KS Drwęca – Legia II 2:0 (koniec) | Łowicz – Mot. Lubawa 2:0 (koniec) | Jagiellonia II – Ruch W. M. 0:0 (koniec)
ŁKS – Huragan W. 5:0 (koniec) | Świt NDM – Widzew 1:2 (koniec)
ŁKS Łódź
5:0 (1:0)
Huragan Wołomin
Niedziela 12.03.2017, 15:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 3 liga, grupa I • Runda 18

Po zimowej przerwie, ŁKS pokonuje Huragan Wołomin 5:0. Zasłużone zwycięstwo odnoszą dziś piłkarze łódzkiej ekipy. Cały mecz mieli pod swoją kontrolą i udokumentowali to pięcioma trafieniami. Przyjezdni z Wołomina nie potrafili zagrozić bramce Kołby i kolejny raz na trzecioligowym froncie wracają z pokaźnym workiem bramek. (16:50:44)

90+2

90+2
    Gol dla ŁKS-u!

DAMIAN GUZIK w doliczonym czasie gry ustala wynik meczu na 5:0!

90+1
    Kolejna próba Kowala i znów niecelnie.

90
    2 minuty dorzucone przez sędziego.

90
    Kowal huknął z woleja, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

88
    Dobre dogranie przed bramkę Serafińskiego i w ostatniej chwili zablokowany podłączający się do ofensywy Pyciak.

87
    Po ataku ŁKS-u na uwolnienie, aż pod pole karne rywali wybijają piłkę wołominianie.

85
    Dośrodkowanie Golańskiego w pole karne i pewną interwencją popisał się Derejko.

85
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Zaborowskiego, za brzydkie przewinienie na Pyciaku.

81

ARTUR GOLAŃSKI i w Łodzi jest już 4:0! Na raty uderzali teraz Ełkaesiacy. Ze strzałem Kowala poradził sobie Derejko, ale wobec mocnej dobitki Golańskiego był już bez szans! Pogrom!

81
    "Spalił" teraz Kowal. Za wcześnie wystartował do zagrania Golańskiego.

80
    Odpowiedź Huragana, lecz na przedpolu interweniuje Kołba. Bramkarz ŁKS-u naciskany przez Ndakizę zmuszony wybić futbolówkę na aut.

79
    Zablokowana próba Golańskiego z pola karnego. Nieźle w tej akcji pokazał się Rozmus, który precyzyjnym dośrodkowaniem próbował obsłużyć swojego partnera.

77
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu. Kompletnie bezzębni w ofensywie są przyjezdni.

77
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Figiel, na boisku pojawia się Wielądek.

77
    Jedna z nielicznych szans Huragana. Rzut wolny po zagraniu piłki ręką przez Guzika.

76
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Radionow, na boisku pojawia się Kowal.

76
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Koza.

75
    Golański uderzał z dystansu, ale piłka o metr minęła słupek bramki Derejki.

72

Precyzyjne dośrodkowanie wprowadzonego w drugiej połowie Sarafińskiego i JEWHEN RADIONOW zdobywa swoją drugą bramkę, tym razem trafiając do siatki głową! ŁKS – Huragan 3:0!

71
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Choiński, na boisku pojawia się Ndakiza.

71
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Golański.

70
    20 minut do końca spotkania. ŁKS przeważa i wydaje się, że kwestia 3 punktów w tym meczu została już rozstrzygnięta.

68

JEWHEN RADIONOW nieźle obsłużony przez Bryłę, wychodzi sam na sam z bramkarzem i podwyższa prowadzenie ŁKS-u strzałem po dalszym słupku!

67
    Nieudane uderzenie Guzika z dystansu.

64
    Rzut rożny dla ŁKS-u. Dośrodkowanie Kocota, a rywale wybijają piłkę na aut.

64
    Ładna akcja wprowadzonego na boisko Sarafińskiego i tym razem Derejko wyręczony przez obrońce wołominian, który wybija piłkę sprzed bramki!

63
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Rozwandowicz, na boisku pojawia się Sarafiński.

62
    Radionow pakuje piłkę do bramki, jednak momentalnie w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Napastnik ŁKS-u znajdował się na ofsajdzie.

62
    Pyciak próbował poszukać partnerów w polu karnym Huragana, ale tam najwyżej wyskoczyli przyjezdni.

60
    Pewna interwencja Kołby na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

60
    Okres niezbyt miłej dla oka gry. Sporo niedokładności i przewinień.

59
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kostyrka, na boisku pojawia się Guzik.

57
    Ślęzak na raty uderzał z pola karnego, jednak za drugim razem trafił wprost w Derejkę.

57
    Kolejny atak ŁKS-u. Niewiele brakowało, by Bryła dopadł do piłki w bliskiej odległości od bramki Huragana.

56
    Radionow nieczysto trafia w piłkę w polu karnym. Ładnie w tej sytuacji dośrodkowywał Kocot. ŁKS ciągle w natarciu.

54
    Bardzo dobra interwencja Pyciaka po kontrataku rywali.

52
    Dobra akcja Kostyrki, ale zabrakło precyzji w jego dośrodkowaniu. Po chwili ŁKS wywalczył rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

50
    A teraz strzał Kocota i kolejna, świetna interwencja Derejki! ŁKS od początku odważnie atakuje, próbując podwyższyć prowadzenie!

49
    Derejko uprzedza wybiegającego do prostopadłej piłki Kopkę.

47
    ŁKS bił rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

47
    Mocny strzał Pyciaka z dystansu i Derejko mimo kozła przed interwencją, zdołał odbić piłkę! Kolejna już dziś świetna parada bramkarza Huragana!

46

Piłkarze pojawili się na murawie. Za kilka chwil zaczynamy drugą odsłonę.

ŁKS skromnie, ale w pełni zasłużenie prowadzi do przerwy z Huraganem Wołomin 1:0. Jedyną, jak na razie bramkę zdobył w 24. minucie Bryła. Łodzianie kontrolują spotkanie i gdyby mieli lepiej wyregulowane celowniki, to wynik pierwszej połowy byłby na pewno okazalszy. Zapraszamy za kwadrans!

45+1

45+1
    Derejko wysunięty przed bramką, co zauważyli gospodarze i próbowali przelobować bramkarza Huragana, jednak oddali strzał na wiwat.

45+1
    Kolejny już dziś faul na Bryle. Tym razem arbiter oszczędził gości.

45
    Skuteczna interwencja jednego z defensorów ŁKS-u i w odpowiedzi nieudany kontratak. Niezbyt dokładne podanie do Kopki, który nie opanował futbolówki w obrębie boiska.

45
    Rzut rożny dla gości.

45
    Sygnalizowane uderzenie głową Rozwandowicza i interwencja na notę, na koncie Derejki.

43
    Teraz daleki przerzut Huragana, lecz miejscowi przechwycili piłkę.

43
    ŁKS w końcówce pierwszej połowy próbuje zaznaczyć swoją przewagę zdobyciem drugiego gola. Niewiele brakowało przed kilkoma minutami, by ta sztuka się powiodła.

42
    Jeszcze jeden atak ŁKS-u, lecz tym razem wołominianie zdołali wybić piłkę w bezpieczny sektor.

41
    Mocny strzał Bryły po rykoszecie wychodzi na kolejny stały fragment.

41
    Strzelec jedynego, jak na razie gola Bryła brzydko faulowany przez Lewickiego. Arbiter po raz drugi w dzisiejszym meczu sięga do kieszonki.

40
    Kolejny korner dla Ełkaesiaków.

39

38
    Faulowany przed chwilą Rozmus nieźle popędził z futbolówką, po czym odegrał do Kostyrki, ale po strzale tego drugiego świetnie interweniował Derejko! Mimo nieco ostrego kąta Kostyrka oddał niezłe uderzenie!

37
    Arbiter uspokaja sytuację po faulu na Rozmusie.

36
    Teraz nieudany atak Huragana i grę sprzed własnej bramki wznowi Kołba.

35
    Bryła dośrodkowywał w pole karne, ale kopnął piłkę już po tym, jak minęła linię końcową.

35
    Niefortunne rozegranie futbolówki przez wołominian we własnej strefie obronnej i sytuacje ratuje Derejko.

34
    Miejscowi nie zamierzają oddawać inicjatywy. Jeszcze nieco ponad 10 minut regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

33
    Dwa faule, w krótkim odstępie czasu na piłkarzach ŁKS-u. Najpierw powalony Pyciak, a po chwili nieprzepisowo powstrzymywany Bryła.

32
    Próba bezpośredniego uderzenia na bramkę w wykonaniu Woźniaka, ale gracz Huragana trafia w mur.

32
    Rzut wolny dla Huragana z okolic 25-30 metra. Protestowali teraz gracze ŁKS-u, sugerując wymuszenie przewinienia.

30
    Pół godziny gry za nami. Widoczna przewaga ŁKS-u, który nie zwalnia tempa po objęciu prowadzenie. Huragan próbuje szczęścia z kontrataków, lecz póki co, bezskutecznie.

28
    Rozmus ładnie pograł z Kopką, ale ten podwojony stracił piłkę.

27
    Rzut rożny dla ŁKS-u, ale po chwili gospodarze przewinili w szesnastce rywali i grę wznowi Derejko.

25
    Dobry przechwyt Rozwandowicza, który odegrał w pole karne do Radionowa, a strzał tego drugiego świetnie obroniony przez Derejko! Po chwili jeszcze poprawka, ale też bezskutecznie! Ależ teraz niefortunnie wznowili grę wołominianie i mogli błyskawicznie stracić drugiego gola!

24

PATRYK BRYŁA pewnie uderza do narożnika i zmuszony do kapitulacji Derejko! Pewnie wykonana jedenastka!

23
    Rzut karny dla ŁKS-u Łódź! Futbolówka dośrodkowana ze stałego fragmentu w pole karne, gdzie ręką zagrał jeden z wołominian! Arbiter bez wahania wskazuje na wapno!

22
    Zaborowski ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Radionowie, który zwija się teraz z bólu.

22
    Na moment inicjatywa przejęta przez Huragan, jednak dobrze w defensywie ustawieni gospodarze.

20
    Kolejna wrzutka na pole karne ŁKS-u, lecz Figiel został uprzedzony przez Kołbę. Kolejny raz, pewnie na przedpolu dysponowany bramkarz miejscowych.

20
    Na zegarze 20. minuta gry. Póki co, bez bramek w Łodzi.

18
    Nieudane zagranie Radionowa i w odwecie popędzili z kontrą gracze z Wołomina. Dośrodkowanie z prawej flanki i pewna interwencja Koły na przedpolu.

16
    Nieudane rozegranie tego rzutu wolnego przez ŁKS. Gospodarze zyskali w ostatnich minutach dość widoczną przewagę.

16
    Kopka sprytnie położył się, czując kontakt z rywalem. Rzut wolny nieopodal narożnika pola karnego.

15
    Teraz rzut wolny dla Huragana, jednak dośrodkowanie przyjezdnych zablokowane przez Bryłę.

13
    Kolejna akcja łodzian. Wrzutka Rozmusa i główka Rozwandowicza z dość sporej odległości w sam środek bramki.

13
    Ełkaesiacy bili rzut rożny, jednak po dość sporym zamieszaniu w szesnastce rywalom udało się wyjaśnić zagrożenie.

12
    Świetne dośrodkowanie z lewej strony boiska i Kostyrka uderzył głową, lecz kapitalną interwencją popisał się Derejko! To mogło być 1:0!

11
    Rzut wolny dla ŁKS-u, ale za krótkie dośrodkowanie Rozmusa i bez kłopotów radzą sobie defensorzy przyjezdnych.

10
    Niefortunna interwencja Kołby i niewiele brakowało, by Huragan wykorzystał to zagranie.

8
    Rzut wolny dla Huraganu Wołomin po faulu na Figielu.

6
    ŁKS zepchnięty do defensywy, ale Huragan, który zamknął rywali w hokejowym zamku nie potrafił zagrozić bramce Kołby.

4
    W środku boiska faulowany Tokaj. Póki co, spokojny początek meczu.

3
    Rozwandowicz uderzał na bramkę Huragana, ale niecelnie.

1

Za kilka chwil zaczynamy!

ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Ślęzak, Juarszek, Rozmus, Kostyrka, Bryła, Rozwandowicz, Kocot, Kopka, Radionow.
    Rezerwowi: Kazimierczak, Golański, Kowal, Sarafiński, Gamrot, Nowak, Guzik.

Huragan Wołomin: Derejko – Ławcewicz, Musialik, Lendzion, Zaborowski, Lewicki, Jasiński, Woźniak, Tokaj, Kimura, Choiński, Figiel.
    Rezerwowi: Chrostowski, Ndakiza, Koza, Żmuda, Górski, Śledziewski, Wielądek..
    Tak prezentuje się ligowa tabela przed 18. kolejką:

Na przeciwnym biegunie tabeli znajduje się Huragan Wołomin. Ekipa spod Warszawy ma w dorobku tylko 11 "oczek" i zajmuje w lidze przedostatnie miejsce. Ich bilans bramkowy to dziewięć zdobytych i aż 40 straconych. Jeśli wierzyć statystykom, to dzisiaj czeka nas wysokie zwycięstwo ŁKS-u, a jak będzie na prawdę? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

Zdecydowanym faworytem starcia ŁKS – Huragan są gospodarze. Łodzianie są liderem tabeli i w dotychczasowych 17 grach zgromadzili 41 punktów. ŁKS w obecnej kampanii ligowej nie zaznał jeszcze porażki i tym samym ma 5 punktów przewagi nad drugą Drwęcą NM.

Dla obu drużyn będzie to pierwsze spotkanie po zimowej przerwie. Będzie zatem okazja na przyjrzenie się, jakie efekty przyniosły przygotowania zarówno łodzian, jak i ekipy z Wołomina.

Zapraszamy na relację na żywo, ze starcia 18. kolejki 3 ligi grupy I, w którym zmierzą się ŁKS Łódź oraz Huragan Wołomin. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.