1
23 25 23 23
Czwartek 23.03.2017, 20:30Liga Mistrzów • Play-off

0:0
    Tak blisko, a tak daleko... Rzeszowianie zaprezentowali się dzisiaj naprawdę dobrze, ale Azimut miał jednego zawodnika, który w decydujących momentach brał ciężar zdobywania punktów na swoje barki – Earvina Ngapeth'a. Wicemistrzowie Polski każdą z partii przegrali do dwudziestu trzech, także bardzo łatwo można zauważyć, jak niewiele brakowało do zwycięstwa. Najbardziej szkoda dwóch końcowych odsłon. W trzecim secie podopieczni Andrzeja Kowala prowadzili już 16:11, a w czwartym 22:19.

Tym samym polskie zespoły kończą na etapie 1/6 finału swoją przygodę z Ligą Mistrzów, a Azimut powalczy o awans do finałowej czwórki z Lube Cucine Civitanova.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje na lajfy.com! (22:42:05)
    0:0 Azimut gra dalej.

25:23
    Czwarty set skończony.

25:23
    Serwis w siatkę Marko Ivovicia. To już koniec.

24:23
    W końcu pomylił się Earvin Ngapeth, który serwuje w aut. Sprawdzają jeszcze gospodarze. To był aut.

24:22
    Marko Ivović atakuje w aut. Weryfikacja. Decyzja została utrzymana. Piłki meczowe da gospodarzy.

23:22
    Niestety! Ponownie fenomenalnie w ataku Earvin Ngapeth! W miejsce Perrina wchodzi na boisko Rossard.

22:22
    Za darmo oddają rzeszowianie, a Earvin Ngapeth pewnie atakuje na kontrze.

21:22
    Niestety. Bardzo mocno zaserwował Ngapeth, zachwiał przyjęcie Ivović, który następnie został zablokowany. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

20:22
    Pewny atak Maxwella Holta. Gramy dalej, Asseco Resovia przed wielką szansą na wygranie seta.

19:22
    Świetny serwis Schopsa i potem wyraźnie w aut atakuje Vettori! Przerwa dla Azimutu.