Gwardia – Azoty 24:30 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
24:30 (13:17)
KS Azoty-Puławy
Wtorek 14.03.2017, 18:30 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole • Orlen Superliga mężczyzn • 22. kolejka

Ładny mecz, dobre akcje i szczypiorniak we wciągającym wydaniu. Zawodnikiem meczu zostaje wybrany bramkarz gości – Vadim Bogdanov.
    Zapraszam na kolejne relację i pozdrawiam. (19:58:15)

Koniec meczu. (24:30)
    29
    I znów ten Krajewski. 24:30 i koniec. (24:30)
    59
    Krajewski rzuca po akcji ze skrzydła. Skutecznie pieczętuje wygraną ekipy Azoty Puławy. (24:29)
    58
    Zadura pokazuje charakter do końca. Znów trafia, choć rzut bliźniaczo podobny do swoich poprzednich. (24:28)
    57
    Zadura rzuca 23 bramkę, ale już będzie za mało czasu na wynik inny niż wygrana gości. (23:28)

56
    Krajewski nie trafia z karnego. Dosłownie nie trafia, piłka leci obok bramki. (22:28)

55
    Siwak dokonał niezwykłej rzeczy. Przewrócił potężnego Jureckiego. Pójdzie mu do CV, ale on... pójdzie na ławkę – 2 minuty kary. (22:28)
    55
    Przybylski zmylił Malchera i trafia gola numer 28. (22:28)
    54
    Petrovsky dostaje karę 2 minut za faul na Zadurze, który przy okazji rzuca gola. (22:27)

52
    Mokrzki dostaje karę. 2 minuty za faul na Jureckim. (21:27)
    51
    Malcher broni, daje impuls Łangowskiemu, a ten ładnym rzutem pokonuje bramkarza gości. 21:26. (21:26)
    51
    Morawski + karny = Gol
    Te równanie można dziś zapisać na tablicy opisującej ten mecz. (20:26)
    49
    Kowalczyk posyła bombę w bramkę Malchera i gol numer 26 dla gości. Tramwaj zwany zwycięstwem odjeżdża Opolu. Gwardia niebezpiecznie zbliża się do stacji porażka. Ale jeszcze 10 minut. Nie takie rzeczy się działy w sporcie. (19:26)
    48
    Azoty odjeżdżają dzięki Łyżwie. Musiałem to napisać, a zawodnik o tym nazwisku zdobywa gola numer 25. Jeszcze niecałe 11 minut do końca. Oby te 11 minut było lepsze niż film o takim tytule. (19:25)
    47
    Karny dla Opola. Trafia Morawski. Trzeba mu to oddać, jest chłop skuteczny. Wchodzi, robi swoje i na ławę. Taki as w rękawie, tylko coś Kuptel mało rękawów ma... (19:24)

46
    2 minuty dla Tarcijonasa. (18:24)
    46
    Tarcijonas ciągnął koszulkę Jureckiego tak mocno, że Azoty mają karnego. Ten stały karny wykorzystuje Kowalczyk. (18:24)