Stal S. W. – Warta 0:1 (koniec) | Odra O. – Legionovia 1:1 (koniec) | Raków – Siarka T. 4:2 (koniec)
Błękitni – Rozwój 0:2 (koniec) | Olimpia E. – GKS Bełchatów 1:2 (koniec) | Olimpia Z. – Puszcza 1:2 (koniec)
Kotwica – Radomiak 3:1 (koniec)
Raków Częstochowa
4:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 01.04.2017, 15:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (16:58:31)
    Rosły zawodnik trafiał dzisiaj do obu bramek:

To już koniec tej rywalizacji. Raków Częstochowa wygrywa na własnym obiekcie 4:2 z Siarką Tarnobrzeg. Sporo działo się w dzisiejszym meczu w obu częściach gry. Po pierwszej połowie miejscowy team prowadził 1:0 po trafieniu Mazana. W drugiej połowie szybko prowadzenie podwyższył Oziębała. Następnie mieliśmy bramkę kontaktową Petraska (samobójcze trafienie) i wyrównanie Tomalskiego. W samej końcówce wynik na swoją korzyść przesądzili gospodarze za sprawą goli Malinowskiego oraz Petraska. W efekcie podopieczni Marka Papszuna są obecnym liderem tabeli.

90+3

90+3
    Lis przejmuje piłkę we własnym polu karnym i za moment dalekim wybiciem futbolówki wznowi akcję swojego teamu.

90+2
    Sędzia doliczył ostatecznie do tego spotkania trzy minuty. Goście przeprowadzą w końcówce jeszcze jedną zmianę.

90
    Gol dla Rakowa!
    Strzelcem bramki TOMAS PETRASEK.

No i już raczej wszystko wyjaśnione! Po mocnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Tomas Petrasek i pewnym strzałem głową podwyższył prowadzenie swojej drużyny!

90
    Za moment dowiemy się ile dodatkowych minut zdecyduje się doliczyć do tego spotkania sędzia główny Paweł Malec.

89
    Faulowany był na lewej stronie boiska skrzydłowy Rakowa. Gospodarze starają się teraz powoli wznawiać grę od rzutu wolnego.

88
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Łabojko, na boisku pojawia się Kowalczyk.

88
    Blisko podwyższenia wyniku byli gospodarze. Po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego mamy minimalnie niecelne uderzenie głową w krótki róg bramki.

87
    Warto dodać, że w równolegle rozgrywanym pojedynku Odra Opole remisuje 1:1 ze swoim rywalem. Przy takich wynikach na pierwsze miejsce w tabeli awansuje Raków.

86
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Malinowski, na boisku pojawia się Kmieć.

85
    To już ostatnie pięć minut tej rywalizacji. Kolejna próba uderzenia z dystansu gracza gości. Trener Gąsior załamuje jednak ręce po fatalnym uderzeniu swojego podopiecznego.

84
    Gospodarze są coraz bliżej zgarnięcia trzech punktów. Goście muszą teraz grać głęboko cofnięci w defensywie.

83
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Figiel, na boisku pojawia się Mesjasz.

82
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Koczon, na boisku pojawia się Zaradny.

81
    Dybowski po wyłapaniu dośrodkowania posyła dalekie podanie na połowę Rakowa. Tam jednak fatalnym strzałem z ostrego kąta popisał się jeden z graczy Siarki.
    Piękny kontratak finalizuje Piotr Malinowski:

Dawid Czempisz

Gole: 36. Mazan, 47. Oziębała, 76. Malinowski, 90. Petrasek – 50. Petrasek (sam.), 70. Tomalski

Kartki:   28. Czerkas (RAK), 34. Łabojko (RAK) – 22. Waleńcik (SRK), 30. Stefanik (SRK), 78. Koczon (SRK)

Raków Częstochowa: Lis – Łabojko (88. Kowalczyk), Sołowiej, Duriska – Mazan (70. Margol), Wróbel, Figiel (83. Mesjasz), Malinowski (86. Kmieć) – Oziębała, Petrasek, Czerkas.
    Zmiany: Czapla, Kowalczyk, Mesjasz, Płonka, Margol, Kmieć, Mizgała.

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz – Stefanik, Płatek (78. Stromecki), Czyżycki (46. Żebrakowski) – Koczon (82. Zaradny), Tomalski, Ropski.
    Zmiany: Beszczyński, Przewoźnik, Zaradny, Stromecki, Głaz, Żebrakowski.

Główny: Paweł Malec
    Asystenci: Maciej Majewski, Arkadiusz Śpiewak (Łódź)