TAF Toruń – Uniw. Zielona Góra 4:4 (koniec) | Gniezno – Lubawa 1:4 (koniec)
MKS Mieszko Gniezno
1:4 (0:2)
KS Constract Lubawa
Sobota 04.03.2017, 20:00 • Hala GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4, Gniezno • I liga futsalu - gr. północna • Runda 16

Spotkanie zakończyło się triumfem zespołu z Lubawy. Dla KS-u Constract gole zdobywali Ossowski (2), Sass, a także Zelma. Po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisał się jedynie Polus.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (21:33:04)

40:00

39:44
    Doskonały powrót we własne pole karne zanotował teraz Paweł Kaźmierczak. Tym samym uchronił swój zespół przed stratą piątej bramki.

39:27
    Za nieco ponad pół minuty dzisiejszy mecz w Grodzie Lecha zostanie zakończony.

38:48
    Kolejne natarcia gospodarzy nie przynoszą żadnego rezultatu. Przed momentem interweniować musiał Adam Heliasz.

38:13
    Raz jeszcze strzelał Zelma, jednak tym razem piłka poszybowała obok bramki gospodarzy.

37:46
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki KACPER ZELMA. Precyzyjne uderzenie golkipera przyjezdnej ekipy. Futbolówka wpadła do pustej bramki. Można powiedzieć, że goście dopięli swego.

37:20
    Miejscowi jeszcze próbują, starają się zdobyć gola kontaktowego, lecz nic z tego nie wynika. Dobrą defensywą popisują się goście.

36:44
    Faule: 2-2.

36:21
    Miejscowi przechwytują futbolówkę i oddają strzały z własnej połowy. Piłka jednak nie wpada do pustej bramki gnieźnian.

36:00
    Kolejna centra Polusa nie zakończyła się powodzeniem. Po chwili gospodarze ruszyli z następnym atakiem.

35:24
    Ależ zrobiło się groźnie! Centrował Alan Polus, Kacper Zelma wypuścił piłkę z rąk, czego nie wykorzystał Mikołaj Bereźnicki. Kapitalna szansa na bramkę kontaktową zaprzepaszczona.

35:00
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko pięć minut. W dalszym ciągu mamy dwubramkowe prowadzenie gości z Lubawy.

34:36
    Greser podał do Heliasza, który bez chwili zawahania oddał strzał. Futbolówka trafiła prosto w jednego z lubawian.

34:29
    Rzut wolny dla gnieźnian. Nieopodal pola karnego Constractu faulowany był Alan Polus. Za moment stały fragment gry wykona Marcin Greser.

34:05
    Goście w pełnym składzie!

33:55
    Miejscowi próbowali rozegrać atak pozycyjny, jednak nic z tego nie wynikło. Na prawym skrzydle futbolówki nie opanował Alan Polus. Jęk zawodu na trybunach.