Soła – Motor 1:3 (koniec)
Soła Oświęcim
1:3 (1:1)
Motor Lublin
Środa 29.03.2017, 16:00 • Stadion im. Braci Kisielińskich, Oświęcim • 3 liga, grupa IV

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Następnym przeciwnikiem Motoru będzie Soła Oświęcim, która traci do lublinian zaledwie dwa punkty w tabeli. Na swoim stadionie równie często zwycięża jak traci punkty. Soła zatriumfowała w poprzednim meczu 3:0 z Wierną Małogoszcz.
    Statystyki przed pojedynkiem!

Motor Lubin rozpoczął od mocnego uderzenia rundę wiosenną. Jest niepokonany od sześciu kolejek, a trzy poprzednie spotkania wygrał. Drużynę prowadzi znany nawet z Lotto Ekstraklasy trener Marcin Sasal.

Będziemy informować o zmianach w zaległym meczu 18. kolejki III ligi. Rozpędzony Motor Lubin zagra na stadionie Soły Oświęcim. Początek pojedynku w środę o godzinie 16.

1

5
    Premierowe, groźne uderzenie oddał Kamil Majkowski. Były zawodnik między innymi Pogoni Szczecin oraz Sandecji Nowy Sącz nie zaskoczył bramkarza Soły Oświęcim.

10
    10 bezbramkowych i wyrównanych minut. Dotychczas drużyny rozgrywają piłkę na obrzeżach pola karnego i nie wywalczyły żadnego stałego fragmentu.

10
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki KAMIL OZIEMCZUK.

Prowadzenie dla Motoru Lublin po szybkim ataku zdobył Oziemczuk. Drużyna Marcina Sasala dobrze rozpoczęła mecz w Oświęcimiu!

12
    Rzut karny dla gospodarzy! Świetna szansa na wyrównanie. Sędzia zasygnalizował przewinienie na Arkadiuszu Czapli.

12
    Gol dla Soły!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DAWID DYNAREK.

Dynarek wziął na swoje barki odpowiedzialność i uderzył z 11. metra do bramki. Soła błyskawicznie odrobiła stratę gola!

15
    Trzy celne uderzenia i dwa gole. Z taką skutecznością obu drużyn można się spodziewać wysokiego wyniku.

20
    Próbuje pójść za ciosem Kamil Oziemczuk i podwoić swój dorobek strzelecki. Nieznacznie chybił zza pola karnego.

25
    Soła Oświęcim próbuje atakować skrzydłami. Sporo interesujących pojedynków w tym sektorze boiska.

32
    Pół godziny pojedynku za kibicami i właśnie doczekali się pierwszego rzutu rożnego. Egzekwował go Motor Lublin, ale bez efektu bramkowego.

35
    Bramkarz Motoru Paweł Socha był w opałach. Odetchnął z ulgą, gdy okazało się, że piłka po niebezpiecznym strzale ominęła jego królestwo! Mierzył w tej sytuacji Gleń.

37
    Kolejny korner dla zespołu z Lublina. Najwyżsi piłkarze w zespole Marcina Sasala wbiegają w takich okolicznościach w pole karne gospodarzy.

42
    Ostatnie minuty przed przerwą i ciekawe, która drużyna spróbuje jeszcze zaatakować i objąć prowadzenie przed zejściem do szatni.

43
    Kamil Majkowski wybiegł sam na sam z Gargaszem, już zastanawiał się jak pokonać bramkarza Soły, a jednak akcja stop. Spalony!

45

Sędzia gwizdnął po raz ostatni w pierwszej połowie. Motor Lublin tak szybko prowadzenie objął jak je stracił. Na trafienie Oziemczuka odpowiedział z rzutu karnego Dynarek. Dlatego po 45 minutach jest 1:1 i obie drużyny są podobnie blisko zdobycia zaległego kompletu punktów.

Mecz w Oświęcimiu jest wyrównany i w zadowalającym tempie. Obie drużyny miały w pierwszej połowie sytuacje podbramkowe.

46

50
    Druga połowa dotychczas bez zmiany wyniku. Drużyny organizują się do konkretnych ataków.

55
    Sześć rzutów rożnych egzekwowali piłkarze z Lublina, ale żaden nie skończył się golem. Coraz odważniej Motor, który chce podtrzymać zwycięską passę.

56
    Oziemczuk wpadł w pole karne Soły Oświęcim, wyprzedził obrońców i strzelił głową ponad poprzeczką. Drugie, nieznacznie pudło tego piłkarza.

58
    W odpowiedzi Paweł Socha musiał się wykazać po celnym uderzeniu. Nie kapituluje bramkarz Motoru i wciąż kompromisowe 1:1.

61
    Minęła godzina pojedynku w Oświęcimiu i zarysowała się optyczna przewaga Motoru Lublin. Na dowód kolejna sytuacja podbramkowa Oziemczuka.

68
    Trochę opanowali sytuację na własnej połowie gospodarze. Motor Lublin nie ma już tyle energii na wysoki pressing.

70
    Zdenerwował się sędzia na zawodnika Motoru i postanowił napomnieć go żółtym kartonikiem.

74
    Nie ma już na boisku autora pierwszego gola. Zmiennikiem Oziemczuka został Jurisa.

77
    Zaostrzyła się gra w Oświęcimiu. Poddenerwowani przyjezdni zaczęli zbierać w końcówce spotkania żółte kartki.

81
    Kolejna zmiana dokonana przez trenera Motoru Lublin. Myśliwiecki na boisku zamiast Szysza.

84
    Paweł Socha nie stracił koncentracji we fragmencie meczu, w którym przeważał Motor Lublin. Dobra interwencja bramkarza po uderzeniu z rzutu wolnego.

86
    Drugi rzut karny w tym spotkaniu. Tym razem cieszą się piłkarze Motoru Lublin, którzy mają fantastyczną szansę na objęcie prowadzenia!

87
    Bramka z rzutu karnego!

Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu Motor Lublin ma gola przewagi. Dobre uderzenie RADOSŁAWA KURSY z rzutu karnego.

90
    Zmiana, której celem jest zyskanie cennego czasu. Na końcówkę meczu wprowadzony Paluch za Majkowskiego.

90+2
    Piłkarz z Oświęcimia przerwał faulem groźnie zapowiadający się kontratak lublinian. Żółta kartka.

90+4
    Tuż przed końcem meczu Motor Lublin ma jeszcze jeden rzut karny. To szansa na udokumentowanie zwycięstwa trzecim golem!

90+4
    Na dodatek żółta kartka dla faulującego w tej sytuacji zawodnika Soły Oświęcim.

90+4

Kropka nad i postawiona. Motor Lublin zdobył drugiego gola z rzutu karnego, a trzeciego w ogóle i zwycięża w Oświęcimiu! Egzekutorem jedenastki RADOSŁAW KURSA!

90+5

Motor Lublin nie zatrzymuje się. Drużyna Marcina Sasala wygrała czwarty mecz z rzędu i zbliża się do czołówki. Tym razem Motor wygrał 3:1 zaległe spotkanie z Sołą Oświęcim. Pierwszego gola zdobył Kamil Oziemczuk, a dwa następne z rzutów karnych Radosław Kursa. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. (17:58:26)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 12. Dynarek (kar.) – 10. Oziemczuk, 87. Kursa (kar.), 90+4. Kursa (kar.)

Kartki:   90+2. . (SOŁ), 90+4. . (SOŁ) – 70. . (MOT), 77. . (MOT)

Soła Oświęcim: Gargasz – Hałgas, Drzymont, Szewczyk, Jamróz – Gleń, Dynarek, Janik, Wawoczny – Cygnar, Czapla.

Motor Lublin: Socha – Michota, Tadrowski, Kursa, Słotwiński – Stachyra, Kamiński, Cholerzyński, Szysz (81. Myśliwiecki), Oziemczuk (74. Jurisa) – Majkowski (90. Paluch).

Zmiany: Zając – Kowalczyk, Martynek, Paluch, Jurisa, Koszel, Myśliwiecki.