Raków – Błękitni 1:0 (koniec) | Warta – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Odra O. – Puszcza 1:1 (koniec)
Stal S. W. – Gryf 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 3:2 (koniec) | Olimpia E. – Siarka T. 3:0 (koniec)
Kotwica – Olimpia Z. 1:2 (koniec)
Olimpia Elbląg
3:0 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 29.04.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuję Państwu za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne transmisje na naszym portalu! (18:59:08)
    Pozytywy w Siarce to powrót do gry Konrada Stępnia, a także kilkuminutowy występ wychowanka Wawrylaka.

Po bardzo kiepskiej drugiej połowie w wykonaniu Siarki komplet punktów zostaje w Elblągu. Olimpia zasłużenie wygrała, gdyż była drużyną skuteczniejszą i miała w swoich szeregach bardziej doświadczonych zawodników, którzy potrafili przechylić szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.

90+3

90+2
    Stępień próbował wyprowadzić kontrę, lecz jego partnerzy z drużyny pochowali się za obrońcami i doświadczony gracz Siarki musiał zwolnić akcję.

90+1
    Daniel Koczon próbował strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego zaskoczyć bramkarza Olimpii.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Po dośrodkowaniu z kornera piłka ląduje w rękach Dybowskiego.

89
    Dobra interwencja Wawrylaka w obronie i będzie rzut rożny dla Olimpii.

88
    Gracze Olimpii rozgrywają piłkę na własnej połowie zmuszając przyjezdnych do biegania.

87
    Niepotrzebny faul Koczona przy linii bocznej boiska. Kapitan Siarki ma sporo szczęścia, że nie otrzymał żółtej kartki.

87
    Środkiem pola próbował przedzierać się Stępień, lecz zbyt daleko odskoczyła mu piłka.

86
    Zza pola karnego uderzył Koczon, lecz piłka przeszła obok słupka.

85
    Gra toczy się w środku boiska, w grze obu drużyn jest sporo niedokładności

84
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Żebrakowski, na boisku pojawia się Wawrylak.

83
    Dobra interwencja Waleńcika w obronie przerywa atak gospodarzy.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Iwanowski (Olimpia Elbląg).

82
    Po kontrze Olimpii szansę mógł mieć Kołosov, lecz zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

80
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut. Zawodnicy sprawiają wrażenie jakby oczekiwali na końcowy gwizdek sędziego.

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bukacki, na boisku pojawia się Wartkowski.

78
    Koczon zagrał w uliczkę do Ropskiego, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

77
    Tempo gry wyraźnie siadło i na boisku niewiele się dzieje.

75
    Po zamieszaniu w polu karnym Siarki przed szansą stanął Kołosov, lecz został zablokowany przez obrońców gości.

74
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Czyżycki, na boisku pojawia się Stępień.
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Burkhardt.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Ropski (Siarka Tarnobrzeg).

72
    Zza pola karnego próbował uderzać Żebrakowski, lecz został zablokowany.

71
    Olimpia atakuje lewym skrzydłem, spore problemy w obronie mają przyjezdni.

70
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Przewoźnik, na boisku pojawia się Zaradny.

70
    Lewą stroną szarżował Koczon, lecz został sfaulowany.

68
    Gracze Siarki wyglądają na pogodzonych z porażką, jednak trener Gąsior nie odpuszcza i szykuje zmianę w ekipie przyjezdnych.

66
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki LISIECKI.

Po indywidualnej akcji i pięknym strzale RAFAŁA LISIECKIEGO gospodarze podwyższają prowadzenie.

65
    Strzelcem bramki KOŁOSOV.

Po indywidualnej akcji Szuprytowski ograł w polu karnym obrońców Siarki i wyłożył piłkę do ANTONA KOŁOSOVA, który strzałem z bliska zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy.

64
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bojas, na boisku pojawia się Lisiecki.

63
    Szybką akcję próbował rozegrać Koczon z Ropskim, lecz ten drugi stracił równowagę i stracił piłkę.

62
    Do prostopadłego podania wystartował Kołosov, lecz został uprzedzony przez jednego z obrońców Siarki.

61
    Na własnej połowie faulowany przez Koczony był Patryk Sokołowski.

60
    Szansę na pierwszą dobrą okazję miał Ropski, lecz został powstrzymany przed stopera gospodarzy.

59
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Piceluk, na boisku pojawia się Kolosov.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomalski (Siarka Tarnobrzeg).

57
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Witkowski, na boisku pojawia się Ropski.

56
    Gracze Siarki wymienili pomiędzy sobą w środku pola kilkanaście podań i zmuszają rywali do biegania.

55
    Złe dośrodkowanie Koczona i piłkę przejmują gospodarze.

54
    Na atak środkiem boiska zdecydował się Koczon, lecz został nieprzepisowo powalony na ziemię i będzie rzut wolny dla Siarki.

53
    Środkiem pola atakował Czyżycki, lecz faulował rywala i od rzutu wolnego rozpocznie Olimpia.

52
    Akcja Koczona środkiem boiska, gracz Siarki idealnie wypuścił Żebrakowskiego, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

51
    Pięć minut drugiej połowy za nami, jak na razie Siarka nie może narzucić swojego stylu gry i zepchnąć gospodarzy do defensywy.

49
    Zza pola karnego uderzał Sokołowski, lecz piłka przeleciała ponad poprzeczką.

49
    Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłkę przejęła Olimpia.

48
    Akcja Koczona prawą stroną boiska i będzie korner dla Siarki.

47
    Kolejna dobra interwencja Dybowskiego, który obronił strzał z bliskiego odległości.

47
    W sytuacji sam na sam znakomicie zainterweniował Dybowski i obronił strzał Szyprytowskiego.

46
    Siarka straciła gola "do szatni".

Po wyrównanej pierwszej połowie prowadzą gospodarze. Indywidualny błąd Czyżyckiego sprawił, że Olimpia na przerwę schodzi z przewagą jednej bramki. Siarka również miała swoje sytuacje i na pewno nie odpuści w drugiej połowie, dlatego po przerwie czekają nas spore emocje.

45+1

45
    Do pierwszej połowy sędzia doliczył jedną minutę.

45
    Bramkę z rzutu karnego strzałem w środek bramki zdobywa JAKUB BOJAS.

44
    Bojas dynamicznie wbiegł z piłka w pole karne i został sfaulowany przez Czyżyckiego i będzie rzut karny dla gospodarzy.

43
    Błąd przy rozegraniu piłki popełnił Witkowski, gdyż zagrał wprost pod nogi rywala, szybko jednak naprawił swój błąd.

42
    Dobrą interwencją na przedpolu popisał się Dybowski i pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

41
    Prawą stroną boiska atakował Daniel Koczon, lecz zagranie w pole karne w jego wykonaniu zostało zablokowane przez obrońców gospodarzy.

40
    Piceluk dynamicznie zaatakował prawą stroną boiska, lecz nie udało mu się ograć Witkowskiego.

39
    Poza boiskiem opatrywany jest Czyżycki. Zobaczymy czy będzie mógł kontynuować grę.

38
    Szybka akcja Olimpii i po raz kolejny obrońcy Siarki założyli udaną pułapkę ofsajdową.

37
    W pole karne dośrodkował Koczon, lecz Daniel nie dał się zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę.

37
    Przy wyprowadzaniu akcji na własnej połowie faulowany był Płatek.

35
    Prosty błąd w rozegraniu piłki popełnił Sylwestrzak, lecz na szczęście dla przyjezdnych gracze Olimpii nie mieli pomysłu jak to wykorzystać.

34
    Kontrę gospodarzy faulem w środku pola przerwał Dawidowicz.

33
    Prawą stroną atakował Tomalski i wywalczył korner dla Siarki. Dobry fragment gry w wykonaniu przyjezdnych.

32
    Po świetnym dośrodkowaniu w pole karne Olimpii piłkę tuż przed bramkarzem otrzymał Sylwestrzak, lecz uderzył prosto w Daniela.

31
    Akcja Koczona prawą stroną boiska i po dośrodkowaniu gracza Siarki będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

30
    Indywidualna akcja Koczona lewym skrzydłem zakończona precyzyjnym dośrodkowaniem na głowę Czyżyckiego, którzy z bliska uderzył tuż ponad poprzeczką.

29
    Prawą stroną atakował Szuprytowski, lecz został sfaulowany przez Dawidowicza i sędzia zarządził rzut wolny dla gospodarzy.

27
    Przy wyjściu do dośrodkowania faulowany był Dybowski i od rzutu wolnego rozpocznie Siarka.

26
    Z rzutu wolnego groźnie uderzył Stępień, lecz kapitalną interwencją popisał się Dybowski i obronił strzał.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Żebrakowski (Siarka Tarnobrzeg).

25
    Dobrze na prawym skrzydle pokazał się Szuprytowski, lecz czujni Witkowski i Dawidowicz nie dali się ograć.

24
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłka wyszła poza linię boczną po drugiej stronie boiska.

23
    Akcja gospodarzy prawą stroną boiska i będzie kolejny rzut rożny dla Olimpii.

22
    Olimpia długo rozgrywa piłkę w środku pola.

21
    Gospodarza atakują wysokim pressingiem i nie pozwalają Siarce na spokojne rozgrywanie piłki nawet na własnej połowie.

20
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z kornera i piłkę pewnie chwycił Dybowski.

19
    Szybka akcja Olimpii lewą stroną boiska zakończona płaskim zagraniem piłki w pole karne, do piłki dobiegł Szuprytowski i uderzył na bramkę. Piłkę zmierzającą w kierunku bramki ofiarna interwencją wybił jeden z obrońców gości.

17
    Do prostopadłego podania Stępnia wystartował Piceluk i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Siarki, lecz przy próbie minięcia Dybowskiego został dogoniony przez obrońców Siarki.

16
    Czyżycki "podcinką" zagrał w kierunku Płatka, lecz podanie było zbyt mocne i piłkę chwycił Daniel.

15
    Tomalski wyprowadzał kontrę Siarki, lecz pomógł sobie ręką i sędzia przerwał akcję.

14
    W środku pola Przewoźnik faulem przerwał kontrę gospodarzy.

13
    Żebrakowski najpierw dobrze zastawił się i odwrócił z piłką, a następnie źle odegrał i stracił piłkę.

12
    Stępień dośrodkował w pole karne w kierunku Piceluka, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.
    11. Trener Gąsior eksperymentuje z ustawieniem.

10
    Groźne wgranie piłki w pole karne przez Czyżyckiego, jednak graczom Siarki zabrakło zdecydowania, aby przeciąć to podanie.

9
    Zbyt mocne dośrodkowanie z kornera i od bramki rozpocznie Daniel.

8
    Prawą stroną szarżował Tomalski i wywalczył rzut rożny.

7
    Akcja gospodarzy prawą stroną, lecz podanie w kierunku Iwanowskiego było zbyt mocne i piłka wyszła poza linię końcową.

6
    Szybka kontra Siarki, do prostopadłej piłki wystartował Czyżycki, lecz Daniel wyjściem poza pole karne uprzedził gracza przyjezdnych.

5
    Dobrą interwencją w obronie popisał się Dawidowicz i przerwał akcję Olimpii.

4
    Trwa walka o opanowanie środka pola. Jak na razie trudno wskazać lepszą drużynę.

2
    Składna akcja gospodarzy środkiem pola, lecz w akcję wmieszał się Dawidowicz i przejął piłkę.

1
    Piłkę w środku pola przejęła Siarka, Koczon próbował uruchomić Czyżyckiego, lecz wcześniej był faulowany.

1

Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Olimpia Elbląg: Daniel – Kubowicz, Bojas, Wenger, Bukacki, Danowski, Sokołowski, Iwanowski, Stępień, Szuprytowski, Piceluk

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Waleńcik, Sylwestrzak, Witkowski, Dawidowicz, Tomalski, Przewoźnik, Płatek, Czyżycki, Koczon, Żebrakowski
    .
    Aż. 8 młodzieżowców w pierwszym składzie Siarki.

Wyjściowy skład przyjezdnych.

Zapraszam do śledzenia relacji, która rozpocznie się na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Podam wtedy składy obu ekip.
    W Elblągu już nie mogą doczekać się spotkania.

W rundzie jesiennej w meczy rozgrywanym w Tarnobrzegu zdecydowanie zwyciężyła Siarka, wygrywając 4-1. Zapewne gracze Olimpii będą chcieli się odegrać, dlatego zapowiadają się spore emocje.

Olimpia Elbląg w dotychczasowych spotkaniach zgromadziła 40 punktów i dzięki temu sąsiaduje w tabeli z Siarką i zajmuje szóstą pozycję. W poprzedniej kolejce zremisowała z ROWem Rybnik 1-1.

W ekipie z Tarnobrzega gra wielu młodych zawodników, którzy w coraz większym stopniu decydują o postawie Siarki. Czynią oni postępy również dlatego, że mają wsparcie bardziej doświadczonych zawodników. I w meczu w Elblągu drużynę Siarki czeka spory egzamin, gdyż do meczu przystąpi znacznie osłabiona. Za żółte karki pauzują kapitan drużyny Marcin Stefanik oraz Jan Grzesik.

Siarka Tarnobrzeg do spotkania przystąpi podbudowana zwycięstwem na własnym boisku z Polonią Warszawa. Mimo, iż pojedynek był wyrównany, to podopieczni trenera Gąsiora zainkasowali komplet punktów, strzelając gola po świetnie rozegranym stałym fragmentem gry.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.