Bytovia – Stal M. 2:2 (koniec) | Stomil – Znicz 5:1 (koniec) | Wigry – Miedź 0:1 (koniec)
Olimpia G. – GKS T. 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Podbeskidzie 1:1 (koniec)
Chrobry – Wisła Pu. 1:2 (koniec)
Chrobry Głogów
1:2 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 18.03.2017, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Pojedynek pomiędzy Chrobrym Głogów a Wisłą Puławy może mieć ogromne znaczenie z perspektywy walki o utrzymanie. Na tę chwilę obie drużyny mają niewielką przewagę nad strefą spadkową.

Gospodarze z dorobkiem 24 punktów plasują się na 13 pozycji. Przyjezdni, po rozegraniu 21 spotkań, mają dwa punkty mniej. Obecnie zajmują 15 miejsce.

Wisła nieco lepiej rozpoczęła rozgrywki rundy wiosennej. Wygrana na wyjeździe 1:0 z Drutexem mogła podbudować ich morale. Niestety w ostatniej kolejce przegrali u siebie z Wigrami Suwałki 0:1.

Chrobry rozpoczął rundę wiosenną od remisu 1:1 ze Zniczem Pruszków. W ostatniej kolejce musieli uznać wyższość rywali i polegli w bezpośrednim pojedynku z Podbeskidziem 1:2.

Chrobry Głogów: Gospodinov – Hodowany, Wieteska, Michalec, Ilków-Gołąb, Wojciechowski, Bonecki, Gąsior, Danielak, M.Machaj, Kaczmarek

Wisła Puławy: Witan – Sedlewski Żemło, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Kolehmainen, Szczotka, Smektała, Patejuk, Idzik

Sędziowie: Mariusz Korpalski – Tokarski, Sobczak.

1

20
    Jak na razie sporo spokoju. Ciągle na tablicy wyników bezbramkowy remis.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Bonecki (Chrobry Głogów).

42
    Żółtą kartkę otrzymuje M.Machaj (Chrobry Głogów).

45

Pierwsza część tego spotkania dosyć wyrównana. Bezbramkowy remis. Oby drugie 45 minut było zdecydowanie ciekawsze!

46

46
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bonecki, na boisku pojawia się Kona.

64
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Szczepaniak.

69
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Kolehmainen, na boisku pojawia się Nowak.

69
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Popiolek, na boisku pojawia się Idzik.

72
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SZCZEPANIAK.

78
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Smektała, na boisku pojawia się Pozak.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Hodowany (Chrobry Głogów).

84
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi M.Machaj, na boisku pojawia się Michalski.

87
    Gol dla Wisły Puławy!
    Strzelcem bramki SYLWESTER PATEJUK.

90+2

90+3

Ależ końcówka w wykonaniu gości! W 87 minucie jeszcze przegrywali 0:1, jednak wtedy swoje show rozpoczął Sylwester Patejuk! Dwie bramki w przeciągu pięciu minut i to goście zgarniają trzy oczka! Dzięki temu poprawiają swoją sytuację w tabeli! (20:04:34)