Jagiellonia – Wisła K. | 2:0 (koniec) | | | Śląsk – Ruch | 6:0 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 1:1 (koniec) |
Podbeskidzie – GKS T. | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – MKS Kluczbork | 1:1 (koniec) | | | Wigry – Bytovia | 3:2 (koniec) |
Stomil – Górnik Z. | 2:4 (koniec) | | | Wisła Pu. – Stal M. | 0:0 (koniec) |
Odra O. – Błękitni | 3:2 (koniec) | | | Raków – Kotwica | 0:0 (koniec) | | | Stal S. W. – Legionovia | 1:1 (koniec) |
Gryf – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | Warta – Radomiak | 1:1 (koniec) |
Olimpia E. – Puszcza | 1:3 (koniec) |
Legia II – Ursus | 0:1 (koniec) | | | Sokół – MKS Ełk | 2:0 (koniec) | | | Mot. Lubawa – ŁKS | 0:3 (koniec) |
Świt NDM – Hur. Morąg | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Jagiellonia II | 2:0 (koniec) |
Świt Skolwin – Toruń | 0:5 (koniec) | | | Przodkowo – Wda | 1:2 (koniec) | | | Chemik B. – Vineta | 3:1 (koniec) |
Górnik K. – Lech II P. | 2:2 (koniec) | | | Kleczew – Jarota | 0:2 (koniec) | | | KKS – Gwardia K. | 2:0 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 3:1 (koniec) | | | Skra – Ślęza Wrocław | 0:0 (koniec) | | | Górnik II – BKS Stal | 2:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Stal B. | 0:0 (koniec) | | | Górnik W. – Miedź II | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Unia T. | 4:0 (koniec) |
Żmigród – Dzierżoniów | 3:3 (koniec) |
Stal Rz. – Biała Podlaska | 3:0 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Małogoszcz | 3:0 (koniec) | | | Podhale N. Targ – Garbarnia | 1:5 (koniec) |
Avia – Spartakus | 1:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Cosmos N. | 2:1 (koniec) | | | KSZO – Motor | 2:2 (koniec) |
Man City – Leicester | 2:1 (koniec) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (koniec) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (koniec) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (koniec) | | | Stoke – Arsenal | 1:4 (koniec) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (koniec) | | | Atalanta – AC Milan | 1:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Valencia | 0:1 (koniec) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (koniec) |
Bayer – FC Koln | 2:2 (koniec) | | | Schalke 04 – Hamburg | 1:1 (koniec) | | | Mainz – Eintracht | 4:2 (koniec) |
Wolfsburg – Borussia M. | 1:1 (koniec) | | | Augsburg – Borussia D. | 1:1 (koniec) | | | Werder – Hoffenheim | 3:5 (koniec) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (koniec) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Bayern | 4:5 (koniec) |
Příbram – Brno | 2:3 (koniec) | | | Slovan – Jablonec | 1:1 (koniec) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (koniec) |
Hradec Kralove – Slovacko | 2:1 (koniec) | | | Slavia – Dukla | 2:2 (koniec) |
Rużomberok – Moravce-Vrable | 2:1 (koniec) | | | Spartak T. – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Senica | 3:2 (koniec) |
Fulham – Reading | 1:1 (koniec) |
Polonia/Stal – Gać | 2:1 (koniec) |
finał
Benfica Lizbona
5:0
(4:0)
Vitoria Sport Clube
89
|
Żółtą kartkę otrzymuje Tozé (Vitória Sport Clube).
|
|
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Grimaldo (Benfica Lizbona).
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Carrillo (Benfica Lizbona).
|
|
54
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bruno Gaspar (Vitória Sport Clube).
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marega (Vitória Sport Clube).
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jonas (Benfica Lizbona).
|
Gole:
11. Cervi, 16. Jiménez, 37. Pizzi, 44. Jonas, 67. Jonas (kar.)
Posiadanie piłki: 67 % : 33 %.
Strzały celne: 13:0. Strzały niecelne: 13:3. Rzuty rożne: 4:1.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 45. Jonas (BNF), 80. Carrillo (BNF), 85. Grimaldo (BNF) – 45. Marega (GUM), 54. Gaspar (GUM), 89. Tozé (GUM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 67 % : 33 %.
Strzały celne: 13:0. Strzały niecelne: 13:3. Rzuty rożne: 4:1.
Benfica Lizbona:
Ederson – Semedo, Luisão (C), Lindelöf, Grimaldo – Fejsa (79. Samaris) – Salvio, Pizzi, Cervi (73. Carrillo) – Jiménez, Jonas (87. A. Almeida).
Zmiany: César – A. Almeida, Samaris, Augusto, R. Silva, Carrillo, Mitroglou.
Trener:
Vitoria Sport Clube: Douglas – Gaspar (71. Tozé), Josué Sá, Pedrão, Konan – Zungu, Miranda – Marega, Hurtado (46. Aurélio), Hernâni (46. Raphinha) – Texeira.
Zmiany: M. Silva – Prince, Aurélio, Tozé, Sturgeon, Raphinha, Rafael Martins
Trener:
Zmiany: César – A. Almeida, Samaris, Augusto, R. Silva, Carrillo, Mitroglou.
Trener:
Vitoria Sport Clube: Douglas – Gaspar (71. Tozé), Josué Sá, Pedrão, Konan – Zungu, Miranda – Marega, Hurtado (46. Aurélio), Hernâni (46. Raphinha) – Texeira.
Zmiany: M. Silva – Prince, Aurélio, Tozé, Sturgeon, Raphinha, Rafael Martins
Trener:
Sędziowie:
Widownia: