy przyjezdnych!

7
    Szybko przenosimy się na drugą stronę boiska i tym razem to Schmeichel spokojnie wyłapuje dośrodkowanie w jego pole karne. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, tempo jest szalone!

9
    Będzie rzut wolny dla Hull City i szykuje się dośrodkowanie wgłąb szesnastki. Był moment natarcia Leicester, ale teraz to goście mogą wyjść na prowadzenie!

9
    Wrzutka w okolice 7. metra, ale Huth bardzo pewnie wygłówkował futbolówkę poza linię końcową! Będzie wznowienie gry z narożnika boiska przez gości!

10
    Na razie dość mało widoczny jest Kamil Grosicki, ale trudno się temu dziwić. Przyjezdni rzadko goszczą w ofensywie, a przecież to wychodzi najlepiej Grosikowi! Czekamy na kolejne ataki.

11
    Niasse fauluje Wesa Morgana, ale cała sytuacja wydarzyła się w okolicach linii środkowej. Arbiter wciąż czeka z pierwszymi kartkami, chociaż przewinień jest coraz więcej.

13
    Spokojniejsze minuty na King Power Stadium. Jeszcze raz próbuje przedrzeć się Vardy, ale zostaje nieprzepisowo zatrzymywany! Będzie następny rzut wolny, ale gospodarze rozgrywają go krótko.

14
    Dwukrotną sytuację miał teraz Huth! Pierwsze zupełnie nie trafił w futbolówkę, ale partner podał do niego po raz drugi! Potężna bomba zatrzymuje się na nogach obrońcy!

14
    Gol dla Hull!

Przyjezdni wyprowadzają zabójczy kontratak i stan rywalizacji zostaje otwarty! Niesamowitym rajdem popisał się Kamil Grosicki, który dopadł do piłki przed linią końcową i zdołał dograć do SAMA CLUCASA! Pewne uderzenie i gospodarze muszą gonić wynik!
    14. Sam Clucas (HLL) - 0:1

16
    Pierwszy kwadrans gry już za nami i zapowiedzi o świetnym spotkaniu sprawdzają się! Znów to Leicester przejmuje inicjatywę i szuka bramki wyrównującej.

17
    W coraz głębszej defensywie jest Hull, ale goście mają satysfakcjonujący rezultat! Nacierają mistrzowie Anglii, ale nie potrafią oddać strzału na bramkę Jakupovicia!

19
    Grosicki wyprowadza bardzo groźną kontrę swojego zespołu, ale zostaje powstrzymany! Zdaniem sędziego, faulował jeszcze nasz reprezentant, który jest zdziwiony taką decyzją.
    Sporo walki!

21
    Vardy jest wściekły na decyzję sędziego, który przerwał jego akcję. Anglik nie ma jednak powodów do kłótni, ponieważ wyraźnie pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki. Spokojniejsze minuty.

22
    Ekipa Hull City wygląda coraz pewniej. Przyjezdni bardzo konsekwentnie oddalają ataki mistrzów Anglii, a w dodatku sami próbują coś zdziałać w ofensywie. Byłoby pięknie, gdyby Kamil Grosicki podwyższył prowadzenie!

23
    Marković dokłada nogę i wybija piłkę poza plac gry! Leicester będzie miało kolejny stały fragment gry, gospodarze szybko rozgrywają z narożnika boiska!

24
    Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego "Lisów". Miejscowi tylko stracili posiadanie piłki i teraz to Hull będzie się starało przenieść ciężar gry do przodu.

25
    Czy wygrana Leicester z Liverpoolem to był tylko wyskok formy? Gospodarze ponownie wracają do słabszej dyspozycji i przegrywają z zespołem ze strefy spadkowej. Zaraz może się okazać, że mistrzowie Anglii do niej wpadną.

27
    Vardy jest zupełnie osamotniony w tych atakach Leicester! Anglik nie jest w stanie zdziałać zbyt wiele, ponieważ natychmiast podwajają krycie obrońcy Hull!

28
    Gol dla Leicesteru!

"Lisy" dopinają swego i doprowadzają do wyrównania! Vardy oddaje piłkę do wolnego CHRISTIANA FUCHSA, a ten uderza z okolicy 11. metra! Bardzo mocny strzał nie daje szans Jakupoviciowi, który jeszcze próbował to powstrzymać!
    28. Christian Fuchs (LEC) - 1:1

29
    Wracamy do punktu wyjściowego i spotkanie niejako zaczyna się od nowa! Czy zespół Hull City znów będzie w stanie objąć prowadzenie? Wyraźnie podbudowani są gospodarze!

30
    Pół godziny gry już za nami, a my wciąż nie możemy przewidzieć zwycięzcy tego spotkania. Lepsze wrażenie oczywiście sprawia Leicester, ale ich defensywa także popełnia błędy.

31
    Kamil Grosicki dobrze radzi sobie na lewym skrzydle! Wpadł teraz w walkę z dwoma obrońcami i Polak zdołał wywalczyć jeszcze wrzut z autu dla swojej ekipy.

32
    Gospodarze próbują nieco uspokoić grę i poszanować posiadanie piłki. Spora liczba podań w okolicach środka boiska. Brakuje jednak zdecydowanego ruchu do przodu.

33
    Chcieliśmy ofensywę Leicester, to mamy! Długie podanie do Vardy'ego, a Anglik zdecydował się na dośrodkowanie z pierwszej piłki! Kapitalna próba, ale zbyt mocna do nabiegającego Albrightona!

34
    Tęsknimy za tymi szalonymi atakami z obu stron! Początek spotkania był naprawdę kapitalny, a teraz piłkarze obu ekip łapią drugi oddech.

35
    Zawodnicy Hull City także potrafią utrzymać się przy piłce. Podanie do przodu, ale na murawę upada bodajże Niasse. Arbiter nakazuje dalszą grę!

36
    Taka próba nie miała prawa zagrozić bramce Jakupovicia. Albrighton chyba pospieszył się z decyzją o strzale i po tym uderzeniu piłka ląduje gdzieś w trybunach za bramką gości.

37
    Kapitalny powrót we własne pole karne Kamila Grosickiego! Polak powstrzymuje ofensywę mistrzów Anglii i oddala grę poza linię boczną boiska! Znów zaczynają naciskać miejscowi.
    Tak cieszyły się "Lisy"!

39
    Wciąż może podobać się to spotkanie! Może tempo nieco spadło, ale widzimy solidne zawody z obu stron. Hull zdecydowanie częściej przebywa w defensywie.

40
    Wchodzimy w decydujące minuty pierwszej odsłony, a miejscowi znów atakują! Dośrodkowanie Fuchsa w pole karne, a bardzo niepewną interwencją popisuje się Robertson! Będzie rzut rożny dla Leicester!

41
    Czy któraś z drużyn zdoła zmienić rezultat na tablicy wyników jeszcze przed zejściem do szatni? Próbują to uczynić gospodarze, ale Ndidi przewraca się w polu karnym.

42
    Do ataku przechodzą tymczasem zawodnicy Hull! Będzie kolejny rzut rożny dla tej drużyny, ale dośrodkowanie nie przyniosło zbyt wielu korzyści. Wciąż przy piłce goście!

43
    Przyjezdni w końcu tracą posiadanie piłki i trzeba wracać na własną połowę. Wydaje się, że te ostatnie słowa przed przerwą będą należały do mistrzów Anglii. Czy tak się stanie?

44
    Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie do Albrightona, który wyskakiwał do piłki, ale ostatecznie jej nie sięgnął! Może odetchnąć Jakupović, który miałby w tej sytuacji ogromne problemy!

45
    Kamil Grosicki poprowadził piłkę przez kilka metrów, a następnie zdecydował się na dośrodkowanie. Niestety wrzutka bez konkretnego adresata i miejscowi zgarniają futbolówkę.

45+1
    1 minuta doliczona do czasu pierwszej połowy!

45+1
    Szalony rajd Kamila Grosickiego na lewym skrzydle, ale Polak traci piłkę na rzecz dwóch obrońców! Może TurboGrosik powinien nieco uspokoić grę. Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni!

45+2
    Dwie bramki do przerwy. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią w drugich 45 minutach!

Bardzo ciekawa pierwsza połowa już za nami! Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, których rezultatem są 2 trafienia! To Leicester miało więcej szans na podwyższenie prowadzenia, ale nic więcej nie chciało wpaść! Liczymy na kolejne gole po przerwie, może bramkę do swojej asysty dołoży Kamil Grosicki!
    Zostańcie z nami!
    Statystyki zdecydowanie na korzyść Leicester:

Piłkarze są już na murawie! Za moment rozpoczynamy grę w drugich 45 minutach!

46

46
    Grę po przerwie wznawiają mistrzowie Anglii! Trenerzy obu drużyn nie zdecydowali się na żadne roszady w swoich zestawieniach, a więc Kamil Grosicki kontynuuje zawody!

47
    Przyjezdni przejęli inicjatywę i przesunęli się do przodu. W efekcie mają następny rzut rożny i przy chorągiewce już oczekuje Kamil Grosicki!

48
    Dośrodkowanie Kamila Grosickiego z rzutu rożnego! Piłka spada do Maguire'a, a ten uderza w dość dziwny sposób! Piłka odbija się od słupka i zdecydowanie może odetchnąć Schmeichel, który tylko odprowadzał piłkę wzrokiem!

49
    Mamy pierwszą kartkę podczas tego spotkania. Drinkwater taktycznie przerywa kontratak Markovicia i zdecydowanie zasłużona kartka dla Anglika.

50
    Ponownie w roli głównej Maguire, który uderza głową w obrębie pola karnego rywali! Pewnie interweniuje Schmeichel, ale Hull świetnie wchodzi w tę drugą połowę! Dobry mecz trwa!

51
    Następne przewinienia przy linii bocznej, ale arbiter tym razem nie miał powodów do wręczenia kartki. Z własnej połowy rozgrywać będą gospodarze.

53
    Grosicki pędzi za wracającym Simpsonem, ale Polak ponownie przekroczył przepisy. Lekkie popchnięcie naszego reprezentanta i natychmiastowy gwizdek sędziego, który przerywa grę.

54
    Nie widzieliśmy jeszcze w ataku piłkarzy Leicester po przerwie! To Hull dominuje w tej części gry i mistrzowie Anglii mają spory problem z opuszczeniem własnej połowy.

55
    Niasse zagrywa świetną piłkę do Clucasa! Strzelec pierwszej bramki ogrywa na skrzydle obrońcę, a następnie decyduje się na strzał! Zbyt lekko i broni Schmeichel!

56
    Jeszcze lepsza okazja gospodarzy! Vardy nie po raz pierwszy posyła takie zagranie w tym meczu! Chciał on poszukać Okazakiego, ale Japończyk nie trafił w futbolówkę!

58
    Znów podnosi się poziom emocji w tym spotkaniu! Vardy pędzi za piłką w pole karne, ale w ostatniej chwili powstrzymuje go jeden z defensorów Hull! Będzie jeszcze rzut rożny dla Leicester!

58
    W końcu przypomniał o sobie Mahrez! Algierczyk zwiódł obrońcę i zdołał oddać strzał z bardzo ostrego kąta! Na posterunku był Jakupović, który paruje futbolówkę na rzut rożny!

59

Ależ akcja w wykonaniu RIYADA MAHREZA! Algierczyk kilkukrotnie przekładał sobie futbolówkę, aż w końcu zupełnie pozbył się krycia obrońcy! Mocny strzał w okolice słupka i kapituluje Jakupović! Piękna bramka i gospodarze na prowadzeniu!
    59. Riyad Mahrez (LEC) - 2:1

61
    Teraz sytuacja zupełnie się odmieniła i to Hull City musi gonić wyniku! Leicester pierwsze odrobiło straty, a teraz wyszło na prowadzenie. Czekamy na odpowiedź gości!

62
    Rzut wolny dla Hull i do piłki podbiega Kamil Grosicki! Potężne uderzenie Polaka, ale jeszcze lepiej interweniuje Schmeichel! Brawo Kamil!

63
    Zanosiło się na spore emocje po przerwie i piłkarze obu drużyn zupełnie nas nie zawodzą! Znów mamy mnóstwo ataków, a obie drużyny są nastawione dzisiaj na totalną ofensywę, oby tak dalej!

64
    Tym razem to mistrzowie Anglii próbują coś zdziałać w ofensywie. Zupełnie nieudane przeniesienie gry do przodu i następuje strata posiadania futbolówki.

65
    Kamil Grosicki wdaje się w kolejny rajd na lewym skrzydle! Nasz reprezentant minął jednego obrońcę, ale drugiemu już nie dał rady! W dodatku fauluje TurboGrosik i arbiter przerywa grę.

66
    Szykuje się pierwsza zmiana w ekipie gości. Miejmy nadzieję, że to nie Kamil Grosicki opuści murawę. Polak spisuje się dzisiaj naprawdę solidnie, szkoda byłoby go zmieniać!

67
    Następny rzut rożny dla Leicester. Dośrodkowanie w stronę Ndidiego, ale nie potrafił on sfinalizować tego ataku. Od bramki za moment rozpocznie Jakupović, ale pierwsze zmiana.

68
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Alfred N'Diaye, na boisku pojawia się Abel Hernández.

69
    Trochę nie wyszła ta akcja przyjezdnym, którzy zapędzili się na prawej flance. Piłka ucieka poza linię końcową i będzie okazja także do pierwszej zmiany w ekipie Leicester.

70
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Shinji Okazaki, na boisku pojawia się Demarai Gray.

71
    Znów nieco opada tempo i te ogromne emocje, ale wierzę, że piłkarze zbierają ostatnie siły na końcówkę tego spotkania. Naprawdę jest co oglądać na King Power Stadium!
    Świetnie rozwiązał to Mahrez!

73
    Świetny rajd w wykonaniu Markovicia, ale powstrzymuje go Huth, który był już ostatnią ostoją defensywy Leicester! Hull musi konstruować wszystko od nowa!

74
    Dośrodkowanie w wykonaniu Kamila Grosickiego, ale tym razem Grosik trochę przesadził. Zbyt mocna wrzutka przelatuje przez całe pole karne i piłka zostaje stracona.

76
    Ostatni kwadrans spotkania przed nami, a kolejnej akcji indywidualnej próbuje Grosicki! Fatalne uderzenie naszego reprezentanta i piłka spada gdzieś na najwyższych trybunach!

77
    Widać zmęczenie w obu ekipach. Przydaliby się teraz świeżsi zmiennicy, którzy pociągnęliby grę do przodu! Czy przyjezdni powalczą o remis w końcówce tego meczu?

78
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Lazar Marković, na boisku pojawia się Adama Diomandé.

79
    Bardzo aktywny w ofensywie jest dzisiaj jedyny Polak na murawie! Kamil prezentuje się dzisiaj naprawdę dobrze i widać, że Grosik ma olbrzymią ochotę na pierwszego gola w Premier League. Znów niecelnie.
    Zostaje tylko 10 minut!

81
    Wygląda to tak, jakby obie ekipy już się wyszumiały. W poprzednich fragmentach mieliśmy naprawdę szalone granie z obu stron i pachniało kolejnymi trafieniami! Teraz brakuje już sił.

82
    Robertson blokuje kolejne dośrodkowanie mistrzów Anglii i Leicester za moment będzie wznawiało z rzutu rożnego. Wcześniej dojdzie jednak do drugiej zmiany w szeregach "Lisów".

83
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Riyad Mahrez, na boisku pojawia się Islam Slimani.

83
    Fuchs dopadł do futbolówki na około 20. metrze, ale potężny strzał Niemca był zupełnie nieprzygotowany. Futbolówka ląduje w trybunach, ale uciekają cenne sekundy przyjezdnym.

84
    Bardzo ładny strzał Niasse po ziemi! Schmeichel wyciągnął się, jak długi i sięgnął piłki parując ją na rzut rożny dla Hull City! Dobra akcja, tego brakowało w ostatnich minutach!
    84. Świetna szansa Niasse!

85
    Odpowiedź ze strony gospodarzy i do strzału doszedł Drinkwater! Anglik stracił równowagę i oddawał już strzał upadając! Ostatecznie obok słupka bramki Jakupovicia!

87
    Przyjezdni jeszcze nie dali za wygraną! Dobra akcja Hull i dwukrotnie próbował zagrozić Niasse! Ostatecznie zamknął on dośrodkowanie Grosickiego, ale tylko w boczną siatkę!

88
    Pędzący Vardy nie zdąży do tej futbolówki! W porę bramkę opuścił Jakupović, który wyjaśnił wszelkie wątpliwości w tej akcji! Ostatnie minuty, czy padną jeszcze jakieś bramki?

89
    To jest dopiero druga kartka w tym spotkaniu. Huddlestone zdecydowanie przekroczył przepisy i wyciął Vardy'ego. Nie będzie jednak zagrożenia z rzutu wolnego.

90
    Po raz pierwszy pokazał nam się wprowadzony Gray! Świetne zejście do środka pola i jeszcze lepszy strzał w okolice bliższego słupka! Broni to Jakupović, będzie tylko korner!
    90. Dobra akcja Graya!

90

To jest po meczu! Dośrodkowanie gospodarzy z narożnika boiska, a piłka dość niespodziewanie spada na głowę TOMA HUDDLESTONE'A, który pokonuje własnego bramkarza! Zasłonięty był kapitan Hull!
    90. Tom Huddlestone (LEC) - 3:1

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90+2
    Świętują już trybuny King Power Stadium, a piłkarze Hull stracili wszelkie nadzieje na wywalczenie dziś chociażby punktu! Spokojna końcówka!

90+3
    Miejscowi wymieniają podania i nie ma ochoty na kolejne ataki. Arbiter łapie za gwizdek i kończy dzisiejszy kapitalny mecz!

90+3
    3 punkty zostają w Leicester!

Bardzo dobre zawody w Leicester dobiegają końca! Mistrzowie Anglii potwierdzają zwyżkową formę i wygrywają drugie spotkanie z rzędu aż 3:1! Hull City stawiło dziś trudne warunki, ale ekipa Kamila Grosickiego nie zdołała powstrzymać przeciwników.
    To był dobry mecz, oby takich więcej w Premier League!
    Leicester ucieka spod noża! Mistrzowie Anglii idą w górę.

Dobry mecz rozegrał dzisiaj Kamil Grosicki, który zanotował asystę przy pierwszej bramce gości. Potem znów próbował coś zdziałać nasz reprezentant, ale bez większych korzyści. Z pewnością cieszy fakt rozegrania pełnych 90 minut TurboGrosika! Brawo Kamil! (18:07:04)

Wiktor Bukowski

Gole: 28. Fuchs, 59. Mahrez, 90. Huddlestone (sam.) – 14. Clucas

Kartki:   49. Drinkwater (LEC) – 89. Huddlestone (HLL)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 10:4. Spalone: 1:0. Foule: 12:13.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (83. Slimani), Drinkwater, Ndidi, Albrighton – Okazaki (70. Gray), Vardy.
    Zmiany: Zieler – Chilwell, A. King, Amartey, Slimani, Gray, Ulloa.

Hull City A.F.C.: Jakupović – Elmohamady, Ranocchia, Maguire, Robertson – Huddlestone (C) – Marković (78. Diomandé), N'Diaye (68. A. Hernández), Clucas, Grosicki – Niasse.
    Zmiany: Marshall – Meyler, Elabdellaoui, Maloney, A. Hernández, Diomandé, Tymon.

Sędziowie: Michael Dean