Chelsea – Man Utd 1:0 (koniec)
Chelsea F.C.
1:0 (0:0)
Manchester United
Poniedziałek 13.03.2017, 20:45 • Stamford Bridge, Londyn • Puchar Anglii • Ćwierćfinał

To już wszystko ze Stamford Bridge. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! Spokojnej nocy i dobrego tygodnia. (22:54:34)
    Potwierdzenie losowania. Ależ emocje czekają nas w FA Cup!

Chelsea F.C. vs. Tottenham Hotspur
    Arsenal F.C. vs. Manchester City

Zaczynamy losowanie półfinałów!
    Po raz pierwszy od piętnastu lat w półfinale FA Cup znajdą się trzy ekipy ze stolicy Anglii.

To już trzynaste domowe zwycięstwo z rzędu Chelsea w tym sezonie.

Prosimy, aby zostali Państwo z nami. Już za chwilę losowanie par półfinałowych!

Ostatni gwizdek pana Michaela Olivera i jest euforia radości na Stamford Bridge! W końcowym rozrachunku Chelsea pokonuje Manchester United w stosunku 1:0 i jaki ostatnia melduje się w półfinale FA Cup. Za nami przeciętne spotkanie, które zostało nieco zabite przez sędziego. "Czerwone Diabły" w drugiej połowie za szybko uznały jednak, że nic nie da się już zrobić. Goście próbowali obudzić się w samej końcówce, ale wtedy było już późno, by zaskoczyć świetnie funkcjonującą defensywę lidera Premier League.

90+5

90+4
    Powolutku zmierza do linii bocznej Costa. Na parę ostatnich sekundach zmienni hiszpańskiego goleadora Batshuayi.

90+3
    Mądrze wymieniają piłkę na połowie rywala zawodnicy Antonio Conte. Wściekli są piłkarze w czerwonych strojach. Za chwilę jeszcze zmiana wśród miejscowych.

90+2
    Wychodzą z kontrą gospodarze. Dalekie podanie do Costy, który wstrzymuje grę i zostawia piłkę do strzału Fabregasowi! Jeszcze przedłuża nadzieje przyjezdnych de Gea!

90+1
    Tracą piłkę na własnej połowie gospodarze. Rashford na lewym skrzydle mija Azpilicuete i dośrodkowuje na pole karne. Dobrze wybija Luiz.

90
    Cztery minuty dolicza do regulaminowego czasu gry Michael Oliver.

89
    Kontuzjowanego Mosesa zastąpi Zouma. Będzie wzmacniał blok defensywny Antonio Conte.

88
    Usiadł na murawie Moses. Trzyma się za kostkę Nigeryjczyk i wygląda na to, że potrzebuje pomocy medyków. Będzie potrzebna zmianie w obozie miejscowych.

87
    W prosty sposób traci piłkę przed "szesnastką" przyjezdnych Costa. Natychmiast zmuszony do przewinienia snajper "The Blues" – to musi być kartka.

86
    Krótko rozegrany stały fragment przez ekipę z Londynu. Wypychają swoich rywali goście, lecz nie potrafią zastosować na tyle skutecznego pressingu, by odzyskać futbolówkę.

85
    Błyskawiczna kontra gospodarzy. Mocne podanie od Costy do Alonso. Ten szybciutko płasko centruje do nabiegającego Hazarda. W ostatniej chwili na korner wybija Jones.

Mariusz Nyka

Gole: 52. Kante

Kartki:   87. Costa (CHE) – 21. Herrera (MAN), 78. Young (MAN)   35. Herrera (MAN)

Posiadanie piłki: 72 % : 28 %.
    Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 2:2. Foule: 7:14.