Arka – Górnik Ł. | 2:4 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 4:1 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 2:0 (koniec) |
Bytovia – Pogoń Sdl. | 1:3 (koniec) | | | Chojniczanka – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Znicz | 0:3 (koniec) |
Stomil – Wisła Pu. | 3:2 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Górnik Z. | 2:1 (koniec) |
Stal S. W. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Odra O. – Legionovia | 1:1 (koniec) | | | Raków – Siarka T. | 4:2 (koniec) |
Błękitni – Rozwój | 0:2 (koniec) | | | Olimpia E. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Olimpia Z. – Puszcza | 1:2 (koniec) |
Kotwica – Radomiak | 3:1 (koniec) |
Huragan W. – KS Drwęca | 0:3 (koniec) | | | Legia II – Świt NDM | 3:2 (koniec) | | | Jagiellonia II – Hur. Morąg | 2:0 (koniec) |
Ursus – Ostróda | 1:2 (koniec) | | | ŁKS Łom. – Sokół | 0:2 (koniec) |
Lech II P. – Jarota | 5:1 (koniec) | | | Toruń – KKS | 1:1 (koniec) | | | Chwaszczyno – Świt Skolwin | 2:3 (koniec) |
Polonia Śr. – Przodkowo | 2:0 (koniec) | | | Vineta – Wda | 1:4 (koniec) |
Miedź II – Unia T. | 2:2 (koniec) | | | Skra – Lechia ZG | 0:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Dzierżoniów | 1:2 (koniec) |
Stal B. – Żmigród | 1:3 (koniec) | | | Rekord – Górnik W. | 3:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Olimpia K. | 9:0 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Ruch Z. | 1:0 (koniec) | | | BKS Stal – Polkowice | 2:1 (koniec) |
Soła – Biała Podlaska | 0:0 (koniec) | | | KSZO – Karpaty K. | 1:3 (koniec) | | | Jarosław – Spartakus | 0:0 (koniec) |
Resovia – Stal Rz. | 2:1 (koniec) | | | Unia T. – Podhale N. Targ | 1:1 (koniec) | | | Motor – Garbarnia | 2:0 (koniec) |
Liverpool – Everton | 3:1 (koniec) | | | Burnley – Tottenham | 0:2 (koniec) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (koniec) |
Hull – West Ham | 2:1 (koniec) | | | Leicester – Stoke | 2:0 (koniec) | | | Man Utd – West Bromwich | 0:0 (koniec) |
Watford – Sunderland | 1:0 (koniec) | | | Southampton – Bournemouth | 0:0 (koniec) |
Sassuolo – Lazio | 1:2 (koniec) | | | AS Roma – Empoli | 2:0 (koniec) |
Villarreal – Eibar | 2:3 (koniec) | | | Osasuna – Bilbao | 1:2 (koniec) | | | Sociedad – Leganés | 1:1 (koniec) |
Malaga – Atletico | 0:2 (koniec) |
Schalke 04 – Borussia D. | 1:1 (koniec) | | | Hamburg – FC Koln | 2:1 (koniec) | | | Freiburg – Werder | 2:5 (koniec) |
RB Lipsk – Darmstadt | 4:0 (koniec) | | | Bayern – Augsburg | 6:0 (koniec) | | | Eintracht – Borussia M. | 0:0 (koniec) |
Olympique – Dijon | 1:1 (koniec) | | | Bastia – Lille | 0:1 (koniec) |
Slovan – Karvina | 2:0 (koniec) | | | Příbram – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) |
Jihlava – Slovacko | 0:0 (koniec) | | | Brno – Dukla | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Teplice | 2:2 (koniec) |
Zeleziarne – Slovan | 2:3 (koniec) | | | Senica – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | Moravce-Vrable – AS Trencin | 0:2 (koniec) |
Monaco – PSG | 1:4 (koniec) |
Gać – MKP Wołów | 1:1 (koniec) |
finał
Chojniczanka Chojnice
0:0
(0:0)
Miedź Legnica
89
|
Stasiak w dodatku został ukarany żółtą kartką za ten faul na Przybyle.
|
|
67
|
Chvedukas wdał się w dyskusje z arbitrem i został ukarany przez niego żółtym kartonikiem.
|
|
56
|
Gorskie ponownie faulował Podgórskiego na skrzydle i arbiter wyrzucił zawodnika Miedzi z boiska.
|
|
54
|
Mikołajczak wybiegł sam na sam z Kapsą i przegrał pojedynek biegowy. W dodatku zawodnik Chojniczanki został ukarany żółtą kartką.
|
|
40
|
Gorskie rywalizował na skrzydle z Kosakiewiczem i faulował zawodnika Chojniczanki. Żółta kartka dla Amerykanina.
|
|
32
|
Podgórski faulował na skrzydle piłkarza Miedzi i sędzia ukarał zawodnika Chojniczanki żółtą kartką.
|
Gole:
Sędziowie: Łukasz Bednarek – Michał Pierściński, Wiktor Wątroba – Piotr Urban
Widownia:
Kartki: 32. Podgórski (CHO), 54. Mikołajczak (CHO), 67. Chvedukas (CHO) – 40. Gorskie (MLE), 89. Stasiak (MLE) 56. Gorskie (MLE)
Spudłowany karny!:
Chojniczanka Chojnice:
Budziłek – Podgórski, Kieruzel, Markowski, Pietruszka – Meschia, Chvedukas – Kosakiewicz (82. Jakóbowski), Rybski (81. Przybyła), Niedziela (60. Biskup) – Mikołajczak.
Zmiany: Gostomski – Biskup, Kryszak, Gierszewski, Jakóbowski, Mikita, Przybyła
Trener:
Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Gorskie, Midzierski, Stasiak, Daniel, Forsell, Pennanen (77. Garguła), Rasak, Djermanović (90. Bartulović), Łobodziński (87. Barreno).
Zmiany: Sapela – Bartkowiak, Bartulović, Barreno, Potouridis, Rybicki, Garguła
Trener:
Zmiany: Gostomski – Biskup, Kryszak, Gierszewski, Jakóbowski, Mikita, Przybyła
Trener:
Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Gorskie, Midzierski, Stasiak, Daniel, Forsell, Pennanen (77. Garguła), Rasak, Djermanović (90. Bartulović), Łobodziński (87. Barreno).
Zmiany: Sapela – Bartkowiak, Bartulović, Barreno, Potouridis, Rybicki, Garguła
Trener:
Sędziowie: Łukasz Bednarek – Michał Pierściński, Wiktor Wątroba – Piotr Urban
Widownia:
Radosław Łączkowski
@RadekLaczkowski